Pradžia Sex forumas Vyrų zona Vyrų intymi zona

Vyrų intymi zona

Atsakyti
2012-06-29

Sveiki, Man teko pramokti kirpti skusti intymią vietą, daugiau aišku domina vyrai, kai esi bisexs ir norisi kad visi gražūs būtų, bet susiduriu priešiškumu, ko bijo vyrai? Kitam vyrui parodyt savo pasididžiavimą.., kaip viešam duše-baseine? Aar prarast kažką, ko? Yra tik labai nedaug kuriems tikrai malonu susitvarkyt ir Mano kad moterį galima nustebint.. Kiti bando patys, gal galit Man atsakyti..

Atsakyti
2012-06-29

Nieko ner baisiau, nei vyras, su dziunglemis ten...Vasara tai net smirda manau...Jei atlieki savo paslaugą profesionaliai (švari darbo vieta, įrankių sterilumas, kūno taškų išmanymas), puiku, lopai visi, kurie sakys kažką blogo...O jei tik noras pačiulpt, tai gal neik per aplink...O šiaip mieli vyrai, "apsikuopkite" savo intymią zoną...

Svečias Svečias
Atsakyti
2012-06-29

To: Norinti, Ačiū už išmanymą ne pačiulpt tikrai nenoriu, turiu kam su kuo.. O dėl sterilumo taip viskas sterilu vieta kol kas ne salonas bet artimiausiu metu jį turėsiu, td ir bapkių kol kas neiimu.. kaip masažistai kirpėjos kurie dirba namuose..

Atsakyti
2012-06-29

Dėl kvapo, jo gerai kvepia manau žuvyte, ir dar sulipę viskas baltoje vientisoje betono masėje todėl vyras iškart lekia į vonią, bt miškas tik po vandens su ošia labiau, nesikuklinkim dauguma su rankute dirbam.. taip pat kita yra vyrukai mėgsta daryt moteriai oralinį ir nemanau, kad malonu kai plaukai lenda į burną,o moteriai malonu tarp plaukų..? Kaip Manote? Sutinku, kad nuskusta visiškai nėra labai gražu, tčiu ki palukai lenda iš glaudžių pležia soory.. o pažastys varva, soory, žiemą sutinku gal ir nieko, bet vasarą.. važiuoju troleibusu sėdžiu įlipa vyrukų pora matomai pachmielingų po vakar po darbo juda troleibusu pakėlė rankas oldspais ir prakaito šanelis toks mixsuotas o ten dėmės šlapios normalu,, nebus plaukų, mažiau smirdės, o prakaitą visada galima nuvalyti..

Atsakyti
2012-06-29

Nu zinai, sorry uz issireiskima, bet normaliam vyrui kazkaip nelabai malonu kai ji ciupineja vyras. Jei tai darytu moteris, manau problemu tikrai nekiltu.

Atsakyti
2012-06-29

Na čia kiekvienam savo, kai kurie vyrai eina pas urologę, kiti pas urologą, nes yra toks dalykas, kaip tam tikri reikalai tik tarp vyrų, man tai jau parašė ne vienas jam maloniau nustebint žmoną ar draugę, o gal meilužę..

Atsakyti
2012-06-29

Meiluze jis gal nustebins ,bet ka jam zmona pasakys jei pas ji visa gyvenima buvo dziungles ,o cia kazkaip dingo ...
Seis laikais yra visokiu priemoniu depiliavimosi , vaskai ,peiliukai ,kremai . Ar taip sunku bunant duse uzsitepti kremuko , palaukti 10 minuciu ir nusiplauti ? Ir nereiks niekur eiti

Svečias Svečias
Atsakyti
2012-06-29

matai kremukas, gerai bet plika bus kaip "Maximos" vištos ar kalakutai , o kerpant visada galima viską paderint o žmonai staigmena, nuėjau į saloną, kad būtų smagiau, be to nevisi kremai visiems tinka vienas žmogeliukas rašė, kad taip nusidegino kiaušinėlius pūslėm žaizdomis.. Tad va taip jau yra, pripažinkim nieko baisiau kai iš po trikampių glaudžių džiunglės lenda, kitas dalykas nevisi vyrai nueis į vaistinę ar parduotuvę ir nusipirks kremą kitiems tai atrodo nenormalu ir drovu, ką pagalvos aplinkiniai, bet XXI a viskas yra kitaip užsienyje pilna salonų tiek vyrai barzdas kerpa tiek kitur..

Atsakyti
2012-06-29

gera tema tik drąsos ir kuklumo pas Lietuvius daug..

Anonimas Anonimas
Atsakyti
2012-06-29

Nuostabu, kad yra vyru, kurie tvarkosi tokiu budu- kreipiasi pas specialitsa O jei kazkam nemalonu, kad tai daro vyras, tai tikrai zinau, kad yra ir moteru daranciu ivairiausias sukuosenas bikini zonoje ir vyrams ir moterims, paskatinekite populiariajame mamyciu portale

Atsakyti
2012-06-29

na nezinau.O koks skirtumas,kas tai daro?Kai eini galva kirp,tai neziuri kas kerpa.Atejai tik apsikirpt.O del tvarkos,tai taip Visur turi but tvarka.Tik,kad kitoms nepatinka kai vyras nusiskuta savo vietele.Bet tai tik drauges.O jei zmona nori,tai kodel ne?Teisingai parase,kad jei zmonai darai kunilinga ir lenda plaukai.Tada negali atsipalaiduot ir padaryt normaliai.

Svečias Svečias
Atsakyti
2012-06-30

As pasisakau tik UZ tokias paslaugas nesvarbu kas taiatlieka vyras ar moteris nes to tikrai musu zemeje truksta!

Anonimas Anonimas
Atsakyti
2012-06-30

Anonune, Dėkui, kad yra protingų žmonių.. ;)

Atsakyti
2012-06-30

kelkis i kauna klijanta jau turi

Anonimas Anonimas
Atsakyti
2012-06-30

ateik i privatą pakalbėti sutarsim ryt galiu atvažiuot su instrumentais

  • Esate neprisijungęs. Norėdami pasisakyti forume prisijunkite arba užsiregistruokite.

  • Naujas pasisakymas
PAŽINTYS SUAUGUSIEMS
Prisijungti

* Savaitės apklausa

Ar kartu su partneriu žiūrite erotinius filmus?

Loading...
Seksualus ir linksmas naujienlaiškis Tau
Palaukite...
Užsiprenumeruok
ir išsirink patarimų rinkinį
© 2010 Suaugusiems.lt
Draugiškas internetas RSS
Sprendimas: UAB Interprekyba