Seksualaus pėrimo pradžiamokslis (pasakojimas iš pirmų lūpų)

supportive-of-your-partners-sexual-fetish.jpg
 
3 komentarai
Pliaukštelėti per užpakaliuką partneriui ar partnerei – seksualu, bent jau daugelis porų tuo neabejoja. O kas seksualaus tame, kai partneris tiesiog išperiamas? Toks veiksmas dažnai praktikuojamas BDSM santykius propaguojančių porų. Ir ne tik. Kartą pamėginę, seksualaus pėrimo idėja užsikrečia ir įprastą seksą praktikuojančios poros. Kodėl? Nes tai – madinga, seksualu, padeda nusiteikti žaismingai ir tiesiog yra malonu abiems. Ką apie tai pasakytų žmogus, kuris pėrimą naudoja dažnai?

Darius (vardas pakeistas) sutiko pasidalinti patirtimi, kuri galbūt padrąsins ir jus paįvairinti savo meilės žaidimus?

BDSM santykius galima pavadinti kėde, stovinčia ant trijų kojų. Visos šios kojos yra vienodai svarbios. Atėmus vieną, kėdė nugrius, ir vietoje seksualios ir jaudinančios BDSM patirties liks tik žalojantis smurtas.

Taigi pirmoji koja – tai saugumas. Tai – būtina sąlyga, ir tik jai esant galima ir įmanoma patirti visus BDSM teikiamus malonumus. Skamba keistokai, tiesa? Argi BDSM – tai ne absoliuti kontrolė? Argi S šioje abreviatūroje nereiškia sadizmo, kuris apibrėžia malonumą sukeliant kitam skausmą? O raidė M – argi ne mazochizmas, reiškiantis malonumą, patiriamą per skausmą? Į abu šiuos klausimus atsakyčiau vienoda fraze: taip, bet… BDSM – tai gyvenimo būdas, kurį mes praktikuojame namuose. Tai – meile, savitarpio supratimu ir abipusiu pasitikėjimu grįsti santykiai. Aš dominuoju, nes mano partnerei tai teikia malonumą. Tam, kad pajustų pilnatvę ir pasitenkinimą, jai reikia paklusti. O man dėl tos pačios priežasties reikia dominuoti. Viena be kito neįmanoma. Priešingu atveju – tai jau nebe BDSM, o tik buitinis smurtas.

Daugumai žmonių, BDSM pažįstančių tik iš pornografijos ir filmų, tai gali pasirodyti savotiška tamsioji gyvenimo pusė. Ir vis dėlto nevertėtų pamiršti, kad BDSM – tai ne tik supančiojimas, plakimas, kankinimai ir visa kita, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo baisu. Visų pirma tai – atviras pokalbis, drąsa įgyvendinti savo fantazijas, savo troškimų ir poreikių suvokimas, ir taip pat malonumas, patiriamas dominuojant arba paklūstant, unikalūs pojūčiai ir vienas kitam atiduodama besąlygiška meilė.

Antroji BDSM kėdės koja – sveikata. Visi žaidimai, kad ir kokie ekstremalūs atrodytų, turi būti atliekami labai gerai žinant jų poveikį ir galimas grėsmes. Skausmas ir sužalojimai – tai skirtingos sąvokos. Tai suvokti padeda paprastas palyginimas: pliaukštelėjimą per sėdmenis daugelis suvokia kaip seksualų ir užvedantį manevrą. O štai tokia pat jėga pliaukštelėjus per nosį, pasekmės gali būti visai neseksualios. Kodėl? Todėl, kad minkštiems sėdmenų audiniams pliaukštelėjimas nepadarys žalos. O štai tokia pat jėga gavus į nosį, smūgis susikoncentruoja į labai mažą odos plotą, kuriame yra kremzlės, kiek giliau – kaulinis audinys. Taigi iš karto atsiranda labai didelė sužeidimų ar net lūžio rizika. Sužeidimai, sužalojimai – tai jau nebe BDSM, šis gyvenimo būdas tokio smurto tiesiog netoleruoja.

Sveikumas šiuose santykiuose apima ir supratimą, kad dominuojantis asmuo ne tik reikalauja visiško atsidavimo ir paklusnumo, bet ir prisiima atsakomybę už paklūstančio partnerio saugumą ir pasitenkinimą. Taigi tai – ne vienos krypties eismas, o bemaž tobulai harmonizuoti santykiai tarp dominanto ir paklusniojo. Dominantas neturėtų būti paveiktas alkoholio ar kitų svaigalų, jis turi būti susikoncentravęs į paklusniojo būseną, be to, tiksliai suvokti leistinas ribas. Jo reakcija turi būti greita – kad laiku pastebėtų, jei situacija praranda kontrolę, taiga svarbiausia – bet kada galėti akimirksniu sustoti. 

Trečioji BDSM koja – susitarimas. Įsidėmėkite, kad nė viena pusė nėra palikusi kitai absoliučios veiksmų laisvės. BDSM santykiuose labai svarbu nuolatinė komunikacija, ir jos reikšmės sumenkinti nevalia. Tarp dominuojančio ir nuolankiojo partnerio turi atsirasti vietos ilgam pokalbiui, kuris leistų aiškiai suvokti ribas, kiek ir ko leidžiama, jo metu neturėtų likti vietos vertimui daryti ką nors, kas kitam nepriimtina. Dominantas turi užduoti klausimus kad įsitikintų, ar iš tiesų gerai suprato nuolankųjį.

Ir tik tada, kai tiksliai išsiaiškina situaciją bei įsitikina, kad vienas kitą suprato teisingai, dominantas gali perimti situaciją į savo rankas. Partneris ar partnerė trokšta jūsų mylinčios kontrolės, nori būti užvaldytas(-a) ir patirti malonumą, kuris priklauso nuo jūsų. Bet tuo pačiu metu privalote suvokti, kad jums abiems tai malonu, visuose etapuose: ir kai ranka pliaukštelite per partnerio odą, ir paskui, kai abems patyrus malonumą jaukiai nusiraminate vienas kito glėbyje. 

Šį kartą norėčiau pasidalinti patirtimi, kaip tai vyksta pas mus. Tačiau nepamirškite: tai – mūsų mėgstamas scenarijus, ne jūsų. Taigi jis nebūtinai turėtų patikti ir jums: galite pasisemti idėjų, bet nevertinkite to kaip privalomos praktikos.

•   Prieš mūsų žaidimus aš liepiu jai persirengti. Man labiausiai patinkanti jos uniforma – trumpas sijonas ir aptempti marškinėliai gilia iškirpte. Jokių kelnaičių, jokios liemenėlės. Noriu, kad jos rūbai ją šiek tiek varžytų, verstų jaustis pusiau nuoga, bet tuo pačiu kad jie netrukdytų mano manipuliacijoms. 

•   Tada pasikviečiu ją prie savęs ir liepiu atsiklaupti priešais. Ji atsiklaupia pražergusi kojas, sėdmenis padeda ant kulnų. Svarbu įsitikinti, kad partnerei patogu – aš padedu ką nors minkšto jai po keliais: rankšluostį ar keletą mažų pagalvėlių. Jei partnerės plaukai ilgi – įsitikinkite, kad jie nekliudys jūsų seansui: bus atitinkamai surišti ar susegti. Rankas liepiu jai padėti ant šlaunų delnais į viršų – patinka matyti ją atvirą mano veiksmams.

•   Kai ji klūpi, neskubėdamas ją apžiūriu. Ji turi žinoti, kad spoksau į jos kūną, kuris priklauso man. Jei reikia – pataisau ką nors jos pozoje, kad dar labiau tenkintų mane: pakreipiu galvą reikiamu kampu, pataisau rūbus taip, kaip man patinka ar surišu plaukus. Šios detalės padeda efektingiau sukurti nuotaiką, parodyti, kad aš visiškai valdau situaciją ir kad ji privalo man visiškai paklusti. 

•   Tada pradedu ją liesti – visur, kur tik man patinka. Nepaprastai malonu jausti savo delnuose jos krūtis. Neleidžiu jai žūrėti į mane, kol tam neduosiu atskiros komandos. Vėlgi – tai svarbu sukuriant atitinkamą nuotaiką ir abiems įsijaučiant į savo vaidmenis.

•   Perbraukiu rankomis žemyn per jos nugarą. Braukiu švelniai, o jei ji pradeda kikenti, nes mano pirštai sukutena – uždraudžiu tai pasakydamas “Stop”. Rėkti negalima. Beje, kutenti ir neleisti juoktis – nieko nepriimtino: paklusnusis turi kontroliuoti save taip pat, kaip ir dominantas. 

•  Glamonėju jos kūną, liečiu kur tik noriu, jei reikia – pataisau jos pozą taip, kad man labiausiai tiktų. Jos gundymas ir erzinimas – žaidimo dalis. Ji – mano žaisliukas, ir laukia, kol ja pasinaudosiu. Patapšnoju per šlaunis liepdamas jai labiau išsiskėsti. Ji turi išmokti, kas man patinka, bei suvokti, kas patinka jai. Įsitikinu, ar ji pakankamai sudrėkusi kitam žingsniui. Jūsų pasiruošimo tikslas buvo abiems susijaudinti. Jei ji sudrėko – tai ženklas, kad jos kūnas pasiruošęs tolimesniam žaidimui.

•  Beje, prieš žengdami kitą žingsnį atsiminkite, kad tam tikros kūno vietos yra puikiai pritaikytos pėrimui, o kai kurios – ne. Pavyzdžiui, venkite užgauti galvą, kaklą, stuburą, apatinę nugaros dalį, kryžkaulį. 

•  Kai įsitikinu, kad ji pakankamai susijaudinusi, keičiame pozą – kad man būtų patogu ją išperti. Pėrimas trunka ne keletą sekundžių – tai kur kas ilgesnis procesas. Visų pirma – apšilimas. Suimu jos sėdmenis rankomis, paspaudau, paminkau juos. Tikslas – pasiruošti laukiančiam malonumui ir apšildyti. Tada lengvai paplekšnoju. Beje, jos kojos visa laiką išlieka pražergtos – kad netrukdomas matyčiau jos lytines lūpas, tai mane jaudina. Be to, taip galiu kartkartėmis pasižiūrėti, ar ji vis dar pakankamai sudrėkusi. Jei ne – pirštais šiek tiek pažaidžiu su jos klitoriu arba įsiskverbiu į makštį, leisdamas jai pajusti kitokį malonumą. Kai pajuntu, kad vėl pakankamai sudrėkusi – galiu tęsti.

•  Beje, apie saugumo žodį tikriausiai žinote? Tokį, kuris reikštų “liautis tuojau pat” ir nebūtų nei “stop”, nei “gana”, nei “nebegaliu” – tai žodžiai, kurie lengvai ištrūksta žaidimo metu savaime. Taigi dar prieš pradėdami savo seansą turėtumėte būti sutarę, koks žodis reikštų visišką žaidimo sustabdymą. Ir ne tik. Kito žodžio gali prireikti tam, kad paklusnusis išreikštų malonumą, kai savo smūgį gerai apskaičiavote, palietėte tašką, kuris ypatingai jaudina. Paklūstant scenarijui, vien pasakyti, kad tai “malonu”, “gerai” ar “dar” – ne visada pavyksta. Todėl turėkite tai omeny ir būkite susitarę, koks neutralus žodis gali reikšti “puiku, noriu tai patirti dar”. Mūsų poroje toks žodis – slyva.

• Taigi pradedu ją perti ranka. Kiekvieną kartą stebiu jos reakciją, kurioje sėdmenų dalyje suduodami smūgiai jai teikia daugiausia malonumo, kokiu stiprumu ir dažnumu turėčiau juos suduoti. Smūgių jėga ir dažnumas turėtų augti palengva. Pradžioje – lėčiau ir švelniau, vėliau – smarkiau ir stipriau. Pliaukštelėjimai kartais pakeičiami sėdmenų minkymu, žnaibymu, paglostymu. Leidžiu jos kūnui mėgautis skirtingais pojūčiais, kaitaliodamas aštrų pliaukštelėjimo skausmą ir minkštą švelnų glostymą. 

•  Neretai tokiais atvejais partnerė apsiverkia. Tai – nieko baisaus: kartais būtent pėrimo seansas padeda jai atpalaiduoti susikaupusias emocijas, tampa savotiška iškrova. Priminkite partnerei, kad ašaros – tai ne saugos žodis. Taigi jei jo neištaria – pėrimą galima tęsti. Tai leidžia partnerei suvokti, kad jūs neignoruosite saugos žodžio, bet kartu ir leisite jai pajusti savo pačios ribas ir pasiekti emocinės ir seksualinės įtampos piką. 

•  Ar smūgiais labiau susikoncentruoti į vieną vietą, kol ji taps itin jautri ir skausminga, ar paskleisti juos po didesnį plotą – susitarimo reikalas, pamėginkite įvairias taktikas.

•  Nebūtina apsiriboti vien sėdmenimis. Pliaukštelėkite per šlaunų viršutinę dalį, man pačiam patinka tai daryti nukreipus smūgį kiek į viršų, kad ranka slystelėtų ir ant sėdmenų, pirštais susmingant į juos. Jei matau, kad jos lytinės lūpos drėgnos, tarp smūgių pirštais įsiskverbiu į ją, atlieku keletą frikcijų, o paskui drėgnais pirštais ir vėl periu ten, kur jai maloniausia. 

•    Nepaliauju stebėti jos reakcijos – kas jai šiuo metu maloniausia, kaip dažnai, kaip stipriai turėčiau tai daryti.

•  Dar kartą priminsiu, kad paklusnioji moteris – tai ne durų kilimėlis ar bokso kriaušė, ir tokia pozicija seksualiniuose žaidimuose nereiškia, kad ji – menkesnė, o jūs – pranašesnis. Jei ji išdrįso paklusti savo specifiniams poreikiams, vadinasi, greta jūsų – stipri ir nuostabi moteris, kuriai tiesiog reikia jūsų vyriškos jėgos ir dominavimo.

•  Ar meilės sesija baigsis lytiniu aktu, ar patenkinsite ją ranka, vibratoriuimi, kitais būdais – ne taip svarbu, elkitės savo nuožiūra, juk jūs – dominantas. Svarbiausia išlieka tai, kad jos fizinė ir emocinė būklė – jūsų rankose. Bet tai reiškia, kad turite ne tik ja pasinaudoti, bet ir pasirūpinti. Kuo labiau ji susijaudinusi ir kuo labiau paklūsta, tuo mažiau ji pati paiso savo pojūčių. Kad išvestumėte iš šios būsenos, seansą turėtumėte užbaigti ne bet kaip. Elkitės švelniai, rodykite, kad žavitės ja, bet kartu ir vėl parodykite, kad viską kontroliuojate. Švelnumas, jaukumas ir fizinis komfortas po BDSM seanso – būtina sąlyga, kad partneriai pajustų visišką pasitenkinimą. 

•  Po visko pasikalbėkite, kaip ji jautėsi, ką galvojo, ko norėjo labiau, ko galbūt buvo per daug. Jei ji vengia atviro pokalbio, priminkite, kad jūs – dominuojate, todėl ji turi atskleisti jums savo mintis, tiek geras, tiek blogas. Padrąsinkite ją sakyti viską atvirai ir nuoširdžiai – tai leis dar labiau patobulinti kitus jūsų žaidimus. 

Esate atviri vergovės ir paklusimo žaidimams bei manote, jog BDSM yra kur kas daugiau nei tiesiog seksas? O gal turite kitokių seksualinių fetišų ir nevengiate intymiame gyvenime išbandyti kažką naujo, neįprasto ir netradiciško? Susisiekite su mumis el. p.  info@suaugusiems.lt  ir pasidalinkite savo patirtimi su mūsų portalo skaitytojais! Pačių  originaliausių pasakojimų autorių laukia dovanos ir  erotiški siurprizai!
www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Ar yra merginų/moterų Vilniuje, norinčių BDSM žaidimus? Laiškai laukiami paštu: viskasnieko@gmail.com
oi negautum atgal, negautum :D visai zn ko moterims reikia...
kaip su šunimi, kuris privalo paklust komandoms. Pliaukštėtum man, gautum tokį pliaukštelėjimą atgal, kad ilgai trintum savo žandus... praeitų noras tyčiotis iš moters.
Naujas komentaras