Fetišas: 3 kraują kaitinantys žaidimai

2325739_original(1).jpg
 
Fetišas ir fetišistiniai sekso žaisliukai bei kiti šios sekso rūšies atributai jau seniai traukia kiekvieno dėmesį. Visa tai galima pamatyti filmuose, televizijoje ar įvairių suvenyrų, primenančių vergovę, laisvai įsigysite prekybos centruose.

Sekso troškulys su negalią turinčiais žmonėmis jau nebelaikoma patalogija, o dalis žmonių turinčių ją  net naudojasi tokia savo padėtimi ir iš to nemenkai pasipelno. BDSM skalė svyruoja nuo labai lengvų ir "nekaltų" žaidimų iki šokiruojančių ir tikrai ne kiekvienam suprantamų intymių užsiėmimų. Jei ši tema jums aktuali, mes siūlome išbandyti kelis populiariausius fetišo žaidimus, kurie, tikime, padės atrasti kelią  į neatrastų pojūčių pasaulį.

1. Šilko šalikai

Daugelis moterų fantazuoja apie tai, kaip šie šalikėliai švelniai apsivynioja apie rankas ar tarp kojų. Norite sužinoti ar jūs ta moteris? Į savo miegamąjį atsineškite kelis šilkinius šalikus ar šilko juostas ir pasidėkite po pagalve. Esant nusiteikimui, užsimerkite ir pradėkite galvokite kaip šie švelnūs šalikai jus sujaudintų, kurios kūno dalys labiausiai geidžia prie jų prisiliesti. Tada, nesuveržiant kūno, apvyniokite juostą aplink norimas kūno vietas, atsipalaiduokite, užsimerkite ir traukite šilkinius šalikėlius, vyniojant juos apie delnus. Pajusite kaip maloniai ir jaudinančiai šie dalykėliai liečia jūsų kūną. 


Jei žaidimą norėtumėte išbandyti su partneriu ir galbūt geidžiate būti surišta juostomis, paprašykite jo tai padaryti. Jei esate fetišistinių žaidimų pradedantieji, pirmus kartus geriau kalbėkite su partneriu ir išsakykite savo fantazijas. Labai svarbu, kad pradedant šiuos žaidimus jaustumėtės patogiai ir nutuoktumėte apie tai, kas jūsų laukia.


2. Žvakių vaškas

Galbūt pasirodys, kad tai yra skausminga, tačiau vaško liejimas ant kūno gali atnešti daug naujų erotinių pojūčių. Dažniausiai vaško liejimo žaidimai atliekami tada, kada  partneris ar partnerė dėvi akių raištį. Nežinojimas, kurią zoną palies žvakės lašeliai dar labiau sujaudins ir privers jus rangytis iš jaudulio. Jei norite išbandyti šį BDSM žaidimą, tačiau jaudulį užgožia baimė, paprašykite partnerio, jog prieš užlašindamas vašką jums ant kūno, įspėtų ant kurios kūno vietos pateks pirmieji lašeliai. 

Derėtų žinoti, kad lašinant vašką ant tokių jautrių vietų kaip speneliai, klitoris ar veidas būtumėte atsargūs. Pirmiau išbandykite vaško žaidimus ant mažiau jautrių kūno vietų. Taip pat svarbu šį tą nutuokti ir apie pačias žvakes . Tikrai ne visų žvakių kaitrumas yra vienodas, tad netinkamai pasirinktos žvakės gali stipriai nudeginti odą. Geriau rinkitės tam skirtas žvakes iš specializuotų prekių parduotuvės.

3. Supynės

Dažnas išgirdus žodį sekso supynės, iškarto jas imama tapatinti su aukščiausio laipsnio iškrypėlių žaidimais. Tačiau nieko panašaus nėra. Sekso supynės yra vienas nekalčiausių, tačiau begale jaudulio ir malonumų atnešančių žaidimų. Esminis supynių sunkumas tas, jog jos privers dirbti visus kūno raumenis ir svarbu  atsiminti, kad jomis supantis, rankomis neturėtumėte liesti grindų. Koks malonumas? Be jausmo, kad mylitės ore, šis daikčiukas leis pajusti gilius įsiskverbimus,o taip pat galėsite lengvai surasti pozą, kurią būtų sunku įgyvendinti lovoje. Be visa to, vizualiai galėsite mėgautis aktu. 


Fetišo žaidimai - puikus būdas, galintis pagerinti Jūsų intymų gyvenimą . Tačiau labai svarbu, kad laikytumėtės leistinų ribų. Svarbu paminėti, kad tokiems žaidimams tiesiog būtinas pasitikėjimas, o jeigu  juose dalyvauja daugiau žmonių, prieš pasineriant į juos, būtina išsiaiškinti kokios yra žaidimo  taisyklės, ribos ir raktažodis, kuris reikštų – pakaks ir atvirkščiai, pirmyn!  

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras