CBT

 
Penio ir sėklidžių kankinimas arba CBT (cock and balls torture) apima galybę veiklų, susijusių su vyriško pasididžiavimo kankinimu, sukeliant stiprų skausmą, minimalų diskomfortą ar didelį malonumą. Be abejonės, didžioji dalis vyrų pašiurpsta pagalvoję apie iki mėlynumo suspaudžiamas sėklides ir jiems nėra suvokiama, kaip tai apskritai gali kelti pasitenkinimą.

Kita dalis vyrų susijaudina vien nuo minties, kad jų „didžiausias turtas“ gali būti priklausomas nuo dominuojančiojo valios.

Jautriausios vyro kūno dalies kankinimas yra susijęs su absoliučiu kontrolės perėmimu. Senosiose kultūrose buvo tikima, jog vyro genitalijos yra sakralus objektas, kurį palietus būdavo duodamos priesaikos. O kai kuriose šalyse, suėmus delnu vyro sėklides, buvo rizikuojama netekti rankos.

Yra galybė CBT metodų, tad kiekvienas gali pasirinkti labiausiai užvedančius, priklausomai nuo pageidaujamo skausmo lygio ar vizualinio patrauklumo. Tačiau šioje veikloje yra ypatingai svarbios atsargumo priemonės, kurios ne tik sumažins pavojų susižeisti, bet ir padės pajusti dar  didesnį malonumą, pasitikint partneriu, jo žiniomis ir kompetencija.

Sėklidžių kankinimas (Ball Busting aka BB)

1. Spaudimas

Pats paprasčiausias kankinimo būdas yra sėklidžių spaudimas delnu, suėmus jas lyg stalo teniso kamuoliukus. Delnu pastūmus sėklides į kapšelio apačią ir tik tuomet jas suėmus, bus pasiektas dar geresnis efektas ir didesnis malonumas. Pradėkite nuo švelnaus spaudimo ir didinkite jį iki tol, kol partneris pasieks skausmo ribą. Tvirtai suspaudus delnu sėklides, patrinkite jas vieną į kitą. Dirginant nervus, esančius kiekvienos sėklidės išorėje, partneris pajus aštrų skausmą, keliaujantį dubens zona aukštyn. Sėklidės gali būti spaudžiamos ne tik delnu – tam puikiai tinka ir specialūs žaislai ar pėdos, apautos batais (aukštakulniais bateliais) arba basos. Kuomet sėklides yra spaudžiamos ekstremaliai stipriai, tai vadinama sėklidžių traiškymu (ball crushing). Ir tikrai yra nemažai vyrų, kurie nuo to patiria malonumą, kad ir kaip tai būtų pavojinga sveikatai ar net gyvybei.

2. Mušimas/plakimas

Mušimas yra vienas iš plačiausiai paplitusių kankinimo metodų. Laisvai kybantį kapšelį švelniai, bet užtikrintai pliaukštelėkite iš vienos ir kitos pusės. Jokiu būdu negalima trenkti smarkiai. Sėklidės turi laisvai judėti pirmyn/atgal ar į šonus, sukeliant tik nedidelį diskomfortą.

Patogiausia yra aprišti kapšelį virve ar apvynioti lipnia juosta, pastūmus sėklides žemyn ir tuomet galima suduoti pačiais pirštų galais, botagėliu, mentele ar lazdelėmis, naudojamomis kinų virtuvėje. Ieškantiems aštresnių pojūčių patiks ir keli „sprigtai“.
Kai kam patraukli mušimo forma yra spyriai koja ar keliais. Tai yra ypatingai ekstremalus būdas, galintis sukelti įvairių pasekmių – nuo alpulio, dusulio ir ilgalaikių skausmų iki visiško erekcijos nebuvimo ir nevaisingumo.

3. Žnybimas

Be abejonės, vyrų genitalijos yra ypatingai jautrios ir tampa dar jautresnėmis supančiojus ar kitaip apribojus kraujo cirkuliaciją. Žnybimas nagais ar pincetu tikrai sukeltų neapsakomą skausmą ir pažeistų ploną odos paviršių, tad norintiems apsieiti be tokių ekstremalių žaidimų derėtų išbandyti kitą būdą, sukelsiantį daugiau malonumo, nei agonijos. Paimkite tušinuką su rutuliukų galvutėje ir lėtai vedžiokite juo aprištų sėklidžių paviršiumi. Malonumas gali tapti skausmu, priklausomai nuo to, kaip stipriai bus spaudžiamas tušinukas. Galima naudoti ir Wartenbergo ratą (taip, tą su spygliukais), skirtą neurologiniams tyrimams. Pojūčių stiprumas taip pat priklausys nuo spaudimo stiprumo. Prieš žaidimus visus instrumentus galima palaikyti šaldymo kameroje, kad šie gerokai atvėstų.

4. Spaustukai

Žaidimams galima naudoti spaustukus skirtus speneliams, drabužiams kabinti ar popieriui susegti. Palikus spaustukus ilgesniam laikui, audiniai pripranta prie jaučiamo spaudimo ir skausmas vis mažėja, tačiau staigiai nuėmus spaustuką, skausmas tampa ypatingai intensyvus.

Drabužių spaustukus geriausia rinktis plastikinius, turinčius skylutes (ąseles) galuose. Susegus keletą spaustukų į sėklides, per šių galus galima perverti ploną virvelę. Patraukus už virvelės, tarsi už stygos, tam tikroje sėklidžių vietoje padidės tempimo ir spaudimo jausmas. Popieriaus segtukai yra parduodami visose biuro ir kanceliarinių prekių parduotuvėse. Šie spaustukai sukelia bene didžiausią skausmą, todėl juos reikėtų rinktis atidžiai – negalintiems pakelti stipraus skausmo, derėtų pirmiau pabandyti drabužių, o ne popieriaus spaustukus.

Spenelių spaustukus galima rasti bet kurioje intymių prekių parduotuvėje. Geriausiai tinka drugelio tipo spaustukai, prie kurių lengva kabinti svarelius. Spaustukai – aligatoriai gali sužaloti jautrią odą, tad geriausia rinktis turinčius silikonines apsaugas ant „dantukų“. Kartais spenelių spaustukai yra parduodami jau su svareliais – tokius geriausia rinktis trokštantiems išbandyti žaidimus su svoriais. Paprastai tokie svareliai nebūna sunkūs, tad puikiai tiks naujokams.

5. Svareliai

Svarelius, paprastai tvirtinamus prie spaustukų ar „parašiutų“, nesunkiai rasite žvejybos reikmenų parduotuvėje. Ten jų gausu įvairių svorių ir formų, tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad svarelis turėtų nemažą kilpą, per kurią būtų galima perrišti virvutę ar vielutę, perkišti žiedelį. Tokie svareliai kainuoja labai nedaug, tad jų galimą įsigyti pačių įvairiausių. Kiekvieno žaidimo metu galima prisegti/pririšti vis didesnį svorį, tarsi treniruojant paklusnųjį ištverti vis didėjantį tempimo jausmą.
Be abejonės, galima nusipirkti ir svarelių, skirtų svarstyklėms. Jų taip pat būna skirtingų dydžių, tačiau jie paprastai neturi ąselių viršuje ir dėl to sunkiau juos pririšti. Tada patogiausia naudoti ploną vielutę.

6. „Parašiutai“

„Parašiutais“ yra vadinami įrenginiai, pagaminti iš odos ar gumos, segami/dedami tarp penio ir sėklidžių. Paprastai šiuos CBT žaislus taip pat galima rasti daugumoje intymių prekių parduotuvių. Skirtingose „parašiuto“ pusėse segasi trys grandinėlės, susijungiančios į žiedą ar vieną masyvią grandinę. Prie šios jų tvirtinami svoriai. Kai kuriems vyrams patinka, kai dominuojantis tiesiog tampo už grandinėlių, sukeldamas tempimo jausmą skirtingose sėklidžių pusėse. Kai kurie paklusnieji būna priverčiami vaikščioti po kambarį, su prikabintais svoriais, besidaužančiais jiems tarp šlaunų. Kai kurie „parašiutai“ turi kniedes viduje, kad tempiant sėklides žemyn, kniedės įsirėžtų į odą ir sukeltų dar daugiau diskomforto. Prie kai kurių „parašiutų“ jungiasi elektrostimuliatoriai, sukeliantys dilgčiojimo jausmą kapšelyje.

7. Pančiai

Supančioti sėklides galima keliais variantais. Pirmasis yra pats paprasčiausias – sėklidės šiek tiek patempiamos žemyn, o oda tarp penio ir sėklidžių yra apvyniojama virve, lipnia juosta, audinio skiaute ar pan. Kitas būdas yra supančiojimas atskiriant sėklides. Pirmiausia kapšelis patraukiamas žemyn ir apvyniojamas virve, kaip ir pirmuoju būdu. Tada virvė perrišama per kapšelio vidurį, atskiriant sėklides. Tuomet abi sėklidės suspaudžiamos kartu ir dar kartą apvyniojamos virve. Supančiojus oda įtempiama, todėl jos tampa kur kas jautresnės prisilietimams. Be abejonės, oda tampa kur kas pažeidžiamesnė, todėl reikėtų atsargiau naudotis žaislais, turinčiais aštrias briaunas, galinčiais įpjauti ar perdurti odos paviršių. Virvės taip pat negali būti užveržtos per smarkiai, mat sutrikusi kraujotaka gali sukelti erekcijos sutrikimus ir kitas ilgalaikes komplikacijas.

8. Mumifikacija

Mumifikacija yra vadinamas toks pančiojimo būdas, kai judėjimas apribojimas absoliučiai, kūną apvyniojant virve, medžiaga, lipnia juosta, plėvele ir panašiai. Tačiau mumifikuojamos gali būti ir atskiros kūno dalys, pavyzdžiui sėklidės. Tačiau tikslas šiuo atveju yra ne apriboti judėjimą, o sukelti spaudimo jausmą ir jausmą, kuris seka po mumifikavimo, kai sulėtinta kraujotaka vėl atsigauna. Aprišimą derėtų pradėti nuo viršaus į apačią – taip sukeliamas didesnis spaudimas žemyn. Mumifikavimui puikiai tinka senos paklodės, sukarpytos 2-3cm pločio juostomis. Šias juostas galima išskalbti ir panaudoti antrą kartą.

9. Vaškas

Vaško lašinimas yra dar vienas būdas sukelti skausmą. Vaškas gali būti minkštas arba kietas. Minkštas vaškas dega greičiau ir yra vėsesnis, o kietas vaškas dega lėčiau ir yra kur kas karštesnis. Pasirinktą vašką galima lašinti ant supančiotų ar „laisvų“ sėklidžių, leidžiant vaškui tekėti nuo viršaus į apačią, sukeliant kutenimo jausmą. Taip pat vašką galima lašinti keliais sluoksniais, sukeliant mumifikavimo efektą. Skirtingos vaško spalvos suteikia žaismingumo.
Vašką galima lašinti tiek ant depiliuotų, tiek ant nedepiliuotų sėklidžių. Nuo to priklauso pojūčių intensyvumas lupant vašką. Galima suspausti sėklides ranka ir leisti vaškui suskilinėti į smulkias dalis, ir lupti lėtai arba pasinaudoti įrankiais, pavyzdžiui neaštriais peiliais, skirtais pietų stalui.

Varpos kankinimas

1. Plakimas

Plakti galima ir nesustandėjusią, ir erekcijoje esančią varpą. Sustandėjusio penio kraujagyslės prisipildo kraujo, išsiplečia, todėl atliekant šį veiksmą reikia būti atsargiems. Pažeistos kraujagyslės gyja lėtai ir pažeidimai gali turėti įtakos vyro potencijai. Reikėtų plakti pačiu botago galiuku, nenaudojant ypatingai didelės jėgos. Galima plakti ir pasukus botagą horizontaliai, kad šis „apkabintų“ varpą, sukeldamas spaudimo, pančiojimo efektą. Galima rasti ir itin nedidelių botagėlių, kuriuos kai kurios erotinių prekių kompanijos siūlo kaip puošmenas raktams.

Šie botagėliai yra patogūs intymioms vietoms plakti, nes jais neįmanoma sukelti pernelyg didelio skausmo, o ir dydis atitinka plakamų vietų plotą. Mažą botagėlį galima pasigaminti ir namų sąlygomis, surišant kartu kelis ar keliolika batų raištelių. Plastmasiniai raištelių galai, prisilietę prie odos, sukels pakankamai intensyvius pojūčius. Raištelių ilgį galima pasirinkti pagal poreikį ir nuolat reguliuoti. Botagėlį galima pasigaminti ir iš plonų odos juostelių/odinių raištelių – toks botagėlis bus kiek švelnesnis, tačiau malonesnis laikyti rankoje dėl didesnio svorio.

2. Pančiai

Penis gali būti supančiojamas lygiai taip pat kaip ir sėklidės, o priemonės rišimui gali būti pačios įvairiausios – virvės, raišteliai, medžiaga, plėvelė ir pan. Paprastai varpa yra pančiojama ramybės būsenoje, norint išvengti erekcijos. Kai vyras susijaudina, jis ima jausti spaudimą, trukdantį iki galo sustandėti varpai. Tai – vienas populiariausių kankinimo būdų. Tokią pat paskirtį turi ir odinės movos, bei skaistybės „diržai“ vyrams, gaminami tiek iš plieno, tiek iš plastmasės. Prieš kelis šimtmečius tai buvo puiki apsaugos nuo masturbacijos priemonė. Intymių prekių parduotuvėse galima rasti ir plieninių žiedų, kurie erekciją „pristabdo“ į vidų nukreiptų spyglių eilėmis.

Vienas iš linksmų būdų sukelti paklusniajam diskomfortą – uždėti kaip įmanoma daugiau prezervatyvų. Siūlau pirkti pigesnius, mat jų prireiks tikrai daug ir jie nebus naudojami pagal paskirtį. Ypatingų pojūčių suteiks prezervatyvai be lubrikanto.

3. Adatos

Neabejingi edgeplay žaidimams ir kūno modifikacijoms nepaprastai susijaudina žaisdami su adatomis, verdami auskarus į intymias vietas. Kaip jau minėjau, lytiniai organai yra labai jautrūs tiek skausmui, tiek sužeidimams, todėl reikia imtis ypatingų atsargumo priemonių užsiimant ekstremaliais žaidimais. Visų pirma, derėtų išmanyti anatomiją. Antra, dezinfekuoti odą ir naudotis steriliais įrankiais. Trečia, būtina žaizdų priežiūra po procedūrų, kad išvengti kraujo užkrėtimo ir pagreitinti gijimą. Prie įvertų ir jau užgijusių auskarų kartais yra tvirtinami svareliai, sukeliantys skausmingą tempimo jausmą. Šiuo atveju irgi reikėtų elgtis atsargiai, mat negiliai įvertas ir per sunkaus svarelio tempiamas auskaras gali išplyšti.

4. Kateteriai/ varpos kaiščiai (Sounding)

Tai varpos kankinimo būdas, kuomet į šlaplę yra įterpiama speciali lazdelė, pagaminta iš plieno (kartais aliuminio ar silikono) ir varpa taip gali būti stimuliuojama tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Lazdelės būna įvairių dydžių ir formų, tačiau pradedantiesiems reikėtų rinktis mažiausio skersmens. Svarbu pasirinkti kaištį, kurio priekis yra apvalus, o gale yra žiedelis, kad šis „nepasimestų“ kūne ir netektų kreiptis pagalbos į medikus. Negalima naudoti įrankių, neskirtų kontaktuoti su žmogaus organizmu, pavyzdžiui tušinukų, šiaudelių ir pan.

Pirmiausia reikėtų nusiplauti rankas, lytinius organus ir dezinfekuoti kaištį. Geriausios dezinfekcijos priemonės yra virinimas (2-3min) ir spiritas. Visus veiksmus atlikti mūvint steriliomis pirštinėmis. Pradedantiesiems svarbu naudoti daug lubrikanto, kuris taip pat turi būti sterilus. Jokiu būdu nenaudoti seilių, aliejaus ir kitų nesterilių skysčių. Su jais patekusios bakterijos gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Kišant kaištį į vidų negalima daryti to per prievartą – jis turi lengvai įslysti į vidų. Prieš ejakuliaciją kaištį reikėtų ištraukti iš šlaplės ir po visko kruopščiai dezinfekuoti. Daugeliui vyrų maloniausia jausti kaip kaištis juda pirmyn-atgal principu, tačiau yra tokių kurie susijaudina nuo judėjimo aukštyn-žemyn, kai spaudžiamos šlaplės sienelės.

Yra galybė būdų kaip gali būti kankinamos vyro genitalijos ir priemonių tam atlikti yra didelė įvairovė. Dar nepaminėjau įvairių tepalų, sukeliančių karščio ar šalčio pojūtį, elektrostimuliacijos ir galybės įrengimų, tokių kaip „Žemintojas“ (The Humbler), piliorius ar karūna su kaiščiu. Kaip jau minėjau, pasirinkimas tikrai didelis, tačiau čia yra svarbiausias saugumas, todėl dar trumpai pamėginsiu išvardinti, kaip išvengti nelaimių sesijų metu.

Svarbiausia tokiuose žaidimuose yra išlaikyti normalią kraujo cirkuliaciją, todėl reikia nenuleisti akių nuo partnerio pasididžiavimo ir pastebėjus tinimą ar mėlynavimą kaip mat nutraukti žaidimus, nuimti viską, kas galėjo sukelti tokią reakciją. Jei praėjus keliolikai minučių situacija negerėja – kuo greičiau kreiptis į medikus. Atsiradus žaizdelėms, jas reikėtų dezinfekuoti, o patinusią vietą šaldyti. Žaizdą galima patepti pantenolio tepalu ar kitomis priemonėmis, skatinančiomis gijimą. Jaučiant ilgalaikius skausmus, pastebėjus kraujosrūvas ant sėklidžių taip pat reikia kreiptis į gydytoją. Jei nesate tikri ar eksperimentai baigsis sėkmingai, geriau to visai nedarykite, kol nebūsite užtikrinti veiksmo saugumu.

Taigi, VISADA:

*Stenkitės švariai nuskusti/nudepiliuoti intymias vietas, kad išvengti gaktos plaukų pešimo žaidžiant su vašku ir pan.

*Kas 20-30 minučių atlaisvinkite visus pančius ir leiskite atsistatyti kraujo cirkuliacijai

*Naudokite tik tas pančiojimo priemones, kurias galėtumėte lengvai nuimti/nurišti

*Šalia turėkite žirkles, galinčias tuoj pat perkirpti virves ar kitas medžiagas, stabdančias cirkuliaciją

*Atsargiai elkitės su adatomis ar auskarais

*Iš kart sustokite, pastebėję keliančius nerimą spalvos ar formos pokyčius, pasijutus prastai

*Jei skausmas ėmė plisti į kitas kūno dalis, nedelsiant nutraukite žaidimus ir stebėkite būklę, o esant reikalui, kreipkitės pagalbos į medikus

 

*Nepalikite ilgam laikui užveržtų intymių vietų, nemiegokite su pančiais ar svareliais

*Neužveržkite per stipriai virvių ar kitų medžiagų, skirtų rišimui

*Nekiškite bet kokių daiktų į šlaplę

*Nespauskite varpos per stipriai

*Nenuimkite svarelių staigiai – darykite viską švelniai ir mažinkite svorį palaipsniui

*Neplakite su daiktais, turinčiais aštrių detalių ir galinčiais perdurti ar kitaip sužaloti lyties organus

 

Sphinx

 
Komentarai
Naujas komentaras