Išskirtinis parodos akcentas- lytiniai organai?

 
2 komentarai
Tikriausiai daugelis pritarsite, jog menininkams idėjų tikrai nestinga. Paprasčiausius, iš pirmo žvilgsnio niekuo neišsiskiriančius dalykus jie sugeba paversti įspūdingiausiais šedevrais, akimirksniu atkreipiančiais dėmesį. Šiomis dienomis visuomenė gana įnoringa, norint ją sudominti reikia kaip reikiant paplušėti.

Didžiosios Britanijos menininkui tai padaryti pavyko su kaupu, į jį dėmesį atkreipė visas pasaulis.  Iš gipso vyras sukūrė sieninę skulptūrą, kurioje vaizduojamos skirtingų moterų vaginos. Nors kiti tokį meną pavadintų pornografija, tačiau menininkas teigia jos neįžvelgiantis, pagrindinis jo tikslas atkreipti dėmesį į vieną iš opiausių šių dienų problemų. Tiems, kurie negirdėjo, informuojame, kad  pastaraisiais metais kosmetinės lytinių lūpų operacijos tapo labai populiarios ir madingos visame pasaulyje. Moterys siekia tobulumo visose gyvenimo srityse, todėl daug negalvodamos skuba daryti lytinių organų operacijas, net tada, kai to visiškai nereikia. Todėl menininkas ragina atminti vieną paprastą tiesą, jog  vaginos kaip ir veidai yra skirtingi. Kiekvienas iš jų yra originalus ir skleidžia savitą grožį bei seksualumą.
Prie šios kilnios misijos įgyvendinimo prisidėjo 400 savanorių, kurie dirbo negailėdami laiko ir pastangų. Įdėmiau apžiūrėti menininko kūrybą galite nuotraukų galerijoje.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
gal ir nieko
hmm
Naujas komentaras