Gustė klausia

Užduoti klausimą

Niekaip nesugebu pabaigti,neužtenka net valandos laiko trunkančio akto. Jokio ypatingo pojūčio kai vaikinas daro man oralinį tai pat nejaučiu. Sunkiai sudrėgstu.
Nors lovos partneris man labai patinka. Tačiau nebežinau kaip spręsti šia problemą.
Taip pat įtariu jog esu alergiška lateksui. Vos pasimylėjus su prezervatyvu pora minučių iškart jaučiasi perštėjimas ir deginimas. Tada kyla dilema ar nuo prezervatyvo ar nuo tiesiog per mažo susijaudinimo.
Patarkit....

ATSAKYMAS

Suaugusiems.lt

Sveiki, Gali būti, kad esate alergiška lateksui, pabandykite sintetinių sakų prezervatyvus:http://prekes.suaugusiems.lt/sekso-prekes/prezervatyvai-pasante-unique-3-vnt/?id=2248. Tačiau vien lateksas vargu ar yra pagrindinis to kaltininkas. O ar patiriate orgazmą masturbuojantis? Jei taip, greičiausiai reikėtų problemos ieškoti kunilingo technikoje, išbandykite įvairesnes sex pozas, pasistenkite atsipalaiduoti (muzika, žvakės, erotinis masažas, libido lašiukai). Taip pat galite įsigyti įvairių daikčiukų iš erotinių prekių parduotuvės, jog paįvairinti seksualinį gyvenimą. Gerų emocijų naujų atradimų paieškose!


Komentarai (2)
nesimylek su prezervativu pasisaugoti galima ir be jo yra tabletes arba partneris pries pabaiga istrauktu,as nenaudoju jau 15 metu prezervativo ir man viskas gerai katra nenorejo ta nepastojo nuo manes.
Pabandom ;) , pasikeis jausmai ;)
Naujas komentaras