5 dalykai, kurių jam iš tavęs reikia

pora-66103602.jpg
 
1 komentaras
Vyrai įprastai mažiau emocionalūs už moteris, todėl jiems kartais sunkiau kalbėti apie jausmus, emocijas, tinkamai išreikšti savo poreikius ir norus. Šiandien pakalbėsime apie 5 dalykus, kurių vyrai nori iš mylimų moterų, tačiau ne visada išdrįsta pasakyti.

Jis nori, kad tu juo didžiuotumeis

Daugelis vyru nori jaustis supermenais šalia mylimų moterų. Jie nori atrodyti stiprūs, galintys padėti išspręsti bet kokią problemą, bei verti pasididžiavimo. Neslėpk nuo partnerio, kad juo didžiuojiesi – išreikšk tai, taip nepaprastai jį pamaloninsi. Kartais mes nesakome gražių dalykų vieni apie kitus, manydami, jog tai „savaime aišku“. Ne, nieko nevyksta savaime, todėl nepamiršk partnerio pagirti ir pasakyti, kaip didžiuojiesi juo.

Jam reikia, jog juo tikėtų

Vyrams, lygiai taip pat kaip ir moterims, nepaprastai reikalingas partnerio tikėjimas ir palaikymas. Jei žmogus nusprendžia gyvenime kažką keisti ir net pats artimiausias žmogus pasako kažką panašaus, kaip: „geriau net nepradėk, vis tiek nieko nepavyks“, tai nepaprastai numuša motyvaciją ir žeidžia. Negailėk palaikymo savo vyrui – taip sustiprinsi judviejų ryšį.

Jis nori būti gerbiamas

Suirzęs tonas, pakeltas balsas, riksmai. Ar tau tai nebūdinga? Prisimink, kiek kartų apšaukei savo partnerį vien todėl, jog tuo metu neturėjai nuotaikos. Pagalvok, ar leistum sau lygiai taip pat apšaukti savo kolegą ar viršininką? Ne? Tai kodėl manai, jog gali sau leisti taip elgtis su savo partneriu? Šaukimas, barniai konflikto išspręsti nepadės – tam yra civilizuotesnių būdų, o liedama savo nepasitenkinimą tik parodai nepagarbą sau ir savo partneriui. Vyras lygiai taip pat, kaip ir tu nori būti gerbiamas.

Jam reikia erdvės

Vyrai paprastai nenori, jog jų moteris būtų ištisai prie jų „prilipusi“. Kiekvienas žmogus turi turėti laiko tik sau – užsiimti mėgstamu hobiu, susitikti su draugais ar tiesiog pabūti ramybėje ir tu neturėtum tam trukdyti. Vietoj to, jog reikštum nepasitenkinimą vyro veikla, kurioje nesi įtraukta, verčiau pati susirastu užsiėmimą, kuris padėtų tobulėti ir augti, kaip asmenybei. Tavo partneris tai įvertins.

Jis taip pat mėgsta komplimentus

Taip, komplimentai patinka ne tik moterims. Vyrai taip pat mėgsta būti pagirti ir įvertinti. Galbūt jie neparodo to atvirai, bet jiems taip pat rūpi jų išvaizda, todėl nepamiršk pasakyti, kaip jis gerai atrodo, koks seksualus tau jo kūnas ir kaip skaniai jis kvepia. Vyrai retai prisipažįsta, tačiau komplimentus jie tikrai vertina. 

Tikiuosi, pasinaudosi šiomis įžvalgomis ir dar labiau sustiprinsi ryšį su mylimu žmogumi.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai (1)
Jis to viso nori, turi būti to vertas
Naujas komentaras