Seksas BDSM stiliumi: kaip pradėti ir nesusimauti?

02b4ab7-151796-8-things-you-think-you-know-abou-658x900-fit.jpg
 
1 komentaras
Noras būti surištam, pasijusti stipraus ir galingo partnerio vergu – viena dažniausiai pasitaikančių tiek vyrų, tiek moterų erotinių fantazijų. O fantazijos ne visada taip ir lieka tik efemeriškoje svajonių erdvėje.

Daugybė žmonių ne tik svajoja, bet ir įgyvendina savo erotines vizijas. Nė neįtardami, kad tomis akimirkomis, kai šaltas antrankių metalas apsiveja riešus, sėdmenys ima pulsuoti nuo botago ar pliaukštės kirčių, o visa atsakomybė dėl to, kas vyksta, permetama partneriui, jie įgyvendina ne tik Markizo de Sado vaizduotės sukurtą scenarijų, bet ir daro tą patį, kuo prieš tūkstančius metų mėgavosi etruskai ar senovės romėnai. Beje, jei manote, kad BDSM – europiečių išradimas, tikrai klystate: jei įdėmiau paskaitytumėte „Kamasutrą“, pastebėtumėte, kad sado-mazo žaidimų idėjos nėra svetimos ir jos autoriams: aprašomos ne tik šias tendencijas atspindinčios pozos, bet net ir keturios rūšys kirčių, kuriuos galima naudoti meilės žaidimų metu.

BDSM – tai seksualinių santykių, grįstų dominavimu ir paklusimu, tipas. Raidės BDSM – tai žodžių Bondage (surišimas, judesių suvaržymas), Discipline (disciplina, auklėjimas), Domination (dominavimas, vadovavimas) ir Submission (paklusnumas, nuolankumas) abreviatūra. Bondage & Discipline sąvoka apima ir su pavaldumu susijusius vaidmenų žaidimus, ir žeminimą, bausmes, paklusnumą, svarbiausia – viskas vyksta žaidimo forma. Domination & Submission – tai jau nebe žaidimas, o į realų gyvenimą perkeliami nelygiaverčiai santykiai, kur vienas partneris – valdovas, kitas – nuolankusis. Prie šių sąvokų prisišlieję sadizmas ir mazochizmas – tai sekso praktika, kai vienas partneris patiria malonumą sukeldamas kitam fizinį skausmą, o pastarasis erotiškai susijaudina tą skausmą patirdamas.

BDSM pradžia - pokalbis

Vienintelis dalykas, kuris gali jus apsaugoti nuo visų nemalonių staigmenų, kurių netrūksta mėgaujantis grubiu seksu – tai nuoširdus bendravimas. Taigi prieš išmėgindami tokio pobūdžio žaidimus, aptarkite su partneriu, ko iš jų tikitės, nuspręskite, kokių ribų peržengti nevalia – taip būsite tikri, kad gerai supratote vienas kitą, ir žaisite tą patį žaidimą, su tokiomis pačiomis taisyklėmis.

Nebijokite išsakyti savo nuomonę. Paprastai problemų kyla ne dėl to, ką pasakote, o dėl to, apie ką neprasitariate. Ir kuo ilgesnis jūsų tabu sąrašas – tuo geriau: pradžiai užteks ir keleto naujų elementų jūsų meilės sesijai.

Labai svarbu iš anksto susigalvoti „stop“ žodį, kurį vienam partneriui ištarus, pradėta veikla be jokių išlygų sustabdoma. Primygtinai nerekomenduojama rinktis tokių, kaip, pavyzdžiui „Ne“, „Užtenka“, „Gana“, „Nereikia“ – juos partneris gali suprasi kaip natūralią žaidimo eigą: juk „auka“ žaidimo metu, savaime suprantama, priešinasi. Knygoje „50 pilkų atspalvių“ šiam tikslui panaudotos spalvos „geltona“ ir „raudona“ parodo vieną universaliausių principų, kurį dažnai naudoja BDSM seksą propaguojančios poros: tai – šviesoforo principas. „Raudona“ – ženklas, kad dominuojantis partneris turi nedelsiant liautis. „Geltona“ – tęsti, bet lėčiau, švelniau, nuosaikiau, nes nuolankusis atsidūrė ties savo galimybių ir ištvermės riba. „Žalia“ – galima tęsti, pavyzdžiui, po laikinos pertraukos, jei prieš tai buvo duotas raudonas ar geltonas signalas: nuolankusis apsiprato su iš pradžių pasirodžiusiais nepriimtinais pojūčiais, ir nori patirti daugiau.

Minimalus rinkinys pradedantiesiems atrodo maždaug taip:

Antrankiai. Net jei iš kur nors turite tikrus antrankius (pavyzdžiui, dirbate policijoje), sekso žaidimams jų naudoti negalima. Įsigykite erotinių prekių parduotuvėje specialiai seksui skirtus antrankius – tokie nepalieka ant riešų žymių; be to, visada naudokite tik tuos antrankius, kurie turi du raktus, kad liktų vienas atsarginis – dėl visa ko.

Diržai. Specialiai pirkti nereikia, tiks tai, ką turite savo spintoje, netgi minkštas chalato diržas, ypač prieš išbandant ką nors rimčiau.

Šilkinė skarelė. Ją galima panaudoti ir akims užrišti, ir rankoms ar kojoms lovūgalyje pririšti. Svarbiausia – pernelyg nesuveržkite mazgo, nes bus labai sunku atrišti.

Botagas ir pliaukštė. Pradedantiesiems rekomenduojama minkšta, elastinga – kad skausmas nepasirodytų pernelyg didelis.

Kaip pradėti?

Pirmas kartas, kai tik sumanysite „pasimatuoti“ BDSM patirtį, gali būti kiek nejaukus. Nuo ko gi pradėti savo žaidimus? Susigalvokite savo taisyklių!

Jei žiūrite futbolą... Prieš rungtynių pradžią susitarkite apie baudų ir paskatinimų sistemą. Komanda, už kurią sergate, įmušė įvartį? Nuolankusis partneris paglostomas, pamaloninamas. Geltonos ir raudonos kortelės, kurias gauna kurios nors komandos futbolininkai – tai bauda nuolankiajam. Kokia būtent? Jūsų fantazijos reikalas. Jei įvartį įmuša kitos komandos futbolininkai – bausmė tampa dar griežtesnė, ir panašiai.

Tirpstantis ledas. Paimkite nedidelį dubų indą. Iki pusės pripilkite vandens ir užšaldykite. Tada ant užšalusio ledo padėkite raktą nuo antrankių, užpilkite indą vandeniu iki kraštų, ir dar kartą užšaldykite. Vėliau ledas iš indo išimamas, padedamas matomoje vietoje, o nuolankiajam partneriui antrankiais surakinamos rankos. Kol ledas tirpsta – jis pildo visus dominanto norus.

Beje, pagrindinė taisyklė – tai, kad žaidimo taisyklės turėtų būti maksimaliai nenuspėjamos.

Laikykitės saugumo reikalavimų

Jei atsitrauksite mintimis nuo visų odinių, metalinių ir silikoninių dekoracijų bei pažiūrėsite į nuogą tiesą, neabejotinai pastebėsite, kad BDSM esmė – visai ne pėrimas, surišimas, pažeminimas ar skausmo sukėlimas, o visiško pasitikėjimo partneriu demonstravimas – be jokių išlygų. Ir kad tas pasitikėjimas nesusvyruotų, atsiminkite keletą paprastų taisyklių.

1. Užfiksuoti partnerį ir priversti jį visiškai paklusti – malonu. Tačiau stebėkite jo būklę, ar jaučiasi patogiai: užfiksuotos galūnės neturėtų mėlynuoti, rausti, tinti. Jokiu būdu nepalikite surišto partnerio vieno kambaryje, kad ir kas benutiktų. Tiesa, sukurti iliuziją, kad išeinate – galima, tai suteiks dramatizmo.

2. Nė nemėginkite žaisti su dusinimu – tai pernelyg pavojinga!

3. Jei jūsų partnerį(-ę) jaudina nešvankūs žodžiai ir žeminimai, galite jais mėgautis kiek tik norite, bet pasistenkite, kad jie iš tikrųjų neturėtų ničnieko bendro su realiais partnerio trūkumais, neužgautų jo kompleksų. Ir po visko pakalbėkite, ką apie tokį plakimą žodžiais mano partneris – neretai žodžiai kerta netgi skaudžiau, nei botagas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
:)
Naujas komentaras