Žavinta klausia

Užduoti klausimą

Sveiki, su draugu esame kartu jau pusmetį, saugomės prezervatyvais, tačiau po lytinių santykių mane ima varginti įvairūs bėrimai, niežti. Lankiausi pas ginekologą, pasiūlė išsitirti dėl lytiniu keliu plintančių ligų. Tyrimų rezultatai geri, niekuo nesergu, tačiau mano bėda neišnyko. Įdomiausia, jog kai ilgesnį laiką nematau savo partnerio, mano intymios bėdelės susitvarko ir manęs nebevargina nemalonūs pojūčiai iki tol, kol vėl nepasimylim. Esu girdėjusi, jog kai kada moterys būna alergiškos prezervatyvams, kaip sužinoti ar aš esu viena iš jų, ir ką man daryti tokiu atveju? Noriu mėgautis kokybiškais lytiniais santykiais, bet kontraceptinių tablečių, dėl jų pašalinio poveikio gerti nenorėčiau.

ATSAKYMAS

Suaugusiems.lt

Sveiki, apie 5 procentus žmonių, gyvenančių aktyvų lytinį gyvenimą turi alergiją lateksui. Iš tiesų, alergijos simptomai gali būti panašūs į LPL simptomus, tačiau atsižvelgiant į faktą, jog tinkamai naudojami prezervatyvai 99% apsaugo nuo lytiškai plintančių ligų, labiau yra tikėtina, jog jūs esate alergiška lateksui.

Alergija lateksui paprastai pasireiškia praėjus kelioms valandoms (iki dviejų parų) po lytinių santykių. Gali imti varginti niežulys, lyties organai parausta, patinsta. Taip pat galimi ir bėrimai. Žinoma, tokie ir panašūs simptomai gali atsirasti ir dėl kitų alergenų (muilo, sintetinių iklotų ar kelnaičių) ar infekcijos. Tačiau atsižvelgiant į jūsų situaciją, greičiausiai galima įtarti alergiją latekso prezervatyvams.

Išbandykite poliuretano prezervatyvus. Poliuretanas ne tik nesukelia alergijos, bet ir neturiu specifinio kvapo. Be to, prezervatyvai iš poliuretano yra plonesni ir laidesni kūno šilumai, todėl lytinių santykių metu pojūčiai bus dar natūralesni.

Prieš renkantis prezervatyvus, skaitykite gaminio sudedamąsias dalis. Poliuretano prezervatyvų galite įsigyti pas mus: http://prekes.suaugusiems.lt/sekso-prekes/prezervatyvai-pasante-sensiva-1-vnt/?id=2109


Komentarai
Naujas komentaras