Ar esi ta moteris, kurios vyras nori siekti?

pora-71157460(2).jpg
 
Bendraujant su moterimis dažnai tenka išgirsti tokią problemą – vyrai nevertina jų rimtai. Merginos ir moterys skundžiasi, jog visi jų kelyje sutikti vyrukai, atrodo, tik ir siekia su jomis permiegot, galbūt gerai praleisti laiką, bet nei vienas nenori rimtų santykių. Kodėl taip nutinka? Kodėl vienas moterys vyrai nori vesti, o su kitomis tik susitikinėti, kada patogu? Šiandien pamėginsime išsiaiškinti. Šiame straipsnyje paminėsiu keletą moterų savybių, kurios sąmoningai arba nesąmoningai verčia vyrus nevertinti jos kaip potencialios partnerės ilgalaikiams santykiams.

Kartais moterys klysta, viską sutelkdamos į seksą. Jos galvoja, kad jei per greitas permiegos su vyru, jis automatiškai nustos ją vertinti. Tame gali būti dalis tiesios, tačiau tai tik detalė, visumą sudaro elgesys ir mąstymas. Taigi, kokių moterų vyrai siekti nenori?

Neturinčių savo gyvenimo

Jei tavo pagrindinis tikslas – santykiai, didelė tikimybė, jog vyrai nuo tavęs bėgs. Retai kam patinka desperatiškai nusiteikusios moterys. Jei, susipažinusi su patinkančiu vyriškiu, iškart visą dėmesį ir energiją atiduodi jam, automatiškai gali sukurti atstūmimo reakciją. Moterys, kurių vyrai siekia paprastai turi savo tikslus, siekius, hobius, draugus, socialinį gyvenimą ir nestato partnerio į visko centrą. Jeigu tu gali atšaukti visus turėtus planus, jog susitiktum su juo, nuolat taikaisi prie jo laiko – suklusk. Tokios moterys paprasčiausiai neįdomios: su jomis galima praleisti laiką, kai nieko geresnio nesugalvoji, bet neverta stengtis dėl jų – kam vyrui dėti pastangas, jei jis supranta, jog kai prireiks, vis tiek visada būsi „po ranka“. Gal skamba žiauriai, bet didelė dalis vyrų mąsto būtent taip.

Perdėtai analizuojančių

Vėlgi, dažna moterų klaida. Akiratyje atsiradus patinkančiam vyrui, moterys ima analizuoti kiekvieną jo ištartą žodį, atsiųsta žinutę, ar žvilgsnį. Jos pradeda skaityti tarp eilučių, ieškoti nebūtų prasmių ir daryti išvadas pačios. Paprastą pasiūlymą susitikti ima traktuoti, kaip prisipažinimą meilėje, jei jis kelias dienas neskambina, prisigalvoja įvairiausių pateisinimų, kodėl negalėjo to padaryti. Paslėptų prasmių vyruose ieškoti nereikėtų – dažniausiai viskas yra būtent taip, kaip atrodo. Jei jis neskambina – vadinasi nenori, jei siūlo susitikti – vadinasi, nori praleisti laiką, tai nebūtinai reiškia, kažką daugiau. Užsiimdama tokio lygio analizėmis dažnai prisileidi „ne tuos“ vyrus, kurie tik švaisto tavo laiką. Vertink jo elgesį adekvačiai ir stenkis būti objektyvi.


Besistengiančių pritapti

Mitas, jog vyrai bijo stiprių moterų. Galbūt nevykėliai, kurie patys neturi savivertės ir bijo, tačiau jei vyras pasitiki savimi, yra protinga ir stipri asmenybė, jis sieks lygiai tokios pačios gyvenimo partnerės. Taip , galbūt smagu kartais susitikti ir praleisti keletą naktų su vištele, kuri pritaria kiekvienam vyro žodžiui, juokiasi iš visų jo juokelių, ir nuolat linksi galva, tačiau kurti bendrą ateiti su tokia moterimi… To norėtų retas. Jei eis iš tų, nuolat besistengiančių įtikti vyrams, neturinčių savo nuomonės, pritariančių absoliučiai viskam ką jis sako, galbūt atėjo laikas keisti savo elgesį? Nebijok rodyti savo charakterio, atskleisti požiūrio, būti originali. Tiesiog, būti savimi, organiška ir natūralia, tu neturi stengtis įtikti, kitaip sulauksi priešingo rezultato.

Norint pritraukti tinkamus žmones į savo gyvenimą, visų pirma turi dirbti su savimi. Kai pilnai pamilsi save, būsi stipri ir pasitikinti asmenybė, tik tuomet imsi traukti vyrus, kurie bus pasiruošę kurti visaverčius santykius. Vyrai, šiuo metu esantys tavo gyvenime, yra tik tavęs pačios atspindys.

Gero savaitgalio,

Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras