Ar vyrai gali nenorėti sekso?

pora-599bdb76c83cf.jpg
 
Visuomenėje tebėra paplitęs mitas jog vyras turi būti pasiruošęs „visur ir visada“, o „galvą skauda“ tik moterims. Dar yra manoma, jog jei vyras nenori sekso su savo moterimi, jis tikriausiai bus įsitaisęs meilužę. Visa tai nėra tiesa, o tik mitai, kuriais nesąmoningai vis dar tikime. Vyrai lygiai taip pat, kaip ir moterys gali imti vengti sekso ir tai dažniausiai visai nereiškia, jog vyriškis turi kitą.

Panagrinėkime, kokios dažniausiai pasitaikančios priežastys, kai vyras nenori mylėtis:

Sudėtingas laikotarpis. Stresas stipriai veikia tiek vyrų, tiek moterų libido, t.y jis ima blėsti. Gali būti, jog vyras sprendžia daug problemų iš karto: bėdos darbe, nuovargis, stresas, finansiniai sunkumai. Gyvenimo ritmui nusistovėjus ir grįžus į įprastas vėžes, dažniausiai grįžta ir potraukis. 

Bijo jus nuvilti. Ši priežastis skamba gan keistai, bet ji gan dažna. Retas vyras pasakys tai į akis, tačiau  vyrai dažnai turi seksualinių kompleksų, baimių pasirodyti nevykeliais ir prastais meilužiais. Apie tai, kas seksualiniame gyvenime nepatinka, reikėtų kalbėti konstruktyviai, nenaudoti partnerio klaidų ir silpnųjų pusių konfliktų metu, neįžeidinėti. Keli neatsargiai pasakyti sakiniai, gali atmušti norą apskritai kažką daryti. 

Kaip spręsti? Nebijokite parodyti partneriui, jog tai ką jis daro, jus užveda ir leidžia patirti malonumą. Nevenkite pagirti partnerio, įkvėpkite jį labiau pasitikėti savimi. Žinoma, čia būtina sąlyga – nuoširdumas, girkite tik tada, kai iš tiesų tai jaučiatės, apsimesdama tik pabloginsite situaciją.

Tu nustojai atrodyti jam seksuali. Priežastis, itin skausminga ir nemaloni moterims, bet pasistenkite atsakyti sau sąžiningai – ar tikrai atrodote taip pat gerai, kaip ir tada, kai susipažinote? Dažnai pasitaiko, kad santykiams tapus pastoviais, partneriai apsileidžia: priauga svorio, vyrai užsiaugina pilvus, moterys nustoja dažytis, puoštis, namuose vilki apskurusius treningus ir chalatus. Tai galioja tiek vyrams, tiek moterims – už seksualinę trauką didele dalimi atsakinga būtent išvaizda, todėl atkreipkite į tai dėmesį. Jei vyras jūsų nebenori, galbūt reikėtų pabandyti grąžinti jam tą merginą, su kuria susipažino ir vietoj aptrintos pižamos išbandyti viliones prisegamomis kojinėmis ir seksualiu korsetu?

Vyro seksualinė energija priblėso. Šiais laikais, kai daugelis moterų yra stiprios, savarankiškos ir nepriklausomos, dažnas atvejis, kai vyras nebegali jaustis vyrišku. Tu viską moki padaryti be jo pagalbos, gali įkalti vinį, segedus čiaupui išsikviesti santechniką, o už pietus pasisiūlai sumokėti pati? Niekas ir neabejoja, jog esi stipri ir savarankiška, tačiau, jei nori pritraukti vyrą, vertėtų elgtis kitaip. Leisk jam pasijusti vyrišku – pavaišinti tave vakariene, sumontuoti bute lentyną ar panešti sunkius krepšius. Ir žinoma, kai jis atskubės tau pagelbėti ir ims asistuoti, nepamiršk pagirti, kaip tai vertini. Vyras ims žiūrėti į tave, kaip į moterį, o ne į dar vieną savą draugelį.

Taigi, jei perskaičiusi atpažinai ir galėjai pritaikyti šias priežastis savo santykiams, imkis veiksmų jau dabar. Aistra retai liepsnoja savaime, ją reikia nuolat pakurstyti!

Gero savaitgalio!

Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras