Būdai padaryti gyvenimą paprastesnį

moteris-69896870.jpg
 
Šiais laikais, kai visos turime daug darbų, nuolat lekiame, skubame, gyvenimo tempas greitas itin naudinga yra žinoti šiuos patarimus, padedančius tiesiog supaprastinti gyvenimą.

Man padėjo, tikiuosi pagelbės ir tau, taigi:

Skirk laiko savo psichologinei būklei

Rask būdą, kuris leidžia tau atsigauti nuo streso, įtampos ir kitų negatyvių dirgiklių. Tai gali būti joga, meditacija, sportas, o galbūt...seksas? Rinkis veiklą, kuri patinka, ir leidžia jaustis geriau psichologiškai. Būtina nuolat rūpintis ne tik kūnu, bet ir psichologine būsena, jei nenori „perdegti“ ir patirti nemalonias pasekmes.

Žiūrėk mažiau TV, bei ribok laiką socialiniuose tinkluose

Nuolat skundiesi, jog viskam trūksta laiko? Pagalvok, ar nešvaistai jo, žiūrėdama banalias laidas, serialus, ar tiesiog naršydama Instagramą? Kiek įvairių dalykų, tuo tarpu būtų galima nuveikti! Ribok laiką internete ir prie televizoriaus, nes bukas spoksojimas arba naršymas paverčia mus daržovėmis – geriau šį laiką skirk sau, arba tiems, kuriuos brangini ir myli.

Išmok sakyti „Ne“

Egzistuoja daug žmonių, kuriems pasakyti „ne“ yra labai sunku, todėl jie dažnai įsitraukia į įvairias veiklas, visai to nenorėdami, vien tam kad nenuviltų kito žmogaus. Aš, beje, viena iš jų.  Reikėtų mokytis pasakyti „ne“ žmonėms, kai jų pasiūlymai švaisto tavo laiką, dėmesį ir finansus. Jei žmogui tu rūpi, jis supras, nors ir  atsisakysi. 

Prioritetai

Itin svarbus dalykas gyvenime. Turi žinoti, kas tau svarbiausia, taip daugiau laiko skirsi tam, kam tikrai reikia, ir žinoma, nešvaistysi neprasmingoms veikloms. Patartina ne tik žinoti, bet ir užsirašyti svarbiausius gyvenimo prioritetus. Taip bus daug lengviau atsirinkti, kam skirti savo laiką. 

Atsikratyk toksiškų žmonių

Apie šį žmonių tipą savo straipsniuose rašiau ne kartą. Trumpai tariant – toksiški žmonės tie, kurie savanaudiškai siurbia tavo laiką, energiją, kartais net finansus, bet nieko neduoda atgal. Jie nepalaiko, nemoka išklausyti ir patarti, dažniausiai yra negatyvūs ir nevengia kritikuoti. Buvimas su tokiais žmonėmis – gyvenimo švaistymas, todėl norint supaprastinti gyvenimą, tokius ryšius siūlyčiau apriboti arba nutraukti.

Atsikratyk šlamšto

Kalbant apie tai, kas gyvenime nereikalinga, verta paminėti ir nenaudojamus daiktus, kurių kartais prikaupiame ir vis nesiryžtame išmesti. Užkišta aplinka slegia psichologiškai ir kartais vien susitvarkius namus, pagerėja ir psichologinė būsena.

Tikiuosi, šie patarimai tau pasirodė naudingi, jei turi savų būdų, kaip palengvinti gyvenimą, pasidalink komentaruose!


Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras