Fotografas Giedrius Jankauskas

Profesionalių fotografų komanda teikia foto paslaugas: erotinės foto sesijos, meninės nuotraukos, nėštukių, švenčių, renginių, daiktų, interjero fotografavimas. Fotografas Giedrius Jankauskas įamžins pačias gražiausias ir intymiausias jūsų gyvenimo akimirkas.
Įvertinimų: 194
8 komentarai
Komentarai (8)
gerai dirba, bet yra ir daugiau žmonių, galinčių nufotografuoti taip pat gerai. Kreipkitės ,dailiosios lyties atstovės, jei domina pozavimas. (mode7920@gmail.com)
nuostabus, nuostabus!! :)
Labai malonus fotografas, su kuriuo iskarto galima atrsati bendra kalba, delto daug lengviau atsipalaiduoti pries objektyva :) Taippat turi daug originaliu ideju ir nuotraukos , zinoma, gaunasi puikios :)
Puikus ir labai rupestingas fotografas - greitai randa kontakta su kliente, kas labai atpalaiduoja ir nebelieka jokio susivarzymo. Rekomenduoju.
malonu buvo bendrauti...fotosessija likau viskai patenkinta :)
Tenka daug bendrauti su siuo puikiu zmogumi. Vertinu tai ka jis daro, man patinka jo darbai,- idejos, ir nestandartinis poziuris. Dirbant jis visada stengiasi surasti kontakta su modeliu.
maniau,jog bus sudėtinga vertinti draugo darbus,tačiau iš tiesų apsidžiaugiau kai galėjau visa tai įvertint,tapusi jo klijente. kontaktas tarp fotografo ir "modelio"-svarbiausias momentas. tai šis jaunas žmogus iš tiesų sugeba. tereikia kalbėtis.
Geros jo nuotraukos, man patinka ir kitiems tikrai rekomenduoju. Kokybes ir kainos santykis tiesiog puikus.
Naujas komentaras