Atostogų romanas: pliusai ir minusai

MAR2C.jpg
 
Per atostogas atsipalaiduojame, pamirštame darbus ir kasdienius rūpesčius, o kartais ir...įsimylime. Prie jūros, kitame mieste, kurorte ar festivalyje sutiktas vaikinas atrodo velniškai žavus ir patrauklus, ir tu tikrai norėtum pratęsti pažintį, bei užmegzti su juo romaną, bet luktelk! Pirma įsitikink, ar tikrai verta – šiame straipsnyje sužinosi pagrindinius atostogų romanų privalumus ir trūkumus.

Atostogų romano privalumai:

Pabėgimas iš rutinos.

Atostogų romanas – puikus būdas praskaidrinti rutiną, nudažyti kasdienybę ryškiomis spalvomis. Tai puiki galimybė pajusti teigiamų emocijų, patirti kažką naujo, sukurti malonių prisiminimų. 

Kitaip praleistas laikas

Tai, žinoma, priklauso nuo žmogaus, su kuriuo susipažįsti. Jei jis mėgsta kaitavimą ar vandens motociklus, tai galėsi išbandyti ir tu, jei ilgus žygius gamtoje, tu taip pat galėsi pralavinti išgyvenimo palapinėje, bei maisto gaminimo ant laužo įgūdžius. Atostogų romanas – puiki galimybė gerai praleisti laiką, išmėginti naujus laisvalaikio praleidimo būdus ir atrasti kažką naujo. 

Galimybė užmegzti ilgalaikius santykius

Nors atostogų romanai dažniau baigiasi iš kart po jų, kartais būna atvejų, kai pažintis prasitęsia ir santykiai tampa ilgalaikiais.  Taigi, jei esi vieniša, galbūt tai puiki proga rasti antrą pusę?

Geras seksas

Per atostogas turime laiko, galime atsipalaiduoti, netrukdo kasdienybės rūpesčiai, todėl daugiau dėmesio galime skirti seksui. Taip pat, per atostogas žmonės dažniau linkę eksperimentuoti, išbandyti įvairesnius seksualinius žaidimus.

TRŪKUMAI:

Gali likti įskaudinta

Pasibaigus atostogoms, ir abiem grįžus į kasdienybę, atostogų romanai dažniausiai nutrūksta. Jei žmogus tau ims patikti rimtai, didelė tikimybė, jog viskam pasibaigus jausiesi prastai. Ar esi tam pasiruošusi?

Jei turi antrą pusę – neištikimybė nepraeis be pasekmių

Kartais atostogų romanus užmezga žmonės, namuose palikę antrąsias puses. Kurorte sutiktas partneris atrodo žymiai patrauklesnis ir seksualesnis už savą vyrą ar žmoną, todėl žmonės susigundo ir atsipalaiduoja per daug. Ar tikrai verta aukoti ištikimybę santykiuose, dėl vienkartinio malonumo? Ar jūsų negrauš sąžinė, ar pagalvojote, ką darysite, jei sužinos jūsų vyras? Gerai pagalvokite, ar verta rizikuoti.

Rizika ir ligos

Kadangi naujai sutikto žmogaus visiškai nepažįstate, nežinote jo gyvenimo būdo. Rūpinkitės apsisaugojimo priemonėmis, kad atostogų romanas praeitų be pasekmių – lytiškai plintančių ligų ar neplanuoto nėštumo.

Atostogų romanas, kaip ir daugelis dalykų gyvenime – turi savų pliusų ir minusų. Žinoma, kiekviena situacija savotiška ir individuali, todėl prieš neriant į nuotykį, patarčiau apsvarsyti visus „už“ ir „prieš“.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras