Kas yra “priverstinis orgazmas” ir kaip jį patirti?

1(25).jpg
 
Jei niekada negirdėjote apie priverstinį orgazmą, jo pavadinimas gali būti itin gluminantis. Kodėl kažkam gali prireikti prisiversti patirti orgazmą, kai jis ir neverčiamas ateina ir puikiai pamalonina? Ar tai ne tas pats, kaip priverstinis ledų valgymas ar priverstinis mielo šuniuko glostymas?!

Na, kai ką atskleisime: priverstiniam orgazmui pasiekti iš tikro nereikia nieko versti ir nereikia daryti nieko, kam nesutiktumėte. Tiesą sakant, tai dažniausia BDSM žaidimų dalis, kur paklustantysis nenori pasiekti orgazmo, tačiau dominantas jį priverčia.

Šis orgazmo žaidimas gali būti įtraukiamas į bet kokias seksualines veiklas, pradedant nuo žaidimų vaidmenimis (pavyzdžiui, jūs esate superherojus pagrobtas ir suvaržytas piktadario, kuris baudžia jus priversdamas patirti orgazmą), iki kasdienio nešvankaus kalbėjimo su partneriu (pavyzdžiui, klausiate partnerio, ar jums leidžiama pasiekti orgazmą, šį prašymą partneris gali atmesti iki tol, kol jūs nebegalėsite ištverti).

Svarbiausia čia yra tai, jog esate paklūstantis partneris ir šis žaidimas skirtas jums ir jūsų malonumui. Partneris niekada neturi versti jūsų tuo užsiimti, jei tai jums nepriimtina. Kaip jau minėjome, priverstiniai orgazmai skirti malonumui ir svarbus abipusis sutikimas.

Jei susidomėjote, štai nuo ko galite pradėti:

Sutikimas ir saugos žodis reikalingi prieš imantis veiksmo

Kaip ir bet kuriame kitame sekso akte, svarbiausia yra abipusis sutikimas. Tai ypač svarbu, jei būsite surišamas, smaugiamas ar pažeidžiamoje pozoje. Be to, BDSM žaidimais turėtumėte užsiimti tik su žmogumi, kuriuo pasitikite – jokių išlygų.

Taip pat, saugos žodis yra labai rekomenduojamas, ypač turint omenyje tai, jog užsiimsite tuo, kas gali ir nepatikti. Todėl išsirinkite trumpą ir lengvą žodį.                                                                                    

Suplanuokite potencialius scenarijus

Tą daryti galite pasirinktinai, bet jei tai jūsų pirmasis kartas, galite pasijusti tikrą kontrolę, jei pateksite partneriui scenarijų kaip viskas vyks. Pavyzdžiui: „Neleisk man baigti, kol neisiu iš proto.“ Arba tai gali būti detalus planas, prasidedantis nuo masažo, surišimo, tęsiant oraliniu seksu. Tai jūsų priverstinis orgazmas ir čia galioja tik jūsų sukurtos taisyklės. 

Įtraukite suvaržymus

Tai nėra būtina, bet rekomenduojama: priverstinio orgazmo fantazija gali būti šiek tiek realesnė, jei būsite suvaržytas. Galite naudoti skarą ar diržą, taip pat galite įsigyti suvaržymo rinkinį iš sekso prekių parduotuvės, ar įsigyti pačia paprasčiausią suvaržymui tinkančią lipnią juostą. Kai būsite surištas, partneris galės su jumis daryti viską ko jis (jūs) nori.

Pasvarstykite apie vibratorius

Kaip minėjome anksčiau, tai nėra būtinybė, bet kodėl gi ne? Jūsų partnerio žaidimai su vibratoriumi ir jūsų kūnu gali suteikti neapsakomo malonumo! 

Kad ir kokiu būdu nuspręsite imtis priverstinių orgazmų, viskas priklauso nuo jūsų. Pasirinkite tai, kas labiausiai tiks jums ir partneriui.   

Suaugusiems.lt 

 
Komentarai
Naujas komentaras