3 didžiausios vyrų baimės, kurias verta žinoti

baime-5d80f2d87ffc55-94912487.jpeg
 
Visuomenėje tebėra plačiai paplitusi nuostata, kad vyras visada turi išlikti stiprus, būti drąsus ir nieko nebijoti, todėl stiprios lyties atstovai stengiasi visas baimes nuslėpti, nenorėdami visuomenės akyse pasirodyti silpnais. Kokios yra dažniausios vyrų baimės ir kodėl moteriai verta jas žinoti? Tai gali padėti labiau suprasti partnerį, jo elgesį, bei sustiprinti jūsų santykius. Žinodama, su kokiomis baimėmis susiduria vyras, galėsi palaikytį jį, bei sutvirtinti ryšį tarp jūsų.

Bijo pasirodyti nevykėliu.

Berniukai dažnai nuo mažens auklėjami taip, jog privalo būti stiprūs, konkuruoti, laimėti, neparodyti silpnumo. Todėl ir užaugusio dažno vyro baimė – jog nepasiseks, nepajėgs kažko padaryti, apsikvailins ir liks nevykėliu kitų akyse. Taip pat vyrai bijo būti nepakankamai geri finansiniais klausimais – dažnas save vertina pagal tai, kiek uždirba, kokią mašiną vairuoja ir pan. Ypatingai savo moteriai vyras nori būti geriausias, protingiausias, žinoti atsakymus į visus klausimus. Kaip elgtis tau? Palaikyk savo partnerį, niekad nesakyk, jog yra niekam tikęs ar, kad jam nepasiseks, nelygink su kitais vyrais. Leisk jam pasireikšti, pagirk jo erudiciją, humoro jausmą, pabrėžk, jog vertini jį, kaip žmogų, asmenybę. Tegu tavo kompanijoje vyras augina pasitikėjimą savimi. 


Bijo būti silpni ir rodyti emocijas.

Vėlgi, galime apkaltinti auklėjimą: berniukai nuo vaikystės buvo mokomi užgniaužti emocijas, jiems buvo sakoma, jog vyrai neverkia, kad rodyti jausmus yra silpnumo požymis, jog jautrumas skirtas moterims, ne vyrams. Todėl vyrai bijo atsiveti, būti jautrūs, rodyti jausmus. Moterys dažnai mėgsta kalbėtis apie jausmus ir nori to paties iš vyrų, taigi, jei tavo partneris tau šykšti emocijų, atrodo šaltas ir nejautrus, tai nereiškia, jog jis tau nieko nejaučia – dažnai vyrai tiesiog nėra pratę kalbėti apie jausmus ir nemoka to daryti, todėl pasistenk būti supratingesnė.


Baiminasi būti niekam tikusiais lovoje.

Patikėk – daugelis vyrų savo vyriškumą sugretina su seksualumu, taip pat ir savęs vertinimas priklauso nuo lytinio gyvenimo. Kiekvienas vyras nori būti geriausias meilužis ir tai, ko jie labiausiai bijo  yra patirti nesėkmę lovoje, nesugebėti patenkinti moters – tai vyrai priima itin rimtai ir bet kokias pastabas šiuo klausimu vertina labai jautriai. Taigi, būk atidesnė, netrypk vyro ego ir neįvaryk kompleksų sumenkindama jo seksualinį pajėgumą ar pąstangas. Jei iš tiesų jūsų seksualiniame gyvenime kažkas iš vyro pusės netenkina, stenkis išsakyti tai švelniai, nepeikdama vyro, taip pat nepamiršk pagirti už tai ką daro gerai – vyrai taip pat dievina komplimentus ir ypač lovos srityje!

Taigi, kai jau žinai, kokios dažniausios vyrų baimės, gali pasistengti būti jautresnė ir supratingesnė šiais klausimais, taip padėdama partneriui kovoti su nesaugumo jausmu. Patikėk – tapsi dar artimesnė savo mylimajam ir jis ims dar labiau vertinti tave ir jūsų santykius.

Gero savaitgalio,

Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras