Gerų santykių paslaptys

pora-55435d9f1ab4e.jpg
 
Valentino diena praūžė, vazos pilnos gėlių, na, gyvenimas tęsiasi. Kartu su juo ir santykiai – juk visos norime, jog jie būtų tvirti, pilni pasitikėjimo, supratimo, pagarbos vienas kitam. Šiandien pateiksiu keletą patarimų, kuriais pasinaudoję galėsite dar labiau sustiprinti tarpusavio ryšį. Taigi:

Nesilygink su kitais

Žinoma, užtenka vos atsidaryti Instagram ir Facebook ir gali pamatyti tuntą tobulų porų nuotraukų – glėbiai gėlių, dovanos, bendros kelionės. Kartais gali susidaryti įspūdis, jog aplinkui visi tobuli ir laimingi, o tavo santykiai kažkokie netikę. Visų pirma, socialiniuose tinkluose pateikiamos nuotraukos dažniausiai tėra iliuzija, ir tu nežinai, kaip iš tiesų jaučiasi tie žmonės, o jie, tikėtina, kaip ir tu turi savų problemų ir rūpesčių. Lygintis su kitais neverta, taip tik skaudini save ir tampi negatyvi. Todėl nustok tikėti idealiomis nuotraukomis ir idealiais gyvenimais, geriau šią energiją skirk savų santykių tobulinimui.

Nepalikite neišsakytų nuoskaudų

Jei kažkas nepatiko partnerio elgesyje, nedaryk šios klaidos: neignoruok to. Pasikalbėkite, ir stenkitės išspręsti nesutarimus. Ignoravimas dažniausiai tik paaštrina situaciją: anksčiau ar vėliau tylėti nebepavyksta ir tada visos emocijos prasiveržia, ir konstruktyviai išspręsti konflikto dažniausiai nebepavyksta. 

Palikite vienas kitam erdvės

Būdami santykiuose, nepamirškite, jog esate atskiri žmonės, skirtingos asmenybės. Kartais porelė tampa tokia neišskiriama, jog kartu būna visur visada: bendras laisvalaikis, draugai ir panašiai. Tai ilgainiui paverčia partnerius nebeįdomius vienas kitam. Nebijokite leisti laiko atskirai – turėkite kiekvienas savo pomėgių, draugų. Nepraraskite savęs, tik taip išliksite įdomūs vienas kitam.

Nenustokite vienas dėl kito stengtis

Labai dažna situacija: santykių pradžioje abu stengiasi, ruošia vienas kitam staigmenas, dovanoja dovanas, puošiasi vienas dėl kito, o santykiams įsivažiavus tiesiog nustoja tai daryti. Tuomet dažniausiai ir atsiranda nuobodulys, rutina, mintys, jog galbūt tai ne tas žmogus. Nenustokite stengtis: kad ir kokie užimti būtumėte, nueikite į pasimatymą, pasipuoškite, nustebinkite vienas kitą. Tik nuolatinės pastangos stato tvirtus santykius.

Tikiuosi, šie patarimai buvo naudingi. Reikėtų nepamiršti vieno dalyko – santykiai netampa tvirtais savaime, norint, jog jie augtų ir tobulėtų, pastangas abiem reiks dėti nuolat, tačiau patikėkite – rezultatas bus to vertas! 

Gero savaitgalio,

Deimantė

 

 
Komentarai
Naujas komentaras