Internetinės pažintys: už ir prieš

mergina-narso-kompiuteryje-5333e4871f523.jpg
 
Šiandien be interneto daugelis iš mūsų neįsivaizduojame savo gyvenimo. Internete ieškome informacijos įvairiausiais klausimais, pramogaujame, perkame, dirbame, taip pat ir bendraujame. Ypač populiarios tapo internetinės pažintys: užsiregistravę įvairiose tam skirtose interneto svetainėse, turime galimybę rasti potencialų partnerį, ir užmegzti kontaktus. Taigi, ar internetinės pažintys tikrai vertos dėmesio? Kokie pagrindiniai internetinio bendravimo pliusai ir minusai?

Privalumai

Sutaupysite laiko

Šiais laikais dauguma iš mūsų esame itin užimti, nuolat skubame ir antros pusės paieškoms realybėje pritrūksta laiko. Internetas padeda jo sutaupyti: praeis vos kelios minutės užsiregistruoti programėlėje, kurioje matysite šimtus potencialių kandidatų. Kai kurios pažinčių svetainės automatiškai atrenka partnerius pagal jūsų nustatytus filtrus: amžių, gyvenamąją vietą, pomėgius ir pan. Norint pasinaudoti šiais privalumais jums tereikės mobiliojo telefono, todėl tai daryti galėsite praktiškai visad, kai tik atrasite laisvą minutę.

Labiau tinka intravertams

Žmonėms, pasižymintiems intravertiškumu, kartais būna sunku užmegzti gyvą kontaktą su nepažįstamu žmogumi. Šioje situacijoje itin naudingos pažintys internetu: pradėti ir palaikyti pokalbį čia daug lengviau nei gyvai, dingsta nerimas, galite jaustis ramūs ir atsipalaidavę. Intravertai dažnai savo mintis sugeba geriau dėstyti raštu, nei žodžiu, todėl internetinės platformos čia jiems puikiai pasitarnauja.

Didelės pasirinkimo galimybės

Realybėje sunkiai pasitaikys pažinti 50 naujų žmonių per dieną, tiesa? Interneto galimybės neribotos – ieškant čia antros pusės, galėsite susipažinti su daugybę įvairių kandidatų, net neiškėlę kojos iš namų. Galėsite rinktis pagal išvaizdą, pomėgius, gyvenamąją vietą ar ką tik pageidaujate? Internete egzistuoja tūkstančiai žmonių, norinčių susipažinti, todėl rinktis visada bus iš ko.

Trūkumai

Lengva apsigauti

Internete gana paprasta apsimesti bet kuo: susikurti asmenybę, būti ne tuo kuo esate, o tuo kuo norite būti. Tokių apsimetėlių egzistuoja, deja, tikrai nemažai, todėl nemaža tikimybė, jog susitikę ir ėmę bendrauti realybėje, nusivilsite, nes žmogus smarkiai skirsis nuo internetinės savo versijos

Internetiniai sukčiai

Deja, tebeegzistuoja įvairaus plauko tipų, kurie internete ieško aukų savo nešvariems darbeliams. Tokie žmonės stengiasi užmegzti ryšį, įgauti kito asmens pasitikėjimą, apsukti aplink pirštą, na o tuomet prasideda manipuliacijos, siekiant išvilioti pinigus, apgauti ar kitaip pasinaudoti. Patartina niekada aklai nepasitikėti žmonėmis iš interneto, nesuteikti asmeniškos informacijos, nes niekada nežinosite, kas gali slėptis už kitos ekrano pusės. Būkite itin atsargūs.

Taigi, ar užsiimti antros pusės paieškose – spręsti Jums. Patartina išlikti budriems ir atsargiems, kad galėtumėte mėgautis tik teigiamais tokio bendravimo aspektais.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras