Ką per Kalėdas dovanoti savo mylimajam?

Christmas-gifts.jpg
 
Artėja didžiausios, gražiausios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji metai, o kartu su jomis ir dažnas galvos skausmas dėl dovanų. Kartais sunku nuspręsti, ką padovanoti, jog mylimas žmogus liktų patenkintas, dovana būtu naudinga, o tavo piniginė neliktų tuščia. Pateiksiu keletą dovanų idėjų – galbūt pasinaudosi kuria nors jų ir sumažinsi šventinius rūpesčius.

Dovana pagal pomėgį

Vyrai vertina dovanas, parinktas pagal jų hobį. Neprašausi pro šalį dovanodama daiktą, susijusį su vaikino mylimu užsiėmimu – jei jis mėgsta žaisti kompiuteriu, galbūt tiktų naujas žaidimas, ar kompiuterio akseksuaras, jei sportuoja – apsidžiaugs gavęs dovanų čekį sportinėms prekėms ar maisto papildams ir pan. Įteikdama su hobiu susijusias dovanas taip pat parodysi, jog domiesi jo pomėgiais, stengiesi pažinti jį, kaip asmenybę.

Ekskursija po erotinių prekių parduotuvę

Puiki dovana abiem – sužinosite daugiau apie erotinių prekių asortimentą, išgirsite naudingos informacijos, galinčios pagerinti jūsų abiejų seksualinį gyvenimą ir dar labiau sustiprinti malonumą! Nekasdieniškai praleisite vakarą, turėsite galimybę pamatyti įdomiausius sekso žaisliukus iš arti, sužinoti apie jų istoriją ir paskirtį. Po ekskursijos galėsite apsipirkti ir praktiškai pritaikyti išgirstus patarimus namie!

Sekso žaislai

Vyrai mėgsta iniciatyvias, seksu besimėgaujančias moteris, todėl intymus žaisliukas gali tapti puiki dovana, kurią mylimasis įvertins. Erotinių prekių parduotuvėse gausu pikantiškų dovanų idėjų – seksualus apatinis trikotažas, masažo žvakės, aliejai, porų vibratoriai, prabangūs dovanų rinkiniai poroms – čia rasite pasiūlymų, tinkančių kiekvieno poreikiams ir piniginei. 

Trumpa išvyka dviem

Padovanok jam aplinkos pokyčius – tai gali būti savaitgalis prie jūros, malonumai SPA centre, o galbūt netgi trumpa kelionė į užsienio šalį. Dovanodama kelionę, tu padovanosi įspūdžius, bei taip pat turėsi progą dar labiau sustiprinti jūsų santykius, suteikdama galimybę kokybiškam poros laikui dviese, kur jūsų neblaško darbai, rutina ir buities rūpesčiai.

Romantiškas vakaras

Galbūt šiuo metu neturi galimybės leisti pinigus brangioms dovanoms. Kaip tuomet pradžiuginti savo mylimą žmogų? Išeitis visada yra! Išskirtinis dėmesys gali būti geriausia dovana - padovanok jam romantikos ir erotikos kupiną vakarą. Pradėk nuo atmosferos kūrimo – žvakės ir pritemdytos šviesos, lengva vakarienė, šampano taurės...Na, o tada jau erotiškoji dalis – pasipuošk dailiausiais apatiniais drabužėliais, gali jį pamaloninti jausmingu masažu, neskubant skirkite dėmesio vienas kito kūnams. Toks vakaras turėtų sustiprinti jūsų ryšį, bei padėti atsipalaiduoti po šventinio laikotarpio metu patirto streso ir skubėjimo.

Karštų švenčių,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras