TOP 10 smalsių ir erotiškų dovanų JAM

58367162_08468bb11b1.jpg
 
Kalėdos ir Naujieji - dovanų ir staigmenų metas! O artėjantys Ugninės beždžiones metai žada sėkmę smalsuoliams ir tiems, kurie drąsiai ryšis eksperimentams bei naujovėms. Tad erotiška dovana Kalėdų ar Naujųjų metų proga, bene geriausias pasirinkimas. Seksuali staigmena ar dovanėle Jam, suteiks daugiau žaismo ir spalvų ne tik per šventes, bet džiugins Jus ištisus metus.


Taigi, siūlome 10 originaliausių, smalsiausių  ir seksualiausių dovanų idėjų Jam.
 

1. Antrankiai.  Prirakinkite jį prie savęs. Nors ir sako, jog vyro nereikia laikyti už pavadėlio ir jo gąsdinti savininkiškumu, ilgą laiką būnant kartu, tokia plokštele jam tampa miela. Ar gi galima jaustis blogai, kada antroji pusė yra pasiryžusi savo jaunikaitį prirakinti antrankiais, kad šis niekur nepabėgtų ir visada būtų šalia. Su tokia potekste įteikta  dovana leis jam jaustis vieninteliu. Tačiau ne viskas tik dėl gražios minties. Antrankiai ar kiti jaudinantys žaisliukai atvers kelią naujovėms ir išlaisvins vieną populiariausių erotinių  fantazijų -  pasimylėti, kada vienas iš partnerių yra prirakintas antrankiais.  


2. Rinkinukas jo pasididžiavimui. Jeigu jūsų nežavi mintis būti prirakintai, tačiau norėtumėte, kad dovana suteiktų daugiau intrigos miegamajame bei būtų naudinga abiems, padovanokite jam vardinius ar papildomas funkcijas turinčius  prezervatyvus. Taip pat prie šios dovanos puikiai tiks dovanoti kokybiško silikono vibro žiedą. Prie komplekto nepamirškite pridėti ir lubrikanto. Intensyvesnių pojūčių  mėgėjams rekomenduojama išbandyti šildančius ar šaldančius lubrikantus. Nepabijokite ir originalaus ir erotiško įpakavimo, visa tai galite sutalpinti į erotišką puodelį ir rytą pradėkite ne nuo puodelio kavos, o meilės akto! Mokslininkų įrodyta, kad rytinis seksas gerina kraujo apytaką ir turi stimuliuojamą poveikį, panašiai kaip ir kava. 
 


3. Užtaisas didesniam libido. Sužadinti aistrą ir seksualinį apetitą kuo puikiausiai gali padėti tam skirtos geriamos tabletės (afrodiziakai), kurių galima įsigyti be recepto daugelyje erotinių prekių parduotuvių .Tokia dovana tikrai nudžiugins jus ir jūsų antrąją  pusę. Ši staigmenėlė puikiai tiks tiems, kuriems jau ne dvidešimt, tačiau į intymų gevenimą norisi įnešti daugiau naujumo, aistros ir geismo. Parodykite savo mylimajam, kad Jūs trokštate patirti intymių akimirkų ir rūpinatės jo ir savo seksualine sveikata. Atminkite, kad geismo piliules  vartotumėte taip, kaip nurodyta. 

4. Ilgesniam lytiniam aktui. Vidutiniškai lytinio akto trukme trunka 3 - 7 minutes, o pageidautina sekso trukme 7 - 13 minučių.Tokius rezultatus atskleidė Pensilvanijos universiteto atliktas tyrimas, kuriame savo vertinimus pateikė Amerikos seksualines terapijos specialistai: medikai, terapiautai ir kiti savo srities žinovai. Tad jei pageidaujate ilgiau trunkančio lytinio akto, rekomenduojama naudoti tam skirtus kremus ar purškiklius su ginkmedžio ar jabobos ekstraktu. Šios natūralios medžiagos leidžia kraujui priplūsti į genitalijas bei didina ištvermę. Tokios priemonės leis atitolinti erekciją ir suteiks  galimybę mėgautis ilgiau trunkančiu seksu. Ar tai ne puiki dovana abiems? 

5. Prostatos masažuoklis. Pastaraisiais metais vis labiau populiarios tampa sveikatingumo dovanos. Juk sveikata - didžiausias mūsų su turtas. Parodykite savo mylimajam, kad rūpinatės jo seksualine sveikata ir imatės visų  priemonių, kad netektų patirti problemų ateityje dėl prostatos ligų. Prostatos masažuoklis ne tik efektyvi ir medikų rekomenduojama priemonė  prostatos ligų gydimui ir profilaktikai, tačiau šis daikčiukas suteikia ir neapsakoma malonumą stimuliuojant prostatą.  

6. Keliauninkams. Masturbatorius rekomenduojamas toms poroms, kurios daug laiko praleidžia atskirai. Galbūt jums ar jūsų vyrui tenka dažnai keliauti, todėl masturbatorius bus puiki dovanėlė Jam. Jausitės rami, žinodama, kad tada, kada jūsų nebus šalia , mylimasis  turės galimybę patenkinti savo seksualinius  poreikius pasinaudojus šiuo, begalę malonumų suteikiančiu žaisliuku. Dovana kompaktiška ir neužims daug vietos kelionėje.  

7. Meniškos prigimties vyrams. Parodykite jam, kad dievinate kiekvieną jo kūno lopinėlį, o mylimojo kūnas jums yra tikras meno šedevras.Padovanokite jam unikalią ir labai menišką staigmeną - akto piešimo dovanų kuponą. Leiskite profesionaliam skulptoriui Mindaugui Tendzagolskiui perteikti jūsų mylimojo žavesį  ant popieriaus lapo. O gal už tapyba labiau geistumėte išvysti jo erotiškas fotografijas? Tada padovanokite jam profesionalią fotosesiją


8. Erotinis masažas. Kas geriau atpalaiduos kūną ir sielą negu intymūs ir erotiški mylimosios prisilietimai, pripildyti natūralių  afrodiziakų veikliosiomis medžiagomis. Nustebinkite jį šiltais, švelniais ir iš proto varančiais potyriais. Jei norite dar daugiau romantikos, galite rinktis masažo žvakes, kurios degdamos paskleis po patalpą kerintį  apelsinų ir gvazdikėlių, saldžiųjų migdolų, ir odoratos aromatą, atpalaiduos kūną ir įaudrins jį romantiškai nakčiai. 

9. Pilkų atspalvių rinkinys. Jei esate eksperimentų mėgėja ir jus jaudina įvairūs sekso atributai (spenelių puošmena, penio movas, botagėlis ir akių raištis ), tokia dovana bus puiki paskata atrasti kažką geidulingo ir jaudinančio. Galbūt visada svajojote apie tokį intymaus gyvenimo paįvairinimą, tačiau nedrįsote to Jam pasakyti? Sakyti nieko ir nereikės. Šventes -  puiki proga įteikti dovaną, kuri leistų išpildyti pačias slapčiausias fantazijas. Neabejokite, priešingos lyties atstovai tokią dovaną deramai įvertins.  

10. Viliotinis. Skamba banaliai? Visai ne. Kas gali būti seksualiau už mylimosios  judesius, kurie skirti tik jam vienam! Tiesa, jei dar nesate šokusi viliotinio, gali prireikti kelių  repeticijų. Galite intymaus šokio judesių pasimokyti iš video medžiagos internete. Pasirinkite patinkančią muziką, apsirenkite seksualius drabužėlius ir nepamirškite prisegamų kojinių. Seksualus apatinis trikotažas kiekvienai moteriai leis geriau įsijausti į erotiškos šokėjos vaidmenį. Jei norite palepinti jį šokiu, tačiau kuklinatės, apsirenkite kiškutės ar katės kostiumą. Įsikūnijimas  į kitą personažą išlaisvins  žmogaus vidinį  ego ir suteiks taip trokštamos laisvės pojūtį.  

"Kalėdos tai ne dovanų išpakavimas, tai širdies atvėrimas."  - Dženisė Mediterė.
 

Tad per šias Kalėdas ir Naujuosius metus  nebijokite pabūti drąsūs ir atverkite savo brangiam žmogui širdį, slapčiausius troškimus bei padovanokite mažą Kalėdų stebuklų!

 

www.suaugusiems.lt

Kaip reaguotų Jūsų vyras gavęs erotišką dovaną?
 
Komentarai
Naujas komentaras