Disciplinos žaidimai: tualeto apribojimai

BDSM-With-Household-Items.jpg
 
Ar gali būti kas nors intymesnio nei ėjimas į tualetą. Ne be reikalo žmonės ten eina po vieną... dažniausiai. BDSM žaidimuose poroms, kurios praktikuoja disciplinos ir paklusnumo erotiką, naudojimosi tualetu apribojimai yra vienas iš būdų sustiprinti seksualinę įtampą.

Tokia disciplina siejama ne tiek su fizinėmis bausmėmis, kiek su gėdos ir sutrikimo jausmu siekiant įvairesnių erotinių patirčių. 

Norintiems išbandyti tokius žaidimus svarbu turėti omenyje, kad jie, kaip ir bet kokia kita BDSM praktika, turi būti aptarti iš anksto ir vykti tik abipusiu sutikimu. Antra – tokios praktikos nerekomenduotų joks pasaulio gydytojas, nes ilgesnis šlapimo sulaikymas gali tapti šlapimo takų infekcijų bei kitų ligų priežastimi. Todėl toks metodas jokiu būdu neturėtų tapti nuolatiniu, jį galima taikyti tik epizodiškai.
 

Apribojimo lygiai. Jie gali būti kelių pakopų. Švelniausias variantas – leisti naudotis tualetu tik tam tikru nustatytu laiku arba tam tikrą kartų skaičių per dieną. Specifinės tualeto valandos sukuria kiek didesnę įtampą, nes nuolankusis partneris gali tiesiog nenorėti tą valandą į tualetą, bet stengsis ją išnaudoti, nes žinos, kad ją praleidęs vėliau dar ilgai negalės eiti į tualetą.

 

Baimės būsena ir susijaudinimas. Jei poros ryžtasi ekstremaliems apribojimams – kaip, pavyzdžiui, leidimas eiti į tualetą vos du kartus per dieną, turėtų suvokti, jog tokiu atveju stipriai padidėja rizika nesulaikyti šlapimo. Tiesa, kaip tik tai daugeliu atvejų ir yra vienas jaudinančių momentų – nuolankusis suvokia savo nepatogią padėtį ir nuolat jaudinasi, kad taip nenutiktų. 
 Reikia paprašyti. Dar viena disciplinos forma yra nekonkretizuoti, kiek kartų nuolankusis galės eiti į tualetą. Kai tik jam ar jai to prireikia – turi paprašyti dominanto. Tai situacijai suteikia daugiau neapibrėžtumo ir įtampos, nes leidžia ir nuolankiajam spręsti apie savo galimybių ribas. Be to, dominuojantis partneris gali ne iš karto suteikti leidimą: reikalauti, kad prieš tai nuolankusis įvykdytų tam tikras užduotis arba įsakyti dar luktelėti.
 

Stebėjimas. Drovumas, kai intymiausius veiksmus stebi pašalinė akis – vienas galingiausių erotinių dirgiklių. Ir jis gali būti aktyvuojamas žaidžiant tualeto apribojimo žaidimus. Pavyzdžiui, leidžiant nuolankiajam eiti į tualetą tik lydimam dominuojančio partnerio, kuris atidžiai stebi, o gal ir komentuoja procesą.
 

Intymi apžiūra. Dar viena variacija – reikalavimas patikrinti partnerio apatinius rūbus prieš naudojantis tualetu: ar jie nėra sudrėkę. Moterims tokia patikra gali apimti ir vaginos patikrinimą pirštais – ar ji drėgna, ar paburkusi. Tai stiprina seksualinį susijaudinimą ir trikdo. Kai kurios poros praktikuoja ir tokį partnerių genitalijų ir apatinių rūbų apčiupinėjimą bet kada pareikalavus dominantui. Už drėgmę, jei nuolankusis laiku nepasiprašė į tualetą, skiriamos bausmės – pavyzdžiui, pėrimas.
www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras