Vaginaliniai rutuliukai: įvairovė bei priedai

 
Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie savo intymų gyvenimą mėgsta paįvairinti tam tikromis suaugusiems skirtomis priemonėmis bei žaisliukais, ko gero, jau ne kartą susidūrėte su tuo, jog šių prekių pasirinkimas yra labai didelis. Tačiau reikia pastebėti, jog yra ne tik daug prekių rūšių, bet ir kiekvienoje iš tų grupių apstu įvairių modelių, spalvų, funkcijų turinčių prekių, na, o šie veiksniai prekių pasirinkimą padidina dar kelias dešimtis kartų. Viena iš tokių prekių grupių yra vaginaliniai rutuliukai, kurie sudaro labai didelę įvairovę. Dar daugiau įvairovės suteikia ir tai, jog ši prekė gali būti parduodama kartu su tam tikrais priedais. Taigi, apie viską nuo pradžių.

Silikoniniai

Jei domitės sekso reikmenų pasiūla, ko gero, jau ne kartą pastebėjote, jog galima įsigyti vaginalinių rutuliukų, kurie yra pagaminti iš silikono. Kuo ypatingi šie rutuliukai? Vienas svarbiausių privalumų yra tas, jog šių rutuliukų sąlytis su kūnu yra itin malonus ir suteikia  nepakartojamų pojūčių. Dar vienas tokios prekės privalumas yra tas, jog iš  šios medžiagos pagaminti vaginaliniai rutuliukai yra pritaikyti naudoti ne tik siekiant stimuliacijos – jų dėka galima atlikti specialius pratimus. 

Karališko dydžio 

Vienas svarbiausių dalykų, kurį galima aptarinėti kalbant apie šią prekę, yra kamuoliukų dydis. Parduotuvėse  galima įsigyti pačių įvairiausių dydžių kamuoliukų, tačiau ypatingą dėmesį atkreipti norisi į karališko dydžio  vaginalinius kamuoliukus. Toks  erotinis žaisliukas idealiai tiks moterims, vertinančioms dydį.

Lašelio formos

Pabodo įprasti kamuoliukai ir norite kažko naujo? Tokiu atveju tikrai turėtumėte atkreipti dėmesį į lašelio formos kamuoliukus, kurie, savo įmantrios formos dėka, suteiks kiek kitokių potyrių nei  įprasti kamuoliukai. Įdomu tai, jog būtent šie kamuoliukai sukuria virpinimo efektą. Na, o  dabar – pats metas  atkreipti dėmesį į priedus, kurie, labai dažnai būna parduodami kartu su šiais kamuoliukais. 

Maišelis kamuoliukams laikyti

Ši prekė yra viena iš tų prekių, kuriai laikyti yra būtina specialius dėklas. Tam geriausiai tinka specialūs tankūs maišeliai. Pastarieji ne  tik užtikrins  puikų estetinį vaizdą, bet ir bet ir apsaugos šį reikmenį nuo neigiamo aplinkos poveikio – dulkių, bakterijų ar įbrėžimų. Mažo to, šių maišelių pasirinkimas yra toks platus, jog jį  be vargo priderinsite prie kamuoliukų dydžio ar spalvos. 

Lubrikantas

Tokie kamuoliukai yra tas sekso žaisliukas, kurį pataria naudoti kartu su lubrikantu. Na, o kai šių priemonių pasirinkimas yra toks platus, bus geriausia, jei  išsirinkite tokį lubrikantą, kuris geriausiai tinka naudojant rutuliukus. Išsirinkti bus kur kas lengviau, jei atminsite, jog šiuo atveju labiausiai tinka vandens pagrindu pagaminti lubrikantai. 
Na, o tuo atveju, jei įsigijote šį žaisliuką be jokių priedų – nusiminti taip pat neverta, reikalingų prekių visada galėsite įsigyti papildomai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras