5 top moterų klaidos, siekiant suvilioti vyrą

pora-69994972.jpg
 
Meilė – nuostabus jausmas, tačiau įsimylėjusi dažna moteris tikrąją to žodžio prasme pameta galvą, ima pasaulį matyti per rožinius akinius, elgtis nelogiškai ir kartais pati to nesuprasdama ima daryti dalykus, kuriais į akį kritusį vyrą tik skatina nuo jos bėgti kuo toliau. Jei tau nesiseka santykiuose, ir vos tik rimtai susižavi, vyrukas pastebimai pradeda tavęs vengti, išsisukinėti, skaityk šį straipsnį itin atidžiai – galbūt darai vieną iš penkių top klaidų, kurios atstumia vyrus.

Taigi, kas vyrą priverčia atsitraukti:

Moteris, besistengianti besąlygiškai įtikti

Atrodo, kas blogo gali būti tame, jei siekdama patikti vyrui, imi jam nusileisti, elgiesi, kalbi tik tai, kas jam patinka, nedrįsti prieštarauti, bijodama iššaukti konfliktą? Neapsigauk, vyrams dažniausiai greitai pasidaro nuobodu su moterimis, kurios pasirengusios vardan jų tapti nuolankiomis avelėmis. Vyrams patinka siekti moters dėmesio, ją užkariauti, todėl jie mėgsta moteris su charakteriu, žinančias savo vertę, turinčias nuomonę ir nebijančias jos reikšti. Tų, kurios elgiasi, kaip durų kilimėliai, vyrai vertinti nelinkę.

Nebuvimas savimi

Kad ir kaip nuvalkiotai ar banaliai tai skambėtų, išlikti savimi – svarbiausia. Kartais bandome apsimesti geresnėmis, protingesnėmis, nei iš tiesų esame, tam, kad padarytume įspūdį kitam žmogui. Tai gali veikti, tačiau tik tam tikrą  laiko tarpą. Anksčiau ar vėliau, vaidinti atsibos, kaukės nukris ir turėsite parodyti tikrąją save, kuri gali kardinaliai skirtis nuo tos, kokia bandėte apsimesti. Pamatęs tokią metamorfozę dažnas vyras išsigąsta ir skuba nutraukti visus ryšius, todėl geriau net nepradėti – būkite savimi iš karto ir jei nepatiksite vyriškiui tokia, kokia esate, vadinasi, tiesiog tai ne jūsų žmogus, taip tik atversite sau galimybes sutikti naują, sau tinkantį partnerį.

Vengimas kalbėtis

Dažna moterų klaida, jog vietoj to, kad atvirai atsakytų, kas nepatinka, atsitveria tylos siena, o vyrui paklausus, kas negerai atsako – nieko, tikėdamos, jog vyras yra ekstrasensas ir pats atspės, ką blogo padarė šį kartą. Deja, vyrai minčių neskaito, todėl jei nori kažką išspresti, reiks kalbėtis, o tą irgi reikia mokėti. Stenkitės dėstyti mintis konstruktyviai, siulykite, kaip pakeisti situaciją, kad tiktų abiem, o ne tik kaltinkite. Vyrai dažniausiai, kaip velnias nuo kryžiaus, bėga nuo moterų, kurios vietoj to, kad normaliai pasikalbėtų, ima rėkti, kritikuoti, kaltinti, puola į isteriją. Visa tai nepadės, tik dar labiau pablogins padėtį. Stenkitės išklausyti ir išgirsti partnerį, savo mintis ir ketinimus dėstykite aiškiai, jog ir pati būtumėte išgirsta. Ginčas ir diskusija yra menas, todėl mokykimės bendrauti.

Savo pomėgių ir interesų atsisakymas

Dažnas atvejis: vyras susipažysta su veiklia moterimi, turinčia turtingą socialinį gyvenimą, dalyvaujančia visuomeninėje veikloje, užsiimančia įvairiausiais hobiais ir susižavi, tačiau santykiams peraugant į rimtesnį etapą, moteris aptingsta, nustoja užsiimti mėgiama veikla, ima dėmesį skirti vien vyrui, daug laiko praleisti su juo, apleisdama kitas veiklas. Tai nėra gerai, nes moteris galiausiai pasidaro neįdomi nei sau, nei vyrui. Atitolusi nuo aktulijų ir mažai kuo besidominti, ji nebeturi ką įdomaus papasakoti, sunku išvystyti turiningesnį pokalbį. Nepamiršk skirti laiko sau ir savo pomėgiams, tai bus tik į naudą jums abiems.

Bandymas pririšti

Desperatiški bandymai santykius skubinti, noras kuo greičiau įsipareigoti, gąsdina vyrus. Jei buvote keliuose pasimatymuose, neverta siūlyti supažindinti jo su tavo tėvais, ar giminėmis. Dar blogiau – pradėti mėtyti užuominas apie vestuves ir vaikus. Tiesiog pasistenk neskubinti įvykių ir leisk jiems tekėti sava vaga. Nesudaryk įvaizdžio, jog nori jį kuo skubiau prisirišti – vyrui pasirodys, jog su tavimi kažkas negerai, jei taip sieki santykių. Geriau siek asmeninių tikslų, mėgaukis pasimatymais ir laiku praleistu su žmogumi.

 

Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras