Tadas klausia

Užduoti klausimą

Rimtas klausimas ir tikiuosi atsiras kas rimtai pades... mano panos mama-vienisa grazi jaunatviska, bet kiek keistoka moteris. Panai beveik 18,jos mamai 39, bet visi galvoja, kad jos seses. Taigi: esu mates per du metus draugystes su pana jos mama ir vien su apatiniais (labai daznai), namie vaiksto be liemenuko su permatomom maikem arba vos vos suristu trumpu chalatu per kuri maciau belekiek kartu atvirus visai nuogus papus ir stringus, kai nera jos dukros namie tai ji maudosi duse su atidarytom durim, zodziu esu mates panos mamytes nuoga kuna is visu pusiu...cia normalu??? Prie dukros santuriai elgiasi, tik pora kartu pana liepe mamai apsirengt deramiau...as jau nebegaliu ir nebesuprantu ka daryt

ATSAKYMAS

Agnė

Sveiki, na pirmiausiai turėtumėte pasikalbėti su drauge ir manau ji tikrai tą bėdą padės išspręsti. Jeigu jaučiatės nepatogiai ir provokuojamas nebijokite apie tai kalbėti su jūsų antra puse.


Komentarai (2)
Pagal mane tegul sau bus nuoga, jai patinka matyt demonstruoti jaunam vyrui savo kuna. ant grieko gal neeiciau, bet ir skustis per daug nera kuo.
Išdulkink mamule
Naujas komentaras