Ilgai ir laimingai: pilnaverčių santykių taisyklės

3c72f57b22dd877b_02012013-DSC_5727_xxxlarge_2x.jpg
 
2 komentarai
Visi vaikystėje girdėjome pasakas, kurios baigdavosi žodžiais: ir jie ilgai bei laimingai gyveno. Kai kurie iš mūsų, pasakomis tiki ir būdami suaugę, bei užmezgę santykius tikisi, jog jie ilgai ir laimingai klostysis savaime. Deja, taip dažniausiai nenutinka – pasakos ir lieka pasakomis. Jeigu norime, kad mūsų sukurti santykiai klostytųsi sėkmingai – reikia įdėti daug pastangų.

Egzistuoja pasakymas – santykiai, tai darbas, ir galiu patvirtinti – tai tikrų tikriausia tiesa. Tik stengtis poroje turi abu – vienpusis darbas rezultatus vargu ar atneš. Taigi, kokios yra pagrindinės laimingų santykių poroje taisyklės? Šiame straipsnyje pateiksiu keletą svarbiausių:

Pasitikėjimas. Daugeliui atrodo, jog ši taisyklė turėtų būti suprantama savaime, tačiau vistiek dažnai atsiranda nepagrįsta įtarinėjančių partnerį. Tai prie gero neprives – nuolat įtarinėdami tik didinsite atstumą poroje, paskatinsite partnerio nusivyli jumis. Vardan gerų santykių, jūs privalote gerbti partnerio privatumą – šiukštu, netikrinkite antros pusės telefono, socialinių tinklų, ar elektroninio pašto. Prisiminkite – pasitikėjimas yra tvirtų santykių pagrindas.

Kalbėjimasis. Vėlgi – iš pradžių jums gali pasirodyti, kad šitas patarimas labai jau elementarus ir žinomas. Visi poroje kalbasi – sakysite jūs. Taip, kalbasi, tačiau ne visada apie tuos dalykus, kurie gali turėti lemiamą įtaką santykiuose. Taigi, iškilus konfliktui visada stenkitės išsiaiškinti visas priežastis, išsakyti nuoskaudas. Neužsidarykite savyje: jeigu nedrįsite atvirai iškloti, kas jūsų netenkina, ar kas jus skaudina ir žeidžia, antra pusė savaime gali jūsų nesuprasti. Tik atviras, nuoširdus pokalbis padės išspręsti problemas. Net ir konfliktinėse situacijose išlaikykite ramybę: nerėkite, nedaužykite lėkščių, nepulkite į ašaras. Civilizuotas aiškinimasis padės lengviau suprasti vienas kitą ir išspręsti konfliktą. Ginčydamiesi stenkitės mintis išsakyti pozityviai, pavyzdžiui, vietoj to, kad sakytumėte: „tu darboholikas, man atsibodo, kad tavo galvoje – darbas, darbas, darbas“, sakykite – „gal ateinantį savaitgalį išvažiuokim kur nors, pabūti tik dviese, ką manai?“. Pirmuoju atveju, didžiausia tikimybė, jog iššauksite partnerio pyktį ir norą ginčytis, antruoju, jūs iš karto pateikiate pozityvų problemos sprendimo būdą, be jokių kaltinimų, taigi šiuo atveju egzistuoja daug didesnė galimybė, jog pavyks rasti kompromisą.

Maži ritualai. Sėkminga pora turėtų turėti tik jiems abiems būdingų veiklų, taip vadinamų mažų ritualų. Tai gali būti įvairūs dalykai: nuo nuėjimo į restoraną kartu, ar į kiną sekmadienį, iki bendrų kelionių, šventinių tradicijų. Viskas priklauso nuo poreikių, galimybių ir fantazijos. Svarbiausia, kad būtų būdinga tik judviem, geriausia - be jokių pašalinių žmonių. Tokie dalykai ypatingai suartina, sustiprina bendrumo jausmą, palaiko šilumą tarp judviejų.

Asmeninės erdvės palaikymas. Kad ir kokia stipri trauka tarp jūsų būtų, visada turėtumėte palaikyti asmeninę erdvę. Kai kam pasirodytų keista, daugelis mano, jog pora turėtų viską daryti kartu. Iš pradžių – taip, bet po kurio laiko norint turėti sveikus santykius abiems reiktų individualios veiklos ar laisvalaikio praleidimo. Taip nepavargsite vienas nuo kito ir galbūt tuo pačiu išsiaiškinsite, kiek visgi stiprus jūsų ryšys. Jūs turite būti laimingi tiek kartu tiek atskirai, o jūsų santykiai turi būti harmoningi, kad vienas kitam ilgainiui nenusibostumėte.

Mokėjimas nustebinti. Ilgesnių santykiu rutinoje, svarbu turėti mažų spindulėlių, kurie pradžiugins jūsų antrą pusę. Tai nebūtinai turėtų būti kažkoks brangus materialus dalykas. Taikliai suplanuota smulkmena gali išties maloniai nustebinti. Per laiką, praleistą kartu, turbūt žinote, kas domina ir patinka jūsų partneriui. Taigi, galite pasitelkti tai  savo naudai. Šios smulkmenos dažnai būna faktorius, kuris išlaiko ilgesnius santykius ar net atgaivina blėstančius. Kartais tereikia trupučio pastangų. Jeigu nežinote kaip nustebinti savo partnerį, tai gali būti tarsi ženklas, kad ne taip gerai jį pažįstate ir turėtumėte tam skirti daugiau laiko.

Gyvenime viskam reikia pastangų. Santykiai ne išimtis, tad vertėtų nepaleisti vadžių ir rūpintis iš anksto, nes ilgainiui atsiranda įvarių sunkumų, kurie neretai virsta skyrybomis, jei su jais laiku nesusitvarkome. Svarbiausia abipusis noras kažką keisti ar tvarkyti. O kiek jums to reikia , kad santykius galėtumėte vadinti pilnaverčiais – priklauso tik nuo jūsų pačių.


Deimantė

 
Komentarai (2)
Zinoma, visada reikia aiskintis sutrikusio pajegumo priezastis. Vyras buvo pas gydytoja, kuris sitoki gydyma ir rekomendavo. Spedra, kuri receptine, yra vienintelis labai lengvai toleruojamas ir itin stipraus efektyvumo vaistas vyru potencijai.
Tai, ar vyrai sprendzia intymias problemas, labai daug ka apie ju poziuri į santykius sako. Erekcijos sutrikimams atsiradus greiciausia pagalba- Spedra, kurios galima gauti legaliai tiesiai is vaistines. Pagerina pajeguma per 15 minuciu, tikras issigelbejimas ir mums buvo :)
Naujas komentaras