Fotografas Arūnas Švelna

Erotinės fotosesijų paslaugos. Fotografas Artūras Švelna fotografija susidomėjo jau nuo mažų dienų, o šiuo metu fotografas savo klientams siūlo profesionales erotines, akto, vestuvių fotosesijas. Profesionaliomis ir meniškomis erotinėmis fotografijomis menininkas perteikia žmogaus ir gamtos grožį bei jo suvokimą. Taip pat menininkas atlieka ir filmavimo bei montavimo paslaugas.
Įvertinimų: 132
14 komentarai
Komentarai (14)
Aš irgi nusifotkinčiau su dailia panele.,. :-}
yra žmonių, galinčių gražiau nufotografuoti. Kreipkitės ,dailiosios lyties atstovės, jei domina pozavimas. (mode7920@gmail.com)
Puikios nuotraukos. O ypac aktai. Su didele doze erotikos. Puiku.....
O aš nemokėčiau. Tegul man sumoka jei nori nuogą fotkint.
Jop, kvailos panos, kurios jam putkes rodo. Kai fotkina jam stovi, o jos nesupranta. Menas ala.
Pazistu as irgi ji. Na ka galiu pasakyti ... ir jis pats ir jo nuotraukos. Che che. Kvailos panos, kurios jam pasimegavima suteikia ir dar pinigus moka !
Labai saunu,kad Panevezys turi toki saunu fotografa.Grazus darbai,tai ir toliau...
man asmeniskai tai nuotraukos labai grazios, mielai papidyciau savo foto albiuma:)
GRU
pažiūrėjus nuotraukas aišku kodėl nebrangus :)
ka reiskia geros fotosesiju kainos? fotografas tau moka ar tu jam moki?
nu aš irgi peržiūrėjau, bet jei zvonkė pas jį fotkinosi, tai ir aš galiu - juolab, kad kainos tikrai geros fotosesiju ;) o jei mergina apsirengia kaip baisuoklė ir ateina i fotosesija, tai zinai.... spausk kiek nori is sudo vaska :)
:) Pzystu ji ganetinai gerai. Man jo nuotraukos, neskoningumo virsune. O dar paziurejus kokios cia sudetos, kaip reklama, tai....graudu ziureti. Neoriginalus. Bet kainos atzvilgiu tikrai nebrangus. Pagal kaina ir kokybe ;)
Labai profesionalus ir geras, o svarbiausia palyginti nebrangus fotografas ;)
Naujas komentaras