Kas yra “sugadintas orgazmas”? Viskas ką reikia apie jį žinoti

shutterstock_280355063.jpg
 
1 komentaras
Nors kai kuriems orgazmas yra laimėjimas, kitiems tokie orgazmai kaip “priverstinis” ar “sugadintas” yra dar vienas būdas geriausiai seksualinei patirčiai gauti. Papasakosime jums kas yra “sugadintas” orgazmas.

Taigi, kas yra “sugadintas orgazmas”?

“Sugadintas orgazmas” yra orgazmas, kuris nutraukiamas. Į šį apibūdinimą įeina stimuliacija ir erzinimas ir taip vyksta partnerio kontrolė. Tai orgazmas, kuris nesuteikia palengvėjimo kaip įprastinis orgazmas. Jei žmogus mėgaujasi kontroliuodamas partnerį, jam ypatingai patiks tokio tipo žaidimas. Šis orgazmas dažnai yra dalis BDSM žaidimų, dažniausiai taikomas tada, kai moteris yra dominantė, o vyras - paklustantysis partneris.

Kuo jis skiriasi nuo įprasto ir “priverstinio” orgazmo?

Nors tiek “priverstinis orgazmas”, tiek ir sugadintas dažnai žinomi BDSM bendruomenėje, bet “priverstinio orgazmo” metu partneriui leidžiama patirti orgazmą tiek intensyviai, kiek jis to geidžia, o sugadinto orgazmo esmė yra kaip įmanoma labiau sumažinti jaučiamą malonumą.

Ar “sugadintas orgazmas” reiškia, kad nebus jokio orgazmo?

Nebūtinai. “Sugadintas orgazmas” kartais dar vadinamas “tik ejakuliacijos orgazmu”. Taigi, tai reiškia, jog įvyksta tik ejakuliacija be orgazmo metu jaučiamo malonumo (taip, tai įmanoma).

“Sugadinto orgazmo” metu taip pat gali būti jaučiamas labai silpnas orgazmas. Partneriui sutrukdoma arba jis išblaškomas taip, kad nejaustų malonumo. Tai padaroma kontrole, erzinimu ir tai yra “sugadinto orgazmo” žaidimo esmė.

Kitais atvejais, “sugadintas orgazmas” dažnai būna geresnis, nei įprastas. Tai nutinka tada, kai dominuojantis partneris turi tokį norą/fetišą.

Ar tai panašu į “edging” techniką?

Nors “sugadinto orgazmo” tempas gali pasirodyti panašus į “edging” techniką, tai yra gana skirtingi dalykai. “Edging” paskirtis pajausti malonumą ilgiau ir intensyviau, na o “sugadinto orgazmo” esmė yra atimti malonumą tam, kad dominantas pajaustų kontrolę. Be to, “edging” technika dažniau naudojama masturbacijai, o “sugadintas orgazmas” daugiausia naudojamas vergovės žaidimuose.

Nuo ko pradėti?

Visų pirma, pasikalbėkite su partneriu apie dominanto ir paklustančiojo žaidimą. Be aiškaus partnerio sutikimo, neimkite jo rišti prie lovos ir kankinti.

Sugalvokite saugos žodį (galite išmėginti “ananasas” arba “violetinė”, jei trūksta fantazijos). Nesvarbu kiek turite patirties, visada turite prisiminti, kad raumenų mėšlungis ar kitokie nemalonūs ir skausmingi pojūčiai, gali užklupti netikėtai, todėl svarbu būti susitarus dėl saugos žodžio, kurį ištarus žaidimą nutrauksite. Gerbkite šią taisyklę.

Po to, kai sugalvosite saugos žodį ir aptarsite patį žaidimą, dominuojantis partneris gali imtis erzinimo ir gundymo. Jei esate dominuojanti seksualinę įtampą.

Pradėkite ir sustokite, tą kartokite nuolat – taip erzinsite. “Sugadinto orgazmo” esmė nėra tik tiksli stimuliacija, kuri baigiasi prastu orgazmu. Vietoje to, turite išvaryti iš proto partnerį ir tada sustoti.

Rezultatas: orgazmas turi būti silpnas ir neintensyvus, taip pat neturi būti jaučiamas toks malonumas, kurio buvo tikimąsi per įžangą.

Kodėl vyrui turėtų tai patikti?

Yra keletas priežasčių: visų pirma, moteris dominantė griauna sekso stereotipą, kur dominantas dažniausiai yra vyras. Tai pakeičia visą žaidimo esmę.

Ilgas erzinimas, preliudija ir žinojimas, kada kūnas sujaudintas taip, kad tikrai patirsite orgazmą, taip pat padeda suprasti savo susijaudinimą ir savo kūną, o tą žinoti tiesiog naudinga. Tai, ko išmokote per “sugadinto orgazmo” sesiją, galite pritaikyti ir įprastame sekse.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Sadomazochizmas, ka gali daugiau pasakyti...
Naujas komentaras