Skirtingos Valentino dienos šventimo tradicijos

1366.jpg
 
Meilės nori visi, o štai šaltą vasarį – ypatingai. Ir pageidautina su ilgomis glamonėmis, bučiniais. Kaip Valentino dieną švenčia skirtingos šalys?

Prancūziškai. 

Jei norite tai padaryti kaip prancūzai, jums teks atsisveikinti su nemaža pinigų sumele. Labiausiai mylinti nacija meilę vertina pinigais ir brangiomis dovanomis. Kuo brangesnis juvelyrinis dirbinys, tuo daugiau meilės. Ir ne kitaip. Na, o po brangenybių – būtinas seksas, kaip gi be jo meilė?

Itališkai. 

Šiems Viduržemio jūros gyventojams meilė susijusi su saldumynais. Net ir šv. Valentino diena vadinama „saldžia“. Saldainiai, šokoladas, pyragėliai – viskas, kas sutelpa jūsų fantazijoje, vienintelė sąlyga – kuo daugiau širdelių atributikos. Jei labai norisi, galima ir pačiam pagaminti kažką saldaus, svarbiausiai – kad būtų valgoma.

Angliškai.

Kaip bebūtų keista, bet būtent šaltos ir ūkanotos šalies gyventojai yra patys romantiškiausi pasaulyje. Be to, šią dieną jie prisipažįsta meilėje ne tik savo antrosioms pusėms, bet ir tėvams, draugams ir netgi naminiams gyvūnams: žodžiais ir dovanomis. Anglai mano, kad be dovanos būtinas rankų darbo „valentiniškas“ atvirukas – tobula, jei šis atvirukas būtų širdelės formos ir mylimoji nežinotų, kas jį siuntė. Širdis pati pakuždės, kas yra siuntėjas. Na, o meilės atributus galima įsisegti į atlapą ir išdidžiai nešioti visą dieną. Sentimentalios anglės tiki, kad pirmasis vasario 14-ąją pamatytas vyras joms yra nulemtas. 

Japoniškai.

Šie estetai sugalvojo išsiskirti ir paversti Visų įsimylėjėlių dieną į Visų įsimylėjusių moterų dieną. Kaip nekeista, tačiau šią dieną Japonijoje yra mylimi vyrai. Norint įtikti, jiems dovanojamos dovanos, dažniausiai vyriškos – skutimosi reikmenys, kvepalai, piniginės ir pan. Moterys supranta tik dovanojančiojo džiaugsmą, ir jokiais būdais – neapdovanojamojo.

Amerikietiškai. 

Širdelės formos atvirukai, daug saldumynų, brangenybių ir viskas, ką leidžia fantazija. Vienintelis dalykas, kas yra laikomas amerikietišku – tai raudona rožė. Pageidautina, raudona rožė perrišta balta juostele. Raudona – aistros spalva, balta – meilės tyrumas.

Vokiškai. 

Jei manote, kad kiekvienas įsimylėjėlis – beprotis, šis būdas kaip tik jums. Vokiečiai nešvenčia vasario 14-osios kaip įsimylėjėlių dienos, nes šv. Valentinas yra ir psichinių ligonių šventasis. Tad šią dieną rožiniais kaspinais būna papuoštos specialios ligoninės ir laikomos specialios mišios. 

Tailandietiškai.

Ši Rytų tauta nedovanoja ryškiai išreikštų dovanų, tačiau dovanoja meilės dieną ir naktį, o tos dienos gaminamam maistui yra vartojami afrodiziakai: muskusas, driežo oda arba gyvatės kraujas. Jei manote, kad meilė ir seksas nedalomi – šis būdas jums tikrai tiks.

Arabiškai.

Saudo Arabija – vienintelė šalis visame pasaulyje, kurioje šv. Valentino diena yra uždrausta oficialiai, o tiems, kas paslapčia ją švenčia – numatomos didelės baudos. Esmė ta, kad valdžia nusprendusi, kad ši šventė skatina nuodėmę ir tvirkina jaunimą. Jokių pliušinių meškiukų, saldžių širdelių ir raudonų rožių. Jei manote, kad seksas skirtas tik pratęsti giminę, galite įsigyti lėktuvo bilietus jau dabar.

Ar dovanojate mylimiesiems Valentino dienos dovanas?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras