Pėrimo disciplina

bdsm(1).jpg
 
2 komentarai
Vienas kito pėrimas – tai tik dar viena seksualinė technika. Vyrauja nuomonė, kad plakimas yra vienas iš seksualinio jaudinimo būdų, vienas iš karščiausių erotinių prieskonių, ir vargu, ar nors vienas erotinis vakarėlis apsieina bent be vieno pliaukštelėjimo. Beje, tokia pastaba: 69 ir įprastas seksas nėra toleruojamas pačioje bažnyčioje, o štai pėrimas – teoriškai galimas.

Pėrimas – tai triukas, kuris arba suveikia, arba ne. Tai vienas iš stipriausių odos stimuliatorių, netgi Froidas yra studijavęs šį baudimo simbolizmą: kokie veiksmai yra baudžiantys, o kurie veikia kaip apdovanojimas.

Skirtingai nuo fantazuotojų ir plepių, kurie susijaudina tik nuo pačios idėjos arba perspektyvos būti išpertiems, nei kad realiu šio užmanymo išpildymu, kai kurie žmonės tiesiog dievina perimą ir stipriai susijaudina nuo jo. Kitiems gi, kurie santykiuose turi rimtų problemų, plakimas yra būtinas kaip lytinio akto pradžia. Odos stimuliacija ir atsitiktiniai pliaukštelėjimai reikiamu momentu dažniausiai teigiamai veikia abu partnerius.

Kaip ir minėjome, yra tokių, kurie susijaudina vien tik nuo minties, kad juos gali išplakti. Jei jūs – meilužiai, ir vienas norėtų atsidurti plakamojo pozicijoje, nereikėtų bijoti bendradarbiauti ir prižadinti savyje žvėrį. Jei vienas iš poros norėtų išperti kitą, o jam arba jai tas nepatinka, tai jau yra sunkiau. Beje, gal būtent šis meilužis visuomet yra muštukas, tad nenuostabu, kad partneris (jis arba ji) nenorėtų atsidurti aukos pozicijoje. Beje, jei negalite keistis savo fantazijomis, bijodami ar nepasitikėdami vienas kitu, jūs nesate tikri meilužiai.

Pažaiskite keletą kartų žodžiais įprastos sueities metu. Kai jūs tai naudojate praktikoje, greičiausiai jus sujaudins pats pasiruošimas ir ritualas: nesigėdinkite paprašyti, ko jūs norite arba pasiūlyti pažaisti konkretų žaidimą. Tai gali būti scenos mama ir nepaklusnus vaikas arba šeimininkė - vergas, arba ko tik jūs pageidaujate, nuo ko jūsų fantazija šėlsta savaime. Jei pagrindu yra fiziniai pojūčiai – ritmas ir stilius, daugiau dėmesio reiktų skirti jėgai, melagingais gąsdinimais ir netikėtumo elementais, kai staiga ritmas keičiasi.

Pradėkite švelniai, atlikdami po vieną pliaukštelėjimą per vieną ar dvi sekundes, ne daugiau, vis didindami jėgą tol, kol bus gana, kad jūsų auka pradėtų abejoti, ar verta tęsti toliau. Beje, visi veiksmai turi būti atlikti ir atrodyti seksualiai, o ne žiauriai.

Jūs galite apsiriboti užpakalio pagalvėlėmis arba apimti visą kūną – nugarą, pilvą, krūtis ir netgi penį (tik atsargiai) ar vulvą (paguldytkite ją ant nugaros, pririškite kojas prie lovos kampų virš jos galvos, kad kojos būtų plačiai išskėstos; pradėkite nuo sėdmenų, pereikite prie šlaunų ir vulvos).

Arba pririškite aukos rankas virš galvos dušo kabinoje ir plakimą atlikite po vandens srove.

Tokiems plakimams geriausiai naudoti pirties vantas. Arba, jei nesate prisidžiovinę močiutės kaime reikiamų augalų, jūsų vaizduotę ne mažiau kaitins ir specialūs erotiniai botagėliai.

Neužsiimkite šiais žaidimais su nepažįstamais žmonėmis, kad ir kas jie bebūtų. Meilužiai turi pasitikėti vienas kitu, kad saugotų vienas kitą ir neskriaustų. Ir niekada nepainiokite erotinį perimą su tikru pykčiu ar bloga nuotaika – tai gali būti pavojinga. Žaidimas tegul ir lieka žaidimu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Kad sekso metu stipriau per užpakalį už plotų ar kur viskį įkastu, gal ir skanu visai. Bet jei rimtai pradėtų fizinius veiksmus rodyt, pasiųs čia tikriausiai. Gautų ein moment su kokia vaza per galvą :D
nebandziau, bet ismeginciau
Naujas komentaras