Ką apie santykius turėtų žinoti kiekviena moteris?

61699576a53774160d-71625676.jpg
 
Santykių tema – neišsemiama. Būdamos santykiuose patiriame daug gerų ir pakylėjančių emocijų, išgyvenimų, tačiau taip pat neišvengiamai susiduriame su iššūkiais – kiekvienoje poroje įvyksta nesutarimų, konfliktų, situacijų, kuriose reikia išmokti vienas kitam nusileisti, derintis, ieškoti bendrų sprendimų.

Kadangi visi žmonės skirtingi, griežtų taisyklių, kaip reiktų elgtis tam tikroje situacijoje nėra ir būti negali, tačiau galima atrasti bendras, daugeliui tinkančias gaires, kurių padedama gali sukurti laimingesnius ir visaverčius santykius

Santykiuose neprarask savęs

Labai dažna moterų daroma klaida – santykiuose, ypatingai jų pradžioje jos visą savo dėmesį sutelkia į partnerį, stengiasi jam įtikti, atiduoda visą savo laiką ir pamiršta save, savo draugus, pomėgius, laisvalaikį. Visas laikas leidžiamas kartu su partneriu, nebeskiriama dėmesio sau. Galiausiai tokia moteris tampa nebeįdomi nei sau, nei partneriui – ji neturi, ką naujo papasakoti, temos, apie kurias ji kalba praranda aktualumą. Kad ir kaip norėtum kiekvieną laisvą minutę praleisti su mylimu žmogumi, patarčiau nepamiršti savęs – užsiimk pomėgiais, susitik su savo draugais, be vaikino. Taip jausiesi laimingesnė ir tu ir partneris.

Duok jam laisvės

Tai galima pavadinti antra patarimo „neprarask savęs“ dalimi. Partneris kaip ir tu gali turėti savo draugus, pomėgius ir laisvalaikį atskirai nuo tavęs, todėl neturėtum pykti jei vyras nusprendė išgerti alaus vyriškoje kompanijoje ar vykti į žvejyba. Pabuvimas atskirai išeina į nauda abiem – pailsima vienas nuo kito, pasikraunama naujų įspūdžių, emocijų, kuriomis vėliau galima dalinti tarpusavyje.

Pasiskirstykite darbais

Dažna situacija – pora grįžta iš darbų. Vyras užsikaičia kavos, prisėda prie televizoriaus ar kompiuterio, o moteris sukasi, lyg pašėlusi: gamina maistą, skalbia, tvarko namus. Nenuostabu, kad galiausiai ima jaustis išsekusi, įsiutusi, kad niekas jai nepadeda, anksčiau ar vėliau tokioje situacijoje įsiliepsnoja konfliktas. Ką daryti? Jokiu būdu neužsikrauk visko sau: susėskite ir ramiai pasidalinkite darbais. Vyrai lygiai taip pat puikiausiai gali skalbti, lyginti ir šveisti vonią. Tu nesi jo tarnaitė.

Skirkite vienas kitam kokybiško laiko

Kas yra kokybiškas laikas? Kai esate kartu ir visą dėmesį skiriate vienas kitam. Kokybiškas kartu praleistas laikas nėra, kai tu žiūri serialą, o jis sėdi įbedęs nosį į kompiuterį. Skirkite laiko pasimatymams, nesvarbu, jog drauge gyvenate. Apsilankykite restorane, nuvažiuokite savaitgaliui į SPA, o jei negalite to sau leisti, suorganizuokite jausmingus masažo seansus namie. Kartu praleistas laikas, dėmesys, artumas sustiprins jūsų tarpusavio ryšį.

Palaikykite vienas kitą

Palaikykite vienas kito idėjas, norus, tikslus. Pastebėkite mažus dalykus ir būkite dėkingi partneriui už jo teigiamus poelgius. Liūdna, kai tavęs nepalaiko pats artimiausias žmogus – tavo antroji pusė, todėl būkite atrama vienas kitam. Ką daryti, jei vyras tavęs nepalaiko? Kalbėkis. Ramiai paaiškink, kodėl tau toks svarbus jo palaikymas ir parama.


Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras