5 neįtikėtini patarimai ir faktai smalsiems BDSM pradedantiesiems

tumblr_nctd1wxfbt1tlfz2ho1_500.jpg
 
Per pastaruosius dešimt metų buvo išleista daugybė knygų, kurios skatino moteris išeiti iš savo komforto zonos ir panirti į nežinomybę. Na, o populiarioji knygų serija „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ padrąsino moteris tyrinėti tai, kas anksčiau atrodė kaip tabu – savo vidines fantazijas.

Po paskutinių apklausų nustebome koks didelis skaičius moterų eksperimentuoja su švelniu BDSM, naudodamos įvairius aksesuarus. Taip pat internete padidėjo pokalbių BDSM tema, pradedant nuo limitų, baigiant kaip elgtis po akto. Kad ir kas išpopuliarino BDSM, pažvelkite į penkis aksesuarus, kurių pardavimai išaugo šiemet.

Botagai (pardavimai išaugo 50%)

Priešingai paplitusiai nuomonei, botagai skirti švelniam plekštelėjimui kartu su užvedančiu garsu, o ne ekstremaliam skausmui patirti. Botagas simbolizuoja kontrolę, todėl jį laikantis partneris yra dominantas sekso metu. Ir nors pojūčio lygis priklauso nuo jūsų ir partnerio poreikių, dažniausiai žaidimas botagais būna švelnus, o sujungtas su žodine ir ne žodine komunikacija, prideda rizikos preliudijai ir seksui.

Akių raiščiai (pardavimai išaugo 80%)

Bet kada, kai atimamas vienas iš mūsų penkių pojūčių, likę pojūčiai tampa aštresni. Be to, pasak seksologų, nors vyrus labiausiai užveda tai, ką jie mato, moteris užveda pojūčiai. Sujunkite šiuos du mokslinius faktus ir nenustebsite, kad moterys teigia, jog jų seksualinis susijaudinimas didėja, kai akys nieko nemato.

Antrankiai (pardavimai išaugo 100%)

Kai preliudijos ir sekso malonumas tampa per daug intensyvus, dažnas iš mūsų griebiame partnerio riešus ar suspaudžiame kojas, net jei aistringi pojūčiai yra tai, ko trokšta mūsų kūnas. Suvaržymas antrankiais verčia kūną daryti tai, ko nori protas – nieko. Švelnus suvaržymas leidžia kūnui visiškai mėgautis sekso intensyvumu.

Porų vibratoriai (pardavimai išaugo 200%)

Joks žmogaus kūnas negali suteikti dažnio, ištvermės ir tokio pojūčio, kaip vibratorius. Porų vibratoriai yra dėvimi moterų ir sukurti taip, kad malonumą jaustų abu partneriai sekso metu. 

Vaginaliniai rutuliukai (pardavimai išaugo 400%)

Taip pat dažnai žinomi „Ben Wa Balls“ pavadinimu. Tai vienas iš tų retų dalykų, kuris suteikia malonumą ir sveikatina. Be to, kad rutuliukai stiprina dubens dugno sritį, šie rutuliukai suteikia malonią vidinę vibraciją paprasčiausiai dėl jūsų kūno judesių.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras