Pasiūlymai žaidimui vaidmenimis

fb80500c7a45d227f72c6f26fa780609(1).jpg
 
Žaidimas vaidmenimis suteikia neregėtų ir labai malonių pojūčių, abiem partneriams. Nors galbūt su šia sekso ir erotinių žaidimų rūšimi jau esate pažįstami, tai tikrai nereiškia, kad nėra dalykų, kurių dar nebandėte. Skaitykite straipsnį ir sužinokite kaip paįvairinti ir dar labiau pagerinti savo žaidimą vaidmenimis.

Kuo daugiau nešvankių kalbų


Žaidimas vaidmenimis gali būti puikus net, jeigu specialiai tam nesiruošėte, neturite vaidmenims tinkamų aprangų ar kitų rekvizitų, tiesiog nešvankių kalbų dėka. Įžangoje prieš seksą ir jo metu labai svarbu komunikuoti su partnere(-iu) bei leisti jiems žinoti, jog jūs esate įsijautę ir dalyvaujate visame kame. Atsakas bus atitinkamas ir sukursite be galo pikantiškų akimirkų bei lengviau pasieksite seksualinį pasitenkinimą sekso metu. Be to, dėka nešvankių kalbų seksas tarp partnerių visada įgaus naujų spalvų, nesvarbu ar tai žaidimas vaidmenimis, ar ne.


Tarkite „ne“ miegamajam


Išbandykite seksą virtuvėje, vonioje, garaže, kieme, mašinoje ar net darbo kabinete. Neapribokite savęs vien tik miegamuoju kadangi tokiu būdu sumažinate rutiną ir pasikartojančių pojūčių tikimybę. Įsivaizduokite, jog kiekvienas naujas jūsų vaidmuo ar scenarijus gali prasidėti bei įvykti vis naujoje aplinkoje. Nenuobodžiaukite ir būkite spontaniški, kadangi žaidimas vaidmenimis turėtų būti šiek tiek nutrūktgalviškas, todėl, jeigu nors vienas iš jūsų turite kokią nors mintį ar fantaziją pasimylėti ant mašinos kapoto arba būti nubaustiems darbo kabinete – drąsiai imkitės fantazijos išpildymo.


Apranga 


Nors šiam punktui nereikėtų skirti viso dėmesio, apranga yra tas niuansas, kuris žaidimą vaidmenimis atskirs nuo paprasto sekso. Moterims reikėtų rengtis šiek tiek labiau provokuojančiai. Trumpesni sijonai ar aptemptesnės kelnės, gilios iškirptės ir kuo labiau jūsų moteriškumą pabrėžiantis stilius visada pataikys tiesiai į „dešimtuką“. Vyrų apranga galėtų atitikti vaidmenį, tačiau visada moters ugnį pakaitins uniformuotas vyras (policininkas, gaisrininkas) arba vyras su kostiumu. Svarbu, kad apranga netaptų vieninteliu unikaliu aspektu jūsų žaidimuose, kadangi vien ji gerų emocijų nesukels. Domėkitės savo bei vienas kito poreikiais lovoje ir įdėkite šiek tiek pastangų pasiruošimui.


Paskirkite tam visą dieną


Jeigu žaidimams paskirsite visą dieną: nuo pat ryto erzinsite vienas kitą provokuojančiomis žinutėmis ar pikantiškomis nuotraukomis bei duosite vienas kitam įvairias užduotis, turėsite tikrai karštą vakarą. Erzinimas veda prie gerų dalykų, todėl jį reikėtų vertinti daug pozityviau nei tai yra daroma įprastai. Nevenkite „pakankinti“ vienas kito progai pasitaikius, nes taip „išalksite“ vienas kito artumo, o seksas, kada galų gale susitiksite, bus nepamirštamas ir aistringas.


Masažai ir viliotiniai


Įtraukę viso kūno masažą į savo žaidimus galite padėti vienas kitam gerokai atsipalaiduoti. Tai nebūtinai turi būti masažas su laiminga pabaiga, tačiau švelnūs prisilietimai vienas prie kito ir malonūs bei jautrūs žaidimai su partnerio(-ės) kūnu tikrai bus įvertinti bei priimti su didžiausiu malonumu. Į masažą galite įtraukti kvepiančius aliejus, vašką ar net antrankius. Viskas dėl pojūčių.


Na, o viliotinis padės pralaužti ledus bei gerokai sujaudins jūsų partnerį arba partnerę. Jeigu striptizo nešokate profesionaliai, daugiau lieskitės ir audringai glauskitės prie savo antrosios pusės, kadangi nekokybiški judesiai ne itin užves, bet gali privesti ir prie traumos. Galite pasitreniruoti prieš veidrodį, kad visa šokio rutina praeitų daug sklandžiau.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras