7 dienų meilės sau iššūkis – ar išdrįsi priimti?

 
Atėjus pavasariui dažnai iš mūsų natūraliai norisi pasitempti, gražintis, keistis, atrodyti ir jaustis dar geriau. Ką daryti, jei atvirkščiai – atšilus orams ir šildant pavasarinei saulutei jautiesi pilka, pavargusi, negraži sau? Kviečiu priimti šį 7 dienų trunkantį meilės sau iššūkį, po kurio jausiesi atsigavusi, geresnės nuotaikos, tiesiog švytinti! Pažadu, tai nereikalaus didelių finansinių ar laiko išteklių, taigi – pasiruošusi? Pradedam!

1 diena. Mankštinkis kasdien

Sportuodama ne tik padailinsi kūno linijas, taip pat pagerinsi nuotaiką, leisi organizmui pagaminti daugiau laimės hormonų, bei galėsi lengviau tvarkytis su įtampa ir stresu. Tau nebūtina iš karto eiti į sporto salę – gali sportuoti pagal video „Youtube“, eiti pasivaikščioti, apsilankyti baseine, važinėti dviračiais – rinkis, kas priimtiniausia tau. 

2 diena. Veido priežiūros rutina

Pavasarį mūsų odai ypatingai trūksta drėgmės ir vitaminų, todėl pagalvok ar tinkamai ja rūpiniesi? Jei reikia, pakeisk veido priežiūros priemones, nepamiršk kasdien jos valyti, tonizuoti, drėkinti. Pasidomėk savo odos tipu, jei reikia – apsilankyk pas kosmetologę. Mūsų oda – lyg vizitinė kortelė, todėl rūpinkis ja tinkamai.

3 diena. Išgerk 2 litrus vandens kasdien

Vanduo gyvybiškai būtinas mūsų organizmui. Jis taip pat iš dalies atsakingas ir už medžiagų apykaitą, odos būklę, energijos lygį, todėl jei nori atrodyti ir jaustis gerai – hidratuok savo kūną pakankamai.

4 diena. Kasdien po orgazmą!

Mokslininkai ištyrė, jog reguliariai orgazmą patirianti moteris atrodo iki šešerių metų jauniau! Taip pat orgazmas skatina gamintis laimės hormonus, atsikratyti įtampos, streso, tad kodėl tuo nepasinaudojus? Jei šiuo metu esi vieniša, negalvok, jog patarimas ne tau – gali užsiimti savo kūno pažinimu. Galbūt laikas įsigyti žaisliuką, kuris orgazmo teikiamus pojūčius padarys dar intensyvesniais?

5 diena. Susitvarkyk mitybą

Valgyk daugiau daržovių, vaisių, sudėtinių angliavandenių, gerųjų riebalų. Maistas kaip kuras mūsų organizmui, todėl jei valgysi šlamštą – sunkiai tikėtina, jog jausiesi gerai. Stenkis nepersivalgyti, ribok pridėtini cukrų – tavo kūnas bus dėkingas

6 Stenkis būti supratingesnė

Gerai pagalvok – ar moki kontroliuoti savo emocijas? Galbūt jos kontroliuoja tave? Ar nebūna, jog susierzinusi apšauki padavėją, kolegą ar savo partnerį? Gal jau laikas padaryti vidinę reviziją ir išmokti tvarkytis su negatyviais jausmais, neįžeidžiant aplinkinių. Atmink – liejamos negatyvios emocijos parodo tavo silpnumą, ypač darbinėje aplinkoje. Mokykis ugdytis psichologinę stiprybę.

7 diena. Pakeisk šukuoseną ir atnaujink spintą

Gal skamba banaliai, tačiau kartais užtenka nusikirpti plaukus, ir gyvenimas iškart prašviesėja. Išvaizdos pokyčiai suteikia malonų atsinaujinimo jausmą, kartais paskatina daryti pokyčius ir kitose gyvenimo srityse, taigi – išdrįsk keistis.

Taigi, įvykdžiusi visus punktus ir pasirūpinusi savimi, turėtum atrodyti ir jaustis atsinaujinusi. Ar tai viskas? Nebūtinai. Patikusius, punktus gali praktikuoti nuolatos, kol jie taps tavo įpročiu, vedinu link dar didesnės meilės sau.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras