Egidijus klausia

Užduoti klausimą

Sveiki ,dėl kokiu priežasčių gali būt taip kad sunku pasiekti malonuma? Netgi mylintis su mergina ...mergina tiesiog šaukia iš malonuma o pas mane jis vos jaučiamas ir sunku baigti..ir baigimas dažniausiai be orgazmo būna,ar tai gali būti todėl kad dažnai ir daug dirbu fizini darba? arba ar įtakos turi ir tai kad ilga laika neturėjau lytinių santikiu? Gal yra kokiu būdu tai išspresti?kartais atrodo taip lyg penio jautrumas yra sumažėjas ,ačiū kad išklausete

ATSAKYMAS

Agnė

Sveiki. Malonumas gali sumažėti nuo patiriamo streso, sunkaus fizinio darbo, taip pat jeigu trūksta preliudijos, glamonių ir kitų aistrą sužadinančių veiksmų.
Rekomenduojame išbandyti erotinį, atpalaiduojantį masažą, su kvapniu masažo aliejumi, įsigyti jautrumą didinančius purškiklius arba kremus, kad suaktyvėtų kraujotaka penio srityje.
Taip pat galite įtraukti įvairius žaisliukus. Gal būt maloni vibracija sužadintų Jūsų pojūčius? Pabandykite masažuoklį kuris tiks preliudijai arba porų vibratorių, kuris puikiai pagelbės sekso metu.
Atsipalaiduokite, negalvokite apie iškilusias problemas, mėgaukitės procesu bei eksperimentuokite, įsigykite sekso žaisliukų ir sužadinkite savo seksualinę energiją, kuri slypi Jūsų kūne.
Rekomenduojame išsakyti savo partneriui problemas, kartu Jūsų galite daug daugiau negu po vieną. Sėkmės.


Komentarai
Naujas komentaras