Viskas apie moterų biseksualumą

 
2 komentarai
Dvi besimylinčios, švelniais kūnais besiglaudžiančios moterys – bene populiariausia vyrų seksualinė fantazija. Kai kurie vaizdiniai bendri ir vyrams, ir moterims, tačiau, ekspertų teigimu, tai dar neatskleidžia asmens seksualumo.

Daugybė psichoanalitikų yra diskutavę apie homoseksualumą ar biseksualumą. Deja, niekas taip ir nenusprendė, ar seksualinė orientacija yra įgimta, ar įgyjama bręstant - abi teorijos turi savo šalininkų. Apskritai, atlikti tyrimai yra labai neaiškūs, bet pabandykime panagrinėti siauresnę temą – moterų biseksualumą.

Kas tai daro?

Faktus išduoda demografinė statistika. Yra išskiriamos trys moterų grupės, jos formuojamos remiantis amžiumi – kartu ir subrendimo bei gyvenimo patirties lygiu.

Jaunos moterys

Pirmajai grupei priklauso 20-35 metų amžiaus moterys. Jos labiau linkusios su kitomis moterimis būti dėl patiriamo malonumo ir apskritai patirties, vadovaujasi smalsumu ir troškimu eksperimentuoti  pojūčiais bei seksualumu.

Vyresnės moterys

Dailiosios lyties atstovės, vyresnės nei 35-erių, dažniausiai - išsiskyrusios, auginančios vaikus. Šios moterys – dažnai nusivylę vyrais – ieško neatrasto emocinio ryšio. Šį poreikį patenkinusios su moterimis, kai kurios vėl siekia bendravimo su stipriąja lytimi, taip ir blaškydamosi tarp heteroseksualių ir homoseksualių santykių.

Paauglės mergaitės

14-19 metų panelės, paveiktos merginų bučiavimosi mados (Britney ir Madonnos bučinys, „Seksas ir miestas“, „Amerikietiškas pyragas“, internetinė pornografija).  Dažniausiai šios paauglės negalvoja apie intymius santykius, tiesiog moterų bučiniai tampa nauja norma. Kartais taip paauglės siekia tiesiog patraukti vyrų dėmesį, nejausdamos jokio pasitenkinimo.

Bi-smalsumas ar biseksualumas?

Biseksualumas, pasak apibrėžimo, yra seksualinis ir emocinis potraukis abejoms lytims. Daugybė moterų (ir kai kurie vyrai), laikantys save heteroseksualiais, jausdami visuomenės paskatinimą, išbando santykius su tos pačios lyties atstovais. Toks elgesys vadinamas bi-smalsumu. Tiek bučiniai, tiek intymus bendravimas patenka į šią sąvoką, tačiau viskas vyksta dėl smagumo, ne dėl tikro potraukio.

Ar visos moterys linkusios į biseksualumą?

1940 metais atliktas tyrimas atskleidė, jog dauguma žmonių yra truputį BI – nepatenka į griežtai heteroseksualios ar homoseksualios orientacijos žmonių grupę. Neseniai atlikto tyrimo duomenimis, net 55% moterų norėtų pasimylėti su tos pačios lyties atstove, jei tik niekas to nesužinotų.

Istoriškai, tradicinė kinų medicina teigė, jog biseksualumas padeda atrasti balansą tarp in ir jang energijų kūne. Tantra taip pat tiki, kad visi žmonės yra biseksualūs. Dabar irgi netrūksta  idėjų apie šią seksualinę orientaciją – teigiama, jog tai natūrali mūsų dalis.

Kaip suprasti, ar mano mergina bi-smalsi ar biseksuali?

Jeigu ji jūsų mergina ir jūs dar nežinote to - yra galimybė, jog niekada ir nesužinosite. Santykiai tarp merginų gali būti spontaniški, tačiau dažniausiai moteris yra užsibrėžusi, kiek toli ji gali eiti. Žinoma, šios gairės gali kisti priklausomai nuo situacijos. Šiaip ar taip, lengviausias būdas sužinoti, ar jūsų išrinktoji nėra biseksuali, yra tiesiog jos paklausti. Stebėdamas vien nebylius signalus galite greitai sutrikti.

Moterims patinka nekęsti kitų moterų, ypač jei šios gražios. Kita vertus, moterys taip pat mėgsta grožėtis kitomis dailiosios lyties atstovėmis, jų trokšti. Mergina gali atvirai žavėtis kitos moters krūtimis, kojomis, nugara ar stiliumi ir tai nereiškia, jog ji yra biseksuali.

Tiesa apie biseksualumą

Vyrui gali pasirodyti patrauklu turėti moterį, kuri mėgaujasi abiejų pasaulių teikiamais malonumais. Tačiau buvimas biseksualiu iš tiesų nėra toks žavus. Šios orientacijos žmonės dažnai pasiima bloguosius abiejų pasaulių dalykus, jaučia nuolatinį nerimą, jog netelpa nei į vieno seksualinio modelio rėmus – nėra nei hetero-  nei homo-  seksualai.

Biseksualus nuotykis

Šiandien daugeliui žmonių sunku atrasti savo seksualumą – žiniasklaida kasdien bombarduoja mus žiniomis apie tai, kas yra seksualu ar madinga. Bet kokie tabu yra spiriami lauk, įvairūs seksualiniai nuotykiai pristatomi kaip normali šių dienų gyvenimo detalė. Šis seksualumo amžius reiškia ir tai, jog tampa įprasta išbandyti daugelį dalykų, ieškoti savęs – biseksualumas nebėra tabu. Svarbiausia – nepamiršti kalbėtis su partneriu, juk kuo atviresni esate, tuo geresnė bus jūsų intymaus gyvenimo kokybė.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
as sutikciau jog cia yra labiau bi-smalsumas..
ko mes tik neisbandom is smalsumo...ir nieko cia tokio,zinosim jog nugyvenom idomu gyvenima:)))
Visiškai netikiu, kad žiniasklaida kažkaip gali veikti žmogaus seksualumą. Kas esi tas esi, dėl mados biseksualiu netapsi.
Naujas komentaras