TOP 10 Kalėdinių dovanų Jai

7297-a-beautiful-woman-posing-in-lingerie-by-a-fireplace-and-a-christmas-tree-pv.jpg
 
Šv. Kalėdos – dovanų metas! Argi nesinori savo mylimajai įteikti kažką tokio, jog ji su šypsena atsakytų: „Brangusis, tu esi geriausias, aš visada apie tai svajojau, bet nedrįsau nusipirkti“. Pristatome geriausių dovanų dešimtuką JAI!

Nr. 1 – Botagėlių rinkinys arba kiti BDSM žaisliukai

99% moterų fantazuoja apie grubų seksą ir tikrai bent kartą gyvenime ji yra pagalvojusi, kad norėtų būti surakinta antrankiais. Net drovi mergina mielai priimtų šią dovaną. Taip jai leisite suprasti, kad ji yra jūsų valdovė.Tad kodėl nepasinaudojus šia proga įgyvendinti slaptų jos fantazijų? Padovanokite jai  malonumų plunksnelę, batogėlį ar gražiai supakuotą BDSM rinkinuką ir atraskite kažką naujo bei labai netikėto! 

 

Nr. 2  G taško vibratorius

Prisipažinkite, norėtųsi įteikti jai tokią dovaną, kurios teikiamais džiaugsmais galėtumėte mėgautis abu. Įteikite jai labai asmenišką ir puikaus dizaino, mažytį bet labai galingą daikčiuką – G taško vibratorių. Jei taip dar nėra, tai šis žaisliukas tikrai  taps geriausius jūsų abiejų draugu. Atraskite naujų potyrių kartu ir atskirai!Nr. 3  Paslėpta dovana

Kas geriau nustebins, negu staigmena! Greičiausiai moteris liks nustebusi gavus tokią asmenišką dovaną iš vyro, kaip lūpų dažai. Tačiau kur kas labiau ji apstulbs išvydusi, kad ši priemonė yra skirta visai ne toms lūpoms. Mini vibratorius skirtas vidinei ir šoriniai stimuliacijai, leis patirti neapsakomą malonumą masturbacijos arba sekso metu. Na, o jeigu Jūsų antroji pusė labiau už lūpų dažus įvertintų gerą muziką, padovanokite jai mini vibratorių, kuris skleidžia vibraciją jos mėgstamos muzikos ritmu. Tokioms galantiškoms dovanėlėms tikrai atsiras garbinga vieta jos rankinėje!


 

Nr.4  Apatinis trikotažas

Apatinis trikotažas moterims, prilygsta vyrių aistrai automobiliams. Todėl drąsiai  dovanokite savo moteriai ar merginai apatinių komplektukus, seksualias kelnaites ar naktinukus. Jūs tikrai puikiai žinote jos skonį, o ji tai įvertins glausdama šią dovaną prie savo nuogo kūno. Ar ne smagu žinoti, kad mokate ne tik nurengti, bet ir aprengti?  Jei dairotės visai nekuklių apatinių savo draugei, rinkitės tokius, kurie išryškintų privalumus ir paslėptų trūkumus, o dar geriau trūkumus paversti privalumais! Jei nežinote kokias vietas ji norėtų pridengti ar dvejojate, kad išrinksite ne tą dydį, kūno kojinė bus  idealus pasirinkimas.  

Nr. 5 Klitorio stimuliatorius arba masažuoklis

Naujos kartos klitorio stimuliatorius bus puiki dovana Jai. Šis erotikos pasaulį sudrebinęs žaisliukas suteiks Jūsų damai naujų potyrių. Puikaus dizaino ir aptakių formų stimuliatorius veikia ne tik mechaniniu principu, bet ir pulsuoja oro bangas, kurios leidžia patirti kitokius, dar neatrastus pojūčius. Jei norite universalesnės dovanos, nesuklysite pasirinkus masažuoklį "Rojaus sodai". Daugiafunkcinis masažuoklis atsparus vandeniui, todėl puikiai tiks žaidimams vonioje. 

Nr. 6 Vibratorius – triušis

Jūs žinote savo mylimosios intymiausius įnorius. Vaginalinį seksą stimuliuojant klitorių dievina daugelis moterų, todėl tokiu vibratoriumi tikrai nudžiuginsite ją. O ar ne gera žinoti, kad tada, kada jūsų nebus šalia jūsų antroji pusė maloniai leis laiką ne su kuo kitu, o su jūsų įteikta dovanėle? 

Nr. 7 Ekskursija po Sex shop

Galbūt žinote, kad jūsų moteris mėgsta dovanas rinktis pati. Suteikite jai tą galimybę ir padovanokite ekskursiją po erotinių prekių parduotuvę. Žinoma, kur kas smagiau tokioje erotinių žaislų parodoje dalyvauti dviese, todėl ekskursija dviems – idealiausias pasirinkimas. Tokios sekskursijos metu sužinosite daug įdomių dalykų apie sekso žaislus, jų istoriją,o  jos pabaigoje bus įvertintos ir Jūsų žinios. Pasivaržykite ir išsirinkite labiausiai jaudinančią dovanėlę! 

Nr. 8 Masažo aliejus  - žvakė

Moterys mėgsta jausmingas, romantiškas ir praktiškas dovanas. Tokia universali dovanėlė nudžiugins kiekvieną. Ar kada pagalvojote, kad žvakių šviesa, afrodiziakai ir kūno aliejai gali persipinti tarpusavyje. Tokia žvakė su visais šiais komponentais, išlaisvins visus jūsų potyrius. Slidus lytėjimas, geismą sukeliantis kvapas ir romantiška žvakės šviesa...Su tokia dovana Kalėdas sutiksite išties jausmingai.


 

Nr.  9 Feromoniniai kvepalai moterims

Kvepalus jau nuo seno vyrai dovanoja savo mylimosioms ir ši dovana niekada netaps banali. O jūs pabūkite dar originalesni, dar drąsesni  ir padovanokite savo moteriai feromoninius kvepalus. Ji žino, kad ji puikiai sugeba varyti Jus iš proto. Ką gi, belieka leisti jai tuo mėgautis įteikus jausmingą ir labai moterišką dovaną - moteriškus feromoninius kvepalus. 

Nr. 10  Klasikinis vibratorius

Klasika niekada nemiršta. Jei jūsų partnerė dar neturi vibratoriaus, pats laikas jį padovanoti. Juk kiekviena save gerbianti moteris privalo turėti vibratorių. Be abejo, geriausiai savo moters seksualinius poreikius žinote jūs, tačiau jei dvejojate kokį vibratorių išrinkti savo damai, geriausia rinkitės klasikinį variantą. Rekomenduojame rinktis žaisliuką pagamintą iš medicininio silikono arba CyberSkin medžiagos, kuri yra  ypatingai švelnios tekstūros. Šios dvi medžiagos yra itin saugios ir nesukelia organizmo alerginės reakcijos. Šiuos žaisliukus naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantais.  

Nemažai daliai vyrų išrinkti dovaną mylimajai yra gan sunki užduotis. Tačiau geriau pagalvojus, šventės ir yra tam, kad įteiktume patiems artimiausiems kažką nepaprasto, kažką ypatingo, kažką tokio, kuo tikrai nustebintume! Stebinkite ir su intriga laukite gražiausių metų švenčių!www.prekesuaugusiems.lt

 

Kokia kalėdine dovana labiausiai apsidžiaugtumėte?
 
Komentarai
Naujas komentaras