Foto fazė

Erotinių fotosesijų paslaugos Vilniuje, Kaune arba kituose Lietuvos miestuose. Fotografijos studija "Foto Fazė" atlieka menines, erotines, asmenines vyrų ir moterų fotosesijas. Tai profesionalios, seksualios, erotiškos ir originalios Jūsų nuotraukos!
Įvertinimų: 56
6 komentarai
Komentarai (6)
seksas
Nieko juokingo, mes patys sudejome siuos atsiliepimus kuriuos gauname el. pastu. Svarbiausia jog atsiliepimai ir emocijos tikros ;)
Gal didesnę pauzę tarp komentarų save giriant reikėjo padaryti ar iš vis tik vieną parašyti? Nes dabar labai jau juokingai atrodo- trys komentarai kas dvi minutes :)
Labas rytas:)

ohoooo :)
pasirodo aš tikrai neklydau :) ir teisingai pasirinkau Jus:)
tikrai nemaniau,kad tiek įdomių nuotraukų iš manęs išpešit :)))
ir tikrai... tokių gražių... :)
kiekviena iš jų kažką pasako...
SUPER :)
o aš gi buvau tokia susikausčius...visai nesava... kaip jūs tiek iš manęs ištraukėt??... :))))
nesuprantu niekaip :)))
labai ačiū, labai gražu :) nereaaaaaaaliai :)) negalvojau, kad ir aš turiu tų, fotogenų :)))
geros dienos;)
o Jūs man jau ją praskaidrinot:)
linkiu, kad ir Jums kas nors ją praskaidrintų :)
ir nuo savęs siunčiu džiaugsmo šypseną :)

Laura
Praleistas laikas su šitais dviems žmogiukais man tapo geriausia draugų dovana, kokią tik kada esu gavusi, į kurią įėjo ne tik pluoštas nepakartojamų nuotraukų, bet ir glėbys šypsenų, sauja intrigos, pavykę-nepavykę pozavimai, makiažo pataisymai kaip kino ekrane per pertraukėles, nuoširdus dėmesys, šilta aplinka, patinkanti muzika ir kas tik nori, begalinis laukimas rezultato ir savaitę besitęsianti šypsena jas gavus..

Taigi, 100% rekomenduoju šią pramogą visiems, kurie nori turėti vertingų prisiminimų, kai pasens :))
p.s. "įsimylėjau" šitą komandą
p.s.s. aš jau žinau, ko noriu dovanų kito gimtadienio proga ;)
nerealu!!!!!!! Nežinau, ką ir kaip jūs padarėt, bet rezultatas pranoko bet kokius lūkesčius. :) Aš niekada, niekada nepatinku sau nuotraukose, bet šitos nuotraukos yra kažkas TOKIO... Galėčiau save įsivaizduot net ant žurnalo viršelio :) Dabar visiškai suprantu, kodėl tai vadinasi "fototerapija" - tai taip kelia pasitikėjimą savimi, kad nėra žodžių!!!! Ačiū jums labai :) (P.S. Aš suprantu, kad čia tikriausiai nemažai padirbėta photoshop'u, bet vis tiek labai smagu ir malonu žiūrėti į save tokią gražią :)
Naujas komentaras