Fetišas pradedantiesiems: kodėl verta

110463861_l-1-990x661.jpg
 
Fetišo žaislai ir ekscentriški sekso priedai bei kiti įdomūs dalykėliai pritraukia kiekvieno dėmesį. Tokių daikčiukų galima pamatyti filmuose, televizijoje , o kai kuriuose užsienio šalyse fetišo atributų galima įsigyti tiesiog prekybos centre. Seksas su negalia pagaliau tapo priimtinas ir tai suteikia daugiau galimybių į seksą pažvelgti kitomis akimis. BDSM (vergystė, lyderiavimas, dominavimas) svyruoja nuo labai švelnių iki itin grubių užsiėmimų, todėl Jūs patys turite nustatyti savo tolerancijos ribas.

Apsvarstykite  lengvo laipsnio žaisliukus, apie kuriuos tyliai svajoja kiekviena moteris. Pratęskite savo pažintį su keliais žaislais iš fetišo pasaulio ir nustebsite, kur yra jūsų tikrosios seksualinio suvokimo ribos…

Šilko šalikai

Daugelis damų svajoja  būti surakintos per riešus arba pėdas. Jūs norite sužinoti ar tokia moteriška fantazija turi ką nors bendro su jumis? Tada neskubėkite įteikti savo partneriui  plieninių antrankių. Gali būti, jog įsirėžęs metalas jūsų rankoms nepaliks laukto įspūdžio. Tačiau neįvertinti antrankiai ar grubios nuospaudos, įsirėžusios į riešus dar nereiškia, jog pančiai ir vergovė nėra jums skirtas fetišas. Geriau pradėkite pančiojimo žaidimus nuo šio to švelnesnio. Paprašykite partnerio, jog švelnaus audinio juostas jis lėtai temtų per visą kūną. Apsipratusios su pojūčiais, galite pereiti ir prie vergovės (net ir naudodamiesi šilko skaromis riškite tik taisyklingos mazgus ir pernelyg neužverškite kūno!). Nebijokite kalbėti su savo valdovu ir pajutus baimę jam apie tai praneškite bei pasakykite, kada jis vėl galės pratęsti šį žaidimą.

Patarimas. Jeigu tai jūsų pirmoji patirtis, pakaks vien surištų galūnių. Nereikia pririšti partnerio prie kokio nors objekto, jog jis patirtų malonumą. Tai dar spėsite išbandyti ateityje! 

Karšto vaško lašai

Galbūt tai atrodo  skausminga, bet ne mažiau nei depiliacija. Išnaudokite šį, grožio procedūrą kiek primenantį fetišą, erotikos tikslais. Atsigulkite, nusirenkite, atsipalaiduokite ir laukite, kol pirmieji vaško lašeliai pabučiuos jūsų kūną. Žvakę laikykite kiek paverstą, jog ištirpusio vaško neužlietumėte per gausiai. Iš pradžių užteks užlašinti nedidelį lašelį ant mažiausiai jautrios kūno vietos. Venkite vašką lašinti ant tokių vietų kaip klitoris, speneliai ar veidas. Stebėkite partnerio reakciją į vaško bučinius ir nebijokite jos ar jo paklausti, kur turėtų kristi kitas aistros lašelis. 

Patarimas. Jei norite pasinerti į karšto vaško glamones, rekomenduojama įsigyti savo pirmąją žvakę iš sekso reikmenų parduotuvės. Specialių žvakių kaitra yra mažiau intensyvi . Būkite atsargūs naudodami prekybos centre įsigytas žvakes. Jos gali turėti įvairių priedų, blizgučių ir pan.,o tai gali sukelti nudegimus po, kurių šios BDSM praktikos greičiausiai nesinorės pakartoti. 

Plakimas ir pėrimas

Plakimas ir  pėrimas vienas populiariausių fetišų. Neapsakomą malonumą iš to gauna abu partneriai. Pliaukštelėjus ranka partnerei per užpakaliuką  malonūs lytėjimo pojūčiai aplanko abu. Be to, plakimas suaktyvina kraujotaką, į genitalijas greičiau ir su didesne jėga priplūsta kraujo, o tai žadina galingesnius pojūčius ir gerina  seksualinį apetitą. Plakimo mentelės ar odiniai  botagai taip pat kuo puikiausiai perteikia kiek skausmingus, bet malonius potyrius, o toks įrankis partnerio rankose įpareigos jį tapti jūsų valdovu. Ar atiduosite savo antrajai pusei teisę į savo kūną, net jei gali skaudėti? Ar pakankamai juo pasitikite? Jei taip, puiku. Metas pradėti! Jei ne, vadinasi dar nesate patyrę visų sekso teikiamų privalumų. Tad ,galbūt, vertėtų bent pagalvoti, kur gi prasideda ir baigiasi pasitikėjimo partneriu riba.

Patarimas. Pradėkite veikti nuo sėdmenų masažo, vėliau atlikite intensyvesnius veiksmus bei derinkite malonumą su skausmu.

Užmerktomis akimis

Akių juosta ar  raištis ženkliai padidina susijaudinimą. Šiam žaidimui naudokite šilko skarą ar švelnų, lengvą raištį. Sekso ir preliudijos užmerktomis akimis principas yra labai paprastas. Jūs turite pasitikėti partnerio balsu bei įsiklausyti į jo kvėpavimą bei savo kūną, kurį paslaptingai liečia jūsų antroji pusė. Be to, atimtas regėjimas  sustiprina ir kitus jutimus, tokius kaip uoslė. Išnaudokite visus savo kūno receptorius ir prieš užsiimdami aklu seksu, pasikvėpinkite ar palepinkite savo odą mėgstamu losjonu.

Patarimas. Rišdami akių raištį pasistenkite jo nesupainioti su plaukais. Nors tempimas už plaukų gali būti taip pat malonus, sekso užrištomis akimis fetišas  nėra siejamas su skausmu. 

Kiti svarbūs atributai

Ką reiškia visi šie žaidimai, jei jie truks vos kelias minutes. Pasirūpinkite papildoma amunicija, o vienas labiausiai praversiančių dalykėlių judviejų užsiėmimuose lai būna varpos žiedas. Pasirinkite tokį, koks yra arčiausiai jūsų širdies. Ar tai bus masyvus metalinis žiedas, ar smagus liūtukas visiškai nesvarbu. Svarbiausia, jog su juo jaustumėtės gerai ir,kad erekcija atitiktų stangrios, kietos ir ilgai stovinčios varpos apibūdinimą. 

Fetišo žaidimai gali tapti puikiu atradimu, prilygstančiu pačiam stebuklui. Svarbiausia, jog žaidimo partneris gerbtų jūsų nubrėžtas ribas, o palaipsniui jūs nė patys nesuprasite, jog tos ribos tolsta. Gali būti, jog kažkada  leisite sau tai, apie ką ankščiau niekada nebūtumėte pagalvoję. Galbūt tai kiek  gąsdina, tačiau juk vien dėl to neišsižadėsite savo smalsumo?


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras