MM klausia

Užduoti klausimą

Sveiki,
Su drauge gyvename kartu jau 5 metai.ir per paskutiniuosius metus visai dingo Aitra.
Kurią man atrodo tik aš ir kurstydavau.
Jeigu aš pabandau kažką paįvairinti , pažaisti ir pns.
Ji niekuomet neisijaucia .guli ir tiek, visą laiką aš turiu kažką daryti, ir negana to kiekvieną smulkmena apsneka, aš ne taip darau , ir su kiekviena smulkmena ji vis labiau nepatenkinta.turim kalną žaislų.bet niekas nepadeda.
Siūlau eiti pas (porų)specialistą pasisneketi, bet ji nenori.
Mes tikrai mylime vienas kitą.bet tos aistros nebuvimas baisu..
Norėčiau kad ji irgi kada parodytų iniciatyvos.
Tada man irgi ji atsirastų.
Mes abu dirbam darbus.
Ji dirba labai sunkiai kiekvieną dieną, paskui gryzusi namo taip pat galvoje tik darbas.negali atsipalaiduoti,negali užmigti. Jos galvą visuomet kažko pilna.bandziau ne kartą šnekėtis, bandem spręsti tąs problemas.bet niekaip.ji žmogus nemokantis atsipalaiduoti.ir kaip padaryti kad ji istustintu savo galva ir išmoktų atsipalaiduoti nežinau...(alkoholis ją pikdo)
Ir dabar šiuo metu mes tiesiog atsigulame į lovą pažiūrime TV , ir palinkime labos vienas kitam.(arba kaip pareiga tiesiog "atlikti leidžia")
Truputį issisnekejau:)
Ačiū!

ATSAKYMAS

Agnė

Sveiki, tai dažnai pasitaikanti problema santykiuose, metams bėgant aistra išblėsta, jei ji nėra nuolat pakurstoma. Santykiai yra dviejų žmonių darbas, kuriame svarbiausia bendravimas ir tarpusavio supratimas. Jūsų antroji pusė pati turi pasakyti ko nori, kas ją užveda, ypač šiuo atveju, kai jūsų pastangos jos nei kiek nejaudina. Galbūt jai norisi poilsio nuo visko, jai reikia pakeisti aplinką, kuomet visas gyvenimas vien darbas ir namai, natūralu, kad ta pati lova, tie patys prisilietimai nebejaudina. Nustebinkite mylimąją, nusivežkite kur nors, kur ji prasiblaškytų ir užmirštų kasdienius rūpesčius, o po to drauge užkurkite liepsną lovoje.


Komentarai
Naujas komentaras