BDSM pradedančiųjų gidas: specialistė atsako

85b2a280-e22c-0133-af8c-0e05be20883d.jpg
 
Mes visada girdime, kad galime turėti geresnį seksą, stipresnį orgazmą arba geresnius santykius. Tačiau kaip mes galime gauti tai, ko trokštame jeigu ne visada išdrįstame išsakyti savo slapčiausias fantazijas ir troškimus? Vienas geriausių būdų pabūti atviriems, tai seksas. Sekso terapeutė Vanesa Marin teigia, kad šiuo klausimu mums gali padėti intymios detalės, o BDSM žaisliukai, anot specialistės, yra vienas populiariausių būdų kelyje į neatrastus potyrius.

Sekso terapeutė Vanesa Marin portalui bustle.com atsako į skaitytojos klausimą. Tikimės, kad reikiamą atsakymą surasite ir Jūs, o kad būtų lengviau pasinerti į naujų atradimų pasaulį, mes Jums pasiūlysime keletą fetišo  žaidimų idėjų.

 

Klausimas: Mano ilgalaikį partnerį ir mane domina BDSM žaidimai, esame išbandę švelnų plaukų pešimo fetišą bei vaidmenų žaidimus, tačiau niekada nesame bandę žaislų iš šios kategorijos. Kokie yra geriausi BDSM žaisliukai pradedantiesiems? Aš žinau, kad yra tokie dalykėliai kaip spenelių spaustukai, botagėliai, burnos kaiščiai, elektro šoko prietaisai. Tačiau kaip tinkamai pasirinkti ir koks yra geriausias būdas pradėti eksperimentuoti su sekso žaisliukais bei ką reikėtų žinoti apie  BDSM žaidimus ir saugumą? Ačiū!"


Atsakymas: "Ačiū už klausimą! BDSM žaislai gali tapti smagiu žaidimu, bet svarbu žinoti, kaip naudoti konkrečius žaislus dar prieš pasineriant į intymius malonumus. Apskritai, aš rekomenduoju išbandyti žaislą vieniems, dar prieš atsinešant jį į miegamąjį. Po to, įteikite žaisliuką partneriui ir leiskite jiems susipažinti. Ir tik tada imkitės išbandyti tai dviese. Tai suteiks jums galimybę patirti grįžtamąjį ryšį be jausmo, kad kažkas gali nepavykti. Be to, prieš renkantis sekso žaisliuką, rekomenduočiau atkreipti dėmesį į atsiliepimus apie konkrečią prekę. Jūs tikrai galite gauti geriausių patarimų iš žmonių, kurie yra išbandę konkretų produktą. Kalbant apie saugumą, svarbiausia, kad bet kokio skausmo pojūtį lydėtų saugus žodis. Tai bene lengviausias būdas atskirti "gerą skausmą" nuo "blogo skausmo". Tam, kad nepatirtumėte žalos, neskubėkite imtis naujų veiksmų, o po kiekvieno gesto darykite mažas pauzes, kad saugaus žodžio netektų ištarti pavėluotai. Slaptažodis turėtų būti ganėtinai trumpas, jog būtų lengviau suvokti ribą tarp galima ir negalima. Juk žymiai patogiau ištarti frazę "Žirafa" arba "Bananas", nei  pasakyti,  "Norėčiau, kad dabar sustotumei".

 


Išbandyk: Viskas gerai? Jau nusiteikę keliauti į naujų pojūčių paieškas? Štai keletas idėjų tik Jums! 
 

Užmerktos akys

Akių raištis vienas pigiausių, tačiau daugiausia jaudulio suteiksiančių fetišo elementų. Ar kada pagalvojote, kodėl moterys taip mėgsta mylėtis tamsoje? Atsakymas paprastas, rega, tai ne vienintelis žmogaus jutimo receptorius. Žinoma, tikrai nereikia šio pojūčio atsisakyti abiems partneriams, tačiau jei vienas iš poros sugebės bent trumpam užmerkti akis, jo kiti pojūčiai tikrai sustiprės bent keletą kartų!                                              Fifty Shades Of Grey akių raištis 29.95 € 
Auka

Ko gero, antrankiai BDSM pasaulyje yra lyg duona ir sviestas. Tačiau jei esate pradedantieji, verčiau rinkitės švelnius antrankius ar universalią Fifty Shades of Grey  juostą, kurią galėsite naudoti ir kaip akių ar kojų raištį. Prieš pasirinkdami antrankius ar pančius, pirmiausia pabandykite įsivaizduoti, kaip norėsite būti supančioti, apgalvokite ar jums bus patogu būti surištai, ar norėsis būti supančiotai taip, jog rankos turėtų daugiau laisvės. Pradedantiesiems nerekomenduojame rinktis virvių, nes jų panaudojimas reikalauja daugiau praktikos ir žinių apie mazgus bei jų saugumą. 


                Natūralios odos pančiai "Visiškas atsidavimas" 44.95 €


Karšti prisilietimai

Žvakės gali tapti tikra sensacija jūsų meilės žaidimuose. Derinkite vaško lašinimą kartu su kitais BDSM elementais, pavyzdžiui akių uždengimu. Tik pabandžius tai, galite suprasti, ką reiškia paslaptingi lašančios žvakės prisilietimai ant jūsų kūno, o kai tokius žaidimus su jumis žaidžia antroji pusė, galite tikėtis dar neregėtų jausmų antplūdžio! Jog vaško lašinimas ant kūno netaptų skaudžia patirtimi , neskubėkite griebti pirmos pasitaikiusios žvakės. Rinkitės tik tam skirtas žvakes. Specialių žvakių kaitrumas yra mažesnis nei pavyzdžiui, vaško. Be to, žvakėse iš parduotuvių lentynų gali pasitaikyti įvairių priedų ar  blizgučių, tad tokios žvakės lašai gali sukelti rimtus nudegimus. 


                            Bad Kitty erotinė žvakė 9.90 € 
 

Skausmo garbintojams

Kaip išduoda pavadinimas, spenelių spaustukai yra skirti pažaboti spenelius. Jie tinka žmonėms, kurie mėgsta skausmą ir tai jiems suteikia malonumą. Spenelių spaustukus pradėkite naudoti nuo mažiausio suspaudimo lygio. Sąvaržos padėtis tai pat svarbi. Pirmiausia pažiūrėkite, kokia spenelių spaustukų padėtis ant jūsų krūtų jums sukelia didesnį ar mažesnį skausmą. Būkite atsargūs palikdami spaustukus ant spenelių ilgesnį laiką. Kūnas prisitaiko prie įvairių pojūčių, tad net jei ir atrodo, kad skausmas yra labai nesmarkus, vėliau galite patirti ir ne tokį malonų siurprizą. 

Jei spenelių gnybtus įsigijote pirmą kartą, palikite juos ant savo spenelių vos kelioms sekundėms ir tada nusiimkite. Palaipsniui didinkite spenelių spaustukų išlaikymo laiką ir kartokite pratimą 15 sekundžių intervalais. 


           Spenelių spaustukai "Užspausk mane" 21.45 € 

 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras