Kaip atpažinti barakudą? Požymiai, išduodantys, kad ji trokšta tik pinigų

barakuda.jpg
 
2 komentarai
Barakuda - žodis, kurį dažnai galima perskaityti įvairiuose interneto portaluose, išgirsti per televizorių. Taigi, kas ta barakuda?

Gamtininkai pasakytų, jog egzistuoja žuvis tokiu pavadinimu, tačiau šiandien apie gyvūnijos pasaulį nekalbėsime. Barakuda – tai moteris, medžiojanti vyrus dėl pinigų, santykiuose šiai dailiosios lyties atstovei neegzistuoja jausmai, ji galvoja tik apie finansinę gerovę. Tokie santykiai kartais būna paremti mainų principu: pagyvenęs turtuolis žino, jog ilgakojė jaunutė blondinė su juo tik dėl pinigų, ji gauna taip trokštamus turtus, visuomeninę padėtį, na, o vyras - jauną, gražų kūną, bei galimybę dailia lėlyte pasipuikuoti visuomenėje. Tačiau taip būna ne visada – kartai vyrai net nenutuokia, kad susidėjo su „aukso ieškotoja" – jie beprotiškai įsimyli, ir yra pasiryžę paaukoti viską vardan moters, kuri vos tik pajunta, jog pinigai senka, netrunka susirasti kitą auką. Ką daryti, kad taip nenutiktų? Pateikiame keletą esminių požymių, kaip atpažinti barakudą:

Ji „per gerai" atrodo. Vyrai retai kada būna savikritiški, tačiau jei jums 55 metai, esate praplikęs, o per pūpsantį pilvuką sunkiai matote savo draugužį be veidrodžio, susimąstykite ar ši pritrenkiančiai graži, trisdešimčia metų jaunesnė ilgakojė blondinė, flirtuojanti su jumis prie baro, susižavėjo jūsų energija, vyriškumu, bei asmenybės grožiu. Žinoma, įmanomas ir toks variantas, tačiau daug didesnė tikimybė, jog merginos dėmesį patraukė brangus laikrodis ant jūsų rankos ir jumyse ji mato tik vaikščiojančią piniginę, bei tikisi jog investicijos į grožio procedūras, pagaliau atsipirks jūsų dėka.

Ji pernelyg domisi jūsų finansine padėtimi. Jums susitikus, kalba eina ne apie judviejų laisvalaikio pomėgius ar naminius gyvūnus, jos mėgstamiausia pokalbių tema - jūsų piniginė padėtis. Kokiame rajone gyvenate? Ar butas nuomojamas ar nuosavas? Kokiu automobiliu važinėjate? Kokios jūsų pareigos darbe? Kiek uždirbate? Šie ir panašūs klausimai rodo, kad moteris bando iššiaiškinti, ar esate pakankamai turtingas grobis. Būkite atsargūs. 

Paprasti pasimatymai – ne jai. Jos nevilioja mintis apie pasimatymą gamtoje. Ji tik suraukia nosį, išgirdusi apie jūsų norą praleisti vakarą, klaidžiojant siauromis senamiesčio gatvelėmis,  tačiau  tiesiog dievina prabangius restoranus, klubus ir barus. Jeigu norite pamatyti šią moterį besišypsant - turite užsakyti staliuką brangiausiame restorane visame mieste. Ji teigia, jog dievina prabangą, bet atminkite – nuo šiol prabangiais malonumais ji mėgausis vien iš jūsų kišenės. Įsidėmėkite - moteris, kuriai rūpėsite jūs, o ne jūsų sąskaita banke, džiaugsis jūsų kompanija visur, net ir ant suoliuko parke. 

Ši moteris neturi didelių karjeros ambicijų. Ji nestudijuoja, nekuria verslo, nemąsto apie kopimą karjeros laiptais. Vienintelė karjera,  barakuda planuoja - susirasti gerą vyrą, kuris aprūpins ją visam gyvenimui. Greičiausiai ši moteris nesivaikys feminizmo idejų - jos požiūriu, poroje siekti karjeros turi tik vyras, na o moteriai pakanka sėdėti namuose ir leisti vyro pinigus. Vargu, ar su tokia moterimi pavyks užmegzti intelektualų pokalbį, bet galbūt jums to ir nereikia?

Ji skubina įvykius. Jūs kartu dar tik kelis mėnesius, o ji kalba apie įsipareigojimus visam gyvenimui. Susipažinimas su jūsu tėvais, vestuvės, vaikai - kasdieninės pokalbių temos. Imate jausti spaudimą. Tai nebūtinai, reiškia, jog moteris jus isimylėjo ir nebegali be jūsų gyventi - dažniau tai rodo, jog yra siekiama jus prisirišti tam, kad užsitikrinti materialini aprūpinimą visam gyvenimui.

Atpažinti šias moteris nėra sunku – sudėtingiau yra nepasiduoti jų gundymams. Santykiai iš išskaičiavimo turi savų privalumų - galite šalia turėti jauną, gražią moterį, kuri bus pasiruošusi pildyti visus jūsų norus. Tik ką darysite, jeigu pinigai baigsis ir jūsų mylimoji išlėks ieškoti kitos aukos? Taigi, ar verta pradėti santykius su moterimi – barakuda, spręsti jums. 


Deimantė

 
Komentarai (2)
Mokėk babies
Barakudai reikia pinigėliu...o mano varpas dar galingas, tai man reikia jos dailaus kūno, riesto užpakaliuko....
Naujas komentaras