Ar neištikimieji nusipelno antro šanso?

 
8 komentarai
Tai amžių klausimas, kuris kilo dar tada, kai neandartalietis į savo olą parsivedė svetimą moterį. Sakoma, kad jeigu vyras bent kartą buvo neištikimas, tokius savo poelgius kartos ir ateityje. Ar tai tiesa? O gal įskaudinta moteris vis tik gali suteikti savo paklydėliui antrąjį šansą?

Vyras buvo neištikimas savo partnerei. Rodos, tai tebuvo kartą, ir, rodos, jis nuoširdžiai gailisi. Kaip elgtis? Atsakymai iš dviejų lūpų – vyro ir moters.

Vyro pozicija – nesuteikti antro šanso

Maiklas: „Geriausiai – jį atstumti. Aš taip sakau ne dėl to, kad tikiu, jog vieną kartą apgavęs, jis apgaudinės ir visą gyvenimą. Priešingai, tikiu, kad vyras tikrai gali pasikeisti, augti ir galiausiai priimti sprendimą daugiau tokios klaidos nebekartoti. Tačiau ne tavo vyras ir ne dabar.

Kiekvienam vyrui ateina metas, kai savo antrąją pusę apgaudinėja paskutinį kartą. Tačiau, deja, niekada negali žinoti, tai bus po pirmo karto, aštuoniasdešimto ar per savo žmonos laidotuves. Kad apsidrausti nuo ateities skausmų, geriausia iš karto tokiam partneriui parodyti jo lemtingą klaidą bei įtikinti, kad negalima žaisti su kito žmogaus širdimi.

Tikimybė, kad kartą tau atleidus, jis daugiau niekada nesigvieš kitų moterų. Tačiau iš kitos pusės, toks atleidimas labiau reiškia žinojimą, kad vyras ir toliau gali taip elgtis, nesulaukdamas jokių rimtesnių pasekmių.

Tačiau nereikėtų keršyti ir jo gyvenimo versti apgailėtinu. Tai suteiks tik papildomą galvos skausmą jums abiems. Geriausia išeitis – tiesiog ramiai pasukti savais keliais. Vyras turi gauti pamoką, kad kai kurie jo veiksmai gali turėti rimtas pasekmes. Vėliau tu pati jausiesi stipresnė, ilgame gyvenimo kelyje išmokiusi buvusį partnerį užaugti.

Tai ir yra paradoksaliausia neištikimybės pasekmių sprendimo esmė: gali palikti vyrą, parodžiusi jam jo klaidas ir greičiausiai ateičiai išmokiusi jį būti ištikimam su kitu žmogumi, tačiau – nebe su tavimi. Kad ir kaip bebūtų, tokia situacija išeis į naudą ir tau pačiai. Žinoma, gali pasirinkti ir kitą būdą – jam atleisti ir kartu duoti nebylų leidimą ir toliau būti neištikimam“.

Moters pozicija – suteikti antrą šansą

Emilija: „Labai sunku pasakyti, kokia išeitis kiekvienu konkrečiu atveju yra geriausia. Tačiau svarbu suprasti, kad ištikimybė nėra problema, o tik didžiausias jos simptomas. Gali būti, jog vyrą į neištikimybės kelią nuvedė būtent kažkokie komplikuoti jūsų draugystės aspektai.

Tikėtina, kad partneris paprasčiausiai nutaria tokius nesklandumus spręsti arba vengti šio sprendimo lengviausiu būdu – „ėjimu į kairę“.
Tačiau jeigu matai, kad vyras nuoširdžiai gailisi savo poelgio bei to, jog tave įskaudino, vis tiek negali nuspėti, kaip jis elgsis toliau. Gali būti, jog daugiau niekada nebežiūrės į šoną, bet gali ir toliau kartoti šią klaidą. Bet nepabandžiusi – nesužinosi.

Jeigu priėmei sprendimą jam atleisti ir nutarei išlaikyti draugystę, vėliau privalu dirbti ir su savo elgesiu. Toks apsisprendimas ateityje reikalauja kiekviename žingsnyje neprikišinėti vyrui šio neištikimybės klaidos. Reikia gyventi dabartimi bei ateitimi, o ne praeitimi.
Leiskitės į atvirus pokalbius apie tai, kas vyksta jūsų santykiuose, neignoruokite nesklandumų, padėkite vienas kitam kovoti su asmeniniais sunkumais.

Jeigu jau duodi antrąjį šansą, tai turi tai padaryti atlapa širdimi ir atmerktomis akimis. Leidi jam pasitaisyti ir būti geru partneriu, todėl nebereikia paklydimo kelti aikštėn.“

Parengta pagal Lemondrop.com 

 
Komentarai (8)
mano vyras buvo man neistikimas.pasikalbejom,issiaiskinom.priezasciu but neistikimam jam nesuteikiau.kaip pats paaiskino-buvo kvailas patinas.po to mes kartu gyvename 14m.Niekada jam neprikisu,bet ir pasitikejimo juo nebeturiu.kartais pagalvoju ar teisingai pasielgiau likdama su juo.Juk sirdis neatleido...
Klysti žmogiška...aš buvau neištikimas.Aš suprantu suklįdęs,įskaudinau žmoną, kuri mane mylėjo.Aš supratau mūsų nesutarimų priežastis.Priežastis buvo manyje.Aš norėčiau antro šanso.
Negaleciau atleisti, net ir issiaiskinus, nesugebeciau to daugiau nepriminti
jokio antro sanso, nes tai kaip traskuciai:karta paragaves -negali sustot
nebutu moteru vaiksciojanciu i kaire tiek daug tai ir vyrai maziau vaiksciotu i kaire o dabar yra kazkokia palaida bala...
Cia rasoma tik apie neistikimus vyrus ... o ka ? moterys nevaikšto i kaire ? Kaip tada vyras turetu pasielgti... Kodel cia apie tai nerasoma?
aš ne moteris, bet gal ir verta tą antrą šansą duot. jeigu būčiau suvaręs visą reikalą, nurėčiau, kad dar bandytum viską išsiaiškint su savo mergina. gi negali būt viskas idealu.
Jei vyrui negerai tai reikia pirma pasikalbėti su moterim, o jei nuėjo tik dėl "pasmalsavimo" tai kelio atgal nėra
Naujas komentaras