Fetišai ir kitos sekso keistenybės

bdsm-porn-ban-digital-economy-bill-uk.jpg
 
1 komentaras
Kas yra BDSM ir kas tiksliai yra keista sekse? Yra toks angliškas žodis “Kink”, kuris išvertus reiškia keistenybę. Žodis “kink” naudojamas apibūdinti bet ką, kas kiek nukrypsta nuo įprasto sekso. Tai gali būti bet kas. “Kink” gali būti nešvankus kalbėjimas, vaidmenų žaidimai, pėrimas ir kitokios BDSM formos.

Mes paruošėme sąrašą įvairių fetišų ir kitokių sekso keistenybių, todėl, jei jus tai domina, skaitykite ir sužinosite viską, ką turėtumėte.

1. BDSM

BDSM” yra akronimas keliems skirtingiems sekso aspektams. B ir D yra suvaržymai (angl. „bondage“) ir disciplina, D ir S yra dominavimas ir paklusimas (angl. „submission“), o S ir M yra sadizmas ir mazochizmas. Iš esmės BDSM yra jėgos ir galios seksualinis žaidimas abipusiu sutikimu, tai reiškia, jog paklustantis partneris leidžia dominantui kontroliuoti jį įvairiais būdais.

2. Scenarijus arba suplanuotas vaidmenų žaidimas

Nors suplanuotas scenarijus gali būti ir įprastam seksui, BDSM bendruomenėje tai reiškia laiką su partneriu, kurio metu užsiimama įvairiomis neįprastomis seksualinėmis veiklomis.

3. Dominavimas ir paklusimas

Dominantas – tai partneris, kuris mėgaujasi dominavimu įvairiais būdais. Šie būdai gali būti fiziniai (smaugimas), arba psichologiniai (prasivardžiavimas). Paklustantis partneris mėgaujasi partnerio dominavimu, buvimu surištu, pėrimu ir įvairiais pažeminimais.

4. Persijungimas

Kartais dominantai pasikeičia vaidmenimis su paklustančiuoju, tai vadinama persijungimu.

5. Sadizmas ir mazochizmas

Sadistas yra tas, kuris (abipusiu sutikimu) jaučia seksualinį malonumą sukeldamas fizinį ar psichologinį skausmą partneriui. Mazochistas jaučia seksualinį malonumą, kai jaučia skausmą arba yra žeminamas. Tai šiek tiek panašu į dominanto ir paklustančiojo santykius. Bet ne visi dominantai yra sadistai, kaip ir ne visi paklustantieji yra mazochistai.

6. „Auksinis lietutis“

„Auksinis lietutis“ (angl. „Golden shower“) yra žaidimo forma, į kurią įtraukiamas šlapimas ir šlapinimasis. Dažniausiai šlapinamasi ant partnerio. Be „auksinio lietaus“ gali būti šlapinamasi ant įvairių kitų kūno vietų, drabužių ir pan.

7. Kraštutinumai

Įvairius seksualinius kraštutinumus laikome tuo, į ką įeina bet kas pavojingo. Kiekvienam tai gali būti skirtinga. Tai gali reikšti bet ką, kur įtraukiamas kraujas ar odos pažeidimai, kiti malonumą jaučia naudodami peilius ir adatas. Kai kuriems „auksinis lietus“ gali būti įprasta seksualinė veikla, bet kitiems tai yra kraštutinumas. Galima sakyti, jog kai jaučiamas intensyvus skausmas, tai yra kraštutinumas. Tačiau kartais kraštutiniai seksualiniai žaidimai yra intensyviausi, kai naudojamas tik psichologinis spaudimas.

8. „RACK“

„RACK“ nėra seksualinė keistenybė, nors tai ir skamba keistai. Tai yra angliškas akronimas, kuris reiškia „nerizikingą seksualinio akto žaidimą“ (risk aware consensual kink). Tai dažniausiai naudojama gairė BDSM bendruomenėje tam, kad visi dalyviai liktų saugūs. Yra dar vienas panašus akronimas „SSC“, kuris reiškia saugumą, sveiką protą ir su abipusį sutikimą (safe, sane, consensual angl.), tačiau „RACK“ naudojamas dažniau, todėl tai, kas yra sveikas protas kiekvienam gali reikšti skirtingus dalykus. Naudojantis „RACK“ sumažinama rizika. 

9. Erotinis pažeminimas

Kaip ir daugelis seksualinių keistenybių, taip ir erotinis pažeminimas gali būti atliktas įvairiais būdais. Dominantas gali nuolat įžeidinėti paklustantį partnerį sekso metu. Taip pat tai gali būti labai ekstremalu, pavyzdžiui, vertimas žiūrėti, kai partneris užsiima seksu su kitais.

10. „Cuckolding“

Šiuo terminu vadinamas erotinio pažeminimo aktas, kai esate verčiamas žiūrėti kaip jūsų partneris užsiima seksu su kitu asmeniu. „Cuck“ (angl.) yra vyras paklustantysis, kuris susijaudina žiūrėdamas, kai jo partnerė užsiima seksu su kitu žmogumi, dažniausiai, su vyru. Kartais paklustantysis sekso aktą stebi iš kambario kampo, kartais jis pravardžiuojamas, o kartais paklustantysis priverčiamas likti namuose ir susijaudinti vien tik dėl žinojimo, kad partnerė užsiima seksu su kitu vyru.

11. Priežiūra

Techniškai priežiūra nėra seksualinė keistenybė, tačiau šį žodį reikia žinoti visiems, ką domina BDSM. Iš esmės, tai pasidomėjimas partneriu po akto tam, kad įsitikinti, jog viskas gerai. Tuo metu gali būti valoma vieta, kurioje vyko aktas ir pasidomima partneriais. Jei kam nors kas nors pasirodė negerai ar nederamai, tai puikus laikas tam aptarti.

12. CBT

BDSM pasaulyje CBT yra ne kas kita, o penio ir sėklidžių kankinimas. Dažniausiai dominantė moteris sukelia skausmą paklustančiajam per jo lytinius organus. Pavyzdžiui, lytinių organų užmynimas su aukštakulniais, penio daužymas, ar paklustančiojo vertimas nešioti nepatogius skaistybės įtaisus.

13. Pėdų fetišas

Pėdų fetišai yra šokiruojančiai dažni ir dažniausiai šiuos fetišus turi vyrai. Vyrai, kurie turi fetišą pėdoms gali būti paklustantys ir trokšta garbinti moters pėdas jas bučiuojant, masažuojant ar net darant pedikiūrą. Kiti vyrai mėgaujasi pažeminimu ir nori uostyti nekvepiančias kojas. Vyrai dažnai į moters pėdas žiūri kaip į kažką švento.

14. Kontakto žaidimai

Dažniausiai dominantas trenkia arba peria paklustantį partnerį. Dažniausia forma – plakimas ranka, tačiau būna naudojami ir botagai, stekai ir kitos panašios priemonės. Dažniausiai partneriai sugalvoja saugos žodį tam, kad jį ištarus, kontakto žaidimas būtų nutrauktas, bei sutariama trenkti tik į tam tikras kūno vietas, kad skausmas būtų mažesnis, bei sutariama komunikuoti jaučiant bet kokį diskomfortą ar nepakeliamą skausmą.

15. 24/7

Kai kurie žmonės tik žaidžia dominavimo žaidimus, tačiau kiti sutinka tuo užsiimti ištisą parą, o tai reiškia, jog tu užsiimama nuolat, dažniausiai, kai gyvenama kartu.

16. Amžiaus žaidimas

Tai yra tam tikras vaidmenų žaidimas, kuriame du suaugę žmonės žaidžia pagal scenarijų, o vaidmenys ir vaidinamas amžius neatitinka jų amžiaus. Tai paprasčiausiai gali reikšti, jog paklustančioji partnerė vaidina mažą mergaitę, ji mėgaujasi tuo, kad dominuojantis partneris ja rūpinasi ir vadina jį tėčiu.

17. Suvaržymas virvėmis

Tai gana aišku. Dažniausiai dominantas suvaržo partnerį, naudodamas virvę. Suvaržymai gali būti įprasti, arba naudojama Shibari technika, kuri yra kilusi iš Japonijos.

18. „Fistingas“

Aktas, kurio metu įsiskverbiama visa ranka į kūno angas (vagina ar anusas), vadinamas fistingu. Naudokite daug lubrikanto!

19. Orgazmo kontroliavimas

Kai paklustantis partneris leidžia dominantui nuspręsti, kada paklustančiam leidžiama patirti orgazmą, tai vadinama orgazmo kontrole. Kartais tai vadinama „edging“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Seksas tryse
Naujas komentaras