Didžiausi santykių mitai

Debunking-12-Myths-About-Relationships_HI.jpg
 
Nors jau 2020 – tieji, mokslo ir išmaniųjų technologijų amžius, žmonėms vis dar trūksta išprusimo santykių srityje. Visuomenėje tebesklando įvairių mitų, liečiančių tarpusavio santykius, seksą, vyriškumą, moteriškumą bei daugelis iš jų yra visiškai nepagrįsti, o vadovavimasis jais tik griauna santykius. Šiandien pasistengsiu sugriauti keletą dažniausiai pasitaikančių mitų ir tikiuosi, jog tai tau padės pažvelgti į santykius realistiškiau ir kurti juos nesivadovaujant stereotipais.

Sekso metu sudeginama šimtai kalorijų

Egzistuoja mitas, teigiantis, jog seksas – geriausias sportas, efektyviai deginantis riebalus, tačiau norint sulieknėti mylėtis reikėtų labai daug – vidutinės trukmės lytinio akto metu sudeginama apytiksliai 85 – 100 kcal., o tam, kad atsikratytume vieno kilogramo, reikia sudeginti net 7000 kalorijų, taigi tai apytiksliai 80 lytinių aktų. Taigi, lieknėkime sporto salėje, o seksu užsiimkime dėl malonumo.

Didžioji dalis moterų orgazmą patiria lytinio akto metu

Pornografinių ir Holivudo filmų dėka, nemaža dalis vyrų ir pačių moterų mano, jog pagrindinis moters orgazmas – vaginalinis, patiriamas penetracijos metu. Visgi tiesa kitokia: 75 proc. moterų nepatiria orgazmo lytinio akto metu, kad patirtų palaimos viršūnę, joms būtina klitorio stimuliacija. Taigi, jei nepatiriate G taško orgazmo, nesikrimskite ir nemanykite, jog su jumis, arba jūsų partneriu kažkas negerai – jūs patenkate į didžiają statistine daugumą. Patarimas: sekso metu skirkite daugiau dėmesio pagrindinei erogeninei zonai – klitoriui.

Vyrai nori silpnų moterų

Paskaičius žurnalus, ar pasiklausius įvairių abejotinos kompetencijos santykių guru kalbų, galima susidaryti įspūdį, jog labiausiai vyrus traukia silpnos, gležnos moterys, kurios negeba savimi pasirūpinti pačios, todėl joms reikalinga nuolatinė partnerio globa. Tiesa tokia: silpnos moterys traukia tik silpnus, ir savimi nepasitikinčius vyrus, kurie turi silpną savivertę, todėl stipri ir savimi pasitikinti moteris šalia menkina jų ego, ir savo buvimu vis primena, kokie jie patys yra niekam tikę. Į tikslus orientuoti, stiprūs ir žinantys savo vertę vyrai dažniausiai nori tokios pačios moters, jog galėtų kurti bendrą ateitį, kaip lygiaverčiai partneriai. 

Emocijos ir jausmai – moterų reikalas

Vis dar įprasta manyti, jog emocijomis vadovaujasi tik moterys, na, o vyrai – visada stiprūs, nereikalaujantys palaikymo, paguodos ar supratimo. Tai tik mitas – vyrai kaip ir moteris turi emocijas ir jausmus, tik dažniau jas slopina, dėka auklėjimo, kur buvo mokyti jog „tikri vyrai neverkia“. Daugelis vyrų svajoja apie tokia partnerę, šalia kurios nebijotų būti savimi, atskleisti savo jausmų, emocijų ir silpnųjų pusių. Vyrams taip pat labai reikia palaikymo, komplimentų ir dėmesio – tik kartais jie nedrįsta to mums pasakyti.

Linkiu jau šiandien nustoti tikėti šiais pramanais ir suvokti, jog vadovavimasis stereotipais nepadės sukurti gerų santykių.

Gražaus savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras