Apie ką lovoje svajoja moterys?

49837-NWU5ZmU3YmNjMA.jpg
 
2 komentarai
Dažniausiai rašome moterims apie tai, kaip suvilioti ir patenkinti vyrus, tačiau šiandien, atėjusio pavasario proga, patarimai būtent jiems. Kaip patenkinti moteris lovoje, ką jos dievina, o ko nemėgsta?

Tai žinoti tikriausiai norėtų kiekvienas. Taigi, vyrai, skaitykite ypač atidžiai ir panaudokite patarimus praktiškai.
 

Ilga preliudija. Kaip žinia, moterims reikia daugiau laiko, kad susijaudinti ir pasiruošti seksui, bei patirti malonumą, taigi, negailėkite jai pastangų ir dėmesio. Glamonės, bučiniai, prisilietimai – visa tai turi būti, nepulkite iš kart prie reikalo. Nepamirškite, jog visas moters kūnas – ištisa erogeninė zona, todėl neapsiribokite vien prisilietimais prie krūtų ar lytinių organų – nepamirškite kaklo, nugaros, šlaunų, plaukų ir kt. Moteris tikrai bus patenkinta.
 

Kalbėkite sekso metu. Moterys myli ausimis, todėl netylėkite – pasakykite jai karštą komplimentą. Galite pagirti jos išvaizdą, pasakyti kokia ji seksuali, gundanti, karšta ir pan. Moterys vertina žodžius – žinodama, kad jums atrodo tobulai, ji galės labiau atsipalaiduoti, mėgautis prisilietimais, bei susikoncentruoti į savo pojūčius.

 


Būkite iniciatyvus.  Moterys nemėgsta nuobodžių meilužių, tad rodykite iniciatyvą – pasiūlykite naujų pozų, mylėjimosi būdų, galbūt pasiūlykite išbandyti naują sekso žaislą drauge – moteris įvertins jūsų iniciatyvumą ir norą eksperimentuoti, bei, galimas daiktas, jog pati pasidarys drasesnė ir norės išbandyti vis daugiau.
 

Vyriškumas. Kad  ir kokios emancipuotos bei savarankiškos būtų šiuolaikinės moterys, lovoje dauguma vertina vyro jėgą, aistrą ir dominavimą. Nebijokite parodyti kaip jos norite – aistringai nurenginėkite, nebijokite stipriau suimti plaukus, kai kurios moterys mėgsta kandžiojimus, lengvus pliaukštelėjimus per užpakaliuką – išsiaiškinkite kas jai labiausiai patinka ir pirmyn!
 

Nepamirškite jos po sekso. Labiausiai moterų nekenčiamas dalykas – kai vyras iš kart po sekso nusisuka ir užmiega. Dar blogiau – pradeda knarkti. Nedarykite to, jei dar norite mylėtis ir palaikykti santykius su ta moterimi. Parodykite dėmesio po sekso – apkabinkite, paglostykite, galite pasakyti, kokia ši moteris jums svarbi ir kiek daug reiškia. Moteris mėgsta saugumo jausmą, gražius žodžius, bei užmigti mylimo vyro glėbyje – suteikite jai tokią galimybę.


Taigi, mieli vyrai, tikimės, kad paskaitėte ir panaudosite šiuos patarimus savo seksualiniam gyvenimui pagerinti. Žinoma, nereikia pamiršti, jog visos moterys skirtingos ir kiekvienas atvejis individualus – jūs galite žinote geriausiai, ko jūsų dama nori. Būkite supratingas, atidus, dėmesingas ir tikrai suprasite, ko jai iš jūsų reikia. Linkime mylėti bei būti mylimiems, bei džiaugtis visais sekso teikiamais malonumais.

Deimantė

 
Komentarai (2)
"Labiausiai moterų nekenčiamas dalykas – kai vyras iš kart po sekso nusisuka ir užmiega. Dar blogiau – pradeda knarkti. Nedarykite to, jei dar norite mylėtis ir palaikykti santykius su ta moterimi." Mieloji, per daug reikalauji iš vyrų :) Matyt, praleidai svarbias biologijos pamokas. Vyrai negali būt pajėgūs po lytinių santykių. Visu pirma, jie sunaudoja nemažai energijos tam, o visų antra, kad spermatozoidai pasigamintų pilnai ir kokybiškai, tam reikia SAVAITĖS ir tam sunaudojama nemažai organizme esančios energijos. Taigi, nereikalauk iš vyrų per daug ;)
„Manau, kad pagrindinis seksualinis vyro ir moters konfliktas tas, kad vyrai yra kaip ugniagesiai. Vyrams seksas yra skubus atvejis. Nesvarbu, kuo mes užsiėmę, galime jam pasiruošti per 2 minutes. O moterys yra kaip gaisras. Jis įspūdingas, bet kyla tik susidarius tinkamoms sąlygoms.“ Jerry's Seinsfeldas
Naujas komentaras