5 paslaptys: Kaip labiau mylėti save

Self-Love-Techniques-quote.jpg
 
Kartais per darbą, rutiną lėkimą ir skubėjimą visai pamirštame save. Reikia pasirūpinti darbu, vyru, vaikais – o sau laiko ir nebelieka. Laikas, skirtas sau moteriai tiesiog būtinas. Mylėti save – vienas svarbiausių dalykų, kuriuos turėtų puoselėti kiekviena moteris. Moteris, kuri skiria sau pakankamai dėmesio, bus laimingesnė, produktyvesnė, spinduliuos gyvenimo džiaugsmu. Šiandien pasidalinsiu keletu patarimų, kaip palepinti save, pripildyti geros energijos kūną ir sielą.

Buvimas gamtoje

Grynas oras ir ryšys su gamta mums yra svarbus. Skirk laiko pasivaikščiojimams parke, paupiu, miške – pabūk apsupta gamtos. Grynas oras pravalo mintis, sumažėja įtampa, nuslūgsta nerimas, taip pat fizinis aktyvumas naudingas figūrai, bendram produktyvumui, energijai, todėl turėdama laisvo laiko pasinaudok proga pabūti gamtoje, pasivaikščioti viena su savo mintimis. Grįši pasitaisiusia nuotaika ir žymiai pažvalėjusi.


Geras maistas

Sakydama „geras maistas“, turiu omeny ne prabangius patiekalus, o sveiką, subalansuotą mitybą, kurioje netrūktų sudėtinių angliavandenių, gerųjų riebalų, baltymų, vitaminų ir mineralų. Mityba tarsi kuras kūnui, ji tiesiogiai įtakoja, kaip mes atrodome, kaip jaučiamės. Subalansavus mitybą pagerės figūra, pagražės oda, žinoma, savijauta ir nuotaika taip pat bus geresnė, turėsi daugiau energijos.

Atgaivink libido

Jei pastaruoju metu jautiesi pavargusi, pablogėjo lovos reikalai, nieko nebesinori, gali išmėginti erotinių romanų skaitymą. Moterys myli ausimis, o taikliai parinkti erotiški žodžiai itin audrina vaizduotę. Knygos gali sužadinti norą išmėginti kažką naujo su partneriu. Dar vienas geras patarimas, jei nori atgaivinti libido – išmėgink Kėgelio pratimus, arba vaginalinius kamuoliukus. Mažojo dubens srityje pagerės kraujotaka, padidės lytinis aktyvumas, ir žinoma – pojūčiai sekso metu bus žymiai įspūdingesni.

Masažas

Masažas aktyvina kraujotaką, šalina neigiamą energiją, atpalaiduoja, taip pat gali gerinti figūrą, naikinti įvairius skausmus, mažinti celiulitą. Leisk sau apsilankyti masažo salone, na, o jeigu šiuo metu neturi tam galimybės – pasidarykite su partneriu masažo vakarą – galbūt tai bus itin intymi įžanga į tolimesnius žaidimus?

Grožio procedūros

Nepamiršk pasirūpinti savo išvaizda – pasidaryk kaukes veidui, plaukams, manikiūrą pedikiūrą. Šitie dalykai daug nekainuoja, bet yra svarbus. Pasigražinusi ir pati jausiesi moteriškesnė, seksualesnė, labiau pasitikinti savimi. Išvaizda kartais tiesiogiai veikia vidinę savijautą.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras