5 ženklai rodantys, jog Jis – tas vienintelis

Songs-About-Love.jpg
 
Praeitą savaitę kalbėjome apie ženklus galinčius perspėti, jog su šiuo vaikinu geriau neprasidėti, o šiandien atvirkščiai – mėginsime išskaityti, kokie ženklai gali parodyti, jog šis vyras būtent tau ir turėtum stengtis dėl santykių, kaip įmanydama.

Jo veiksmai kalba patys už save

Netikėk žodžiais, tikėk veiksmais. Jei tu tikrai rūpi vaikinui ir jis planuoja su tavimi ateitį, turėtum pastebėti jo pastangas. Gražiai pakalbėti gali bene kiekvienas, tačiau veiksmai kalba garsiau, nei žodžiai. Jis siūlosi tave parvežti namo po darbo? Pagamina vakarienę, kaip esi pavargusi? Kai išeinate pasivaikščioti, pasiūlo savo švarką, jei oras staiga atvėsta? Kai tau nutinka nesėkmė, jis visada siūlosi padėti ir yra pasiruošęs padaryti viską, ką gali? Saugok tokį žmogų, jis tikrai vertas dėmesio. Dauguma vyrų mėgsta kalbėti ir suokti, kiek jie daug galėtų padaryti dėl tavęs, tačiau tik vienetai iš tiesų geba imtis veiksmų.

Jis žino ko nori

Vyras, žinantis, ko nori iš gyvenimo, turintis tikslus, bei strategijas, kaip juos pasieks yra labiau tinkamas rimtiems santykiams, nei plevėsa, kuris mąsto gal pora dienų į priekį. Vyras, kryptingai siekiantis savo tikslų, yra patikimesnis, šalia jo galėsi jaustis saugesnė ir stabilesnė. Taip pat, verta paminėti, jog vyrai, žinantys, ko konkrečiai nori iš gyvenimo, dažniausiai taip pat žino, ko nori iš santykių ir atvirai tai atskleidžia savo išrinktajai, todėl tau nereikės kvaršinti sau galvos dilemomis, kaip: „įdomu,ar jis mane vertina rimtai“.

Su juo jautiesi savimi

Būdama su šiuo žmogumi jautiesi užtikrinta ir pasitikinti, nesijaudini būdama be makiažo ar dėvėdama treningus. Leidžiant laiką kartu, tau nereikia nieko vaidinti, gali būti savimi ir nebijoti nusišnekėti ir pasirodyti kažkaip ne taip. Jei gali su juo kalbėti apie viską, ir šiuose santykiuose tau nereikia dėvėti kaukės – tai itin stiprus ženklas, jog šis žmogus skirtas, būtent tau.

Jis daro tave geresniu žmogumi

Jei partneris iš tiesų skirtas tau, šalia jo jautiesi geresniu žmogumi, jis palaiko tavo idėjas, bei ateities planus. Jei žmogus tinkamas – jis išryškina tavo asmenybės gerąsias puses ir kartais netgi gali padėti atrasti savyje šviesą, kurios pati negalėjai rasti. Jei būdama su šiuo vyru jautiesi laimingesnė, labiau patenkinta gyvenimu, bei jauti, jog būdama šalia augi ir tobulėji – šie santykiai tikrai verti pastangų.

Tu gali juo pasitikėti

Pasitikėjimas – sveikų santykių pagrindas, todėl jei jauti, kad šis vyras pasitikėjimo vertas, tai neabejotinai geras ženklas. Jei jis tęsi savo pažadus, nešneka to, ko negalės įgyvendinti, nemeluoja ir ten tavo vidinė nuojauta sako, jog gali pasitikėti šiuo žmogumi – saugok jį ir brangink, nes didelė tikimybė, jog jis – tas vienintelis.

Meilės kupino savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras