Kaip būti laimingai, jei esi vieniša

ramybe-50a924c84b7b6.jpg
 
2 komentarai
Kartais pasidaro liūdna, kai įsijungi „Instagram“ ar „Facebook“ ir matai poras, besišypsančias ir susikibusias už rankučių, merginas, pozuojančias su į glėbį netelpančiomis glėbių puokštėmis. Gali imti atrodyti, jog visi laimingi su savo antromis pusėmis, o tu vienintelė nevykėlė, esanti vieniša ir neturinti išrinktojo. Nusiminti neverta – vienatvė turi savų privalumų ir neturėdama vaikino gali gyventi visavertį ir laimingą gyvenimą.

Šiandien pateiksiu patarimų, kaip padėti sau būti laimingai, jei jautiesi prastai, galbūt nesenai išsiskyrei ir šiuo metu esi vieniša:

Pradėk kurti santykius su...savimi

Taip, perskaitei teisingai. Įdėk pastangų, kuriant santykius su svarbiausiu žmogumi – pačia savimi. Tai svarbiausia ir ilgiausiai truksianti meilės istorija tavo gyvenime. Prisimink – turi jausti pilnatvę būdama savimi ir joks kitas žmogus pasaulyje negalės užpildyti tuštumos, ar padaryti tavęs laimingos, tik tu pati. Skirk laiko, bendrauk su savimi, atsakyk sau į klausimus – kas tu esi, kokie tavo troškimai, vertybės, tikslai? Kas daro tave laiminga, kas liūdina? Pažink save, kaip asmenybę. Skirk laiko savianalizei, dar geriau, jei užsirašysi pagrindinius dalykus: tikslus, siekius, iššūkius, išsikeltus sau.

Nutrūkę santykiai tai patirtis

Išmok į buvusius santykius žiūrėti ne kaip į tragediją ar nelaimę, bet į pamoką. Pagalvok, ko galėtum pasimokyti iš buvusių santykių, kokiu klaidų nebekartotum, į ką atkreiptum dėmesį rinkdamasi naują partnerį? Fokusuok savo laiką ir dėmesį į šią dieną – ką gali padaryti dabar, kad ateityje būtum laimingesnė? Įsisąmonink, jog santykių pabaiga nėra nelaimė – tai tik dar viena nauja pradžia. Todėl, vietoj to, jog liūdėtum, tikrindama ex socialinius tinklus, mokykis paleisti ir judėti toliau.

Pasinaudok savo laisve

Pagalvok – dabar turi geriausią galimybę daryti tai, ko negalėjai būdama santykiuose: galbūt nerasdavai laiko, motyvacijos, ar nenorėjai konfliktuoti su partneriu. Dabar gali sau leisti viską: puiki proga keliauti, padirbėti užsienyje, leisti laiką su draugais, užsiimti hobiais, kuriems nerasdavai laiko. Nepraleisk progos pasimėgauti laisve.

Išmok laiką leisti viena

Yra nemažai žmonių, kurie nemoka džiaugtis gyvenimu būdami vieni. Jie geriau sėdės namie, nei vieni eis į teatrą, koncertą ir restoraną. Patikėk, tokie žmonės daug praranda: leisdama laiką viena, turėsi progą geriau pažinti save ir aplinką, bei galbūt netgi užmegzti naujas pažintis. Taigi, jei esi vieniša ir neturi kompanijos, nesėdėk namie: keliauk, eik į kiną, koncertą, restoraną viena. Net jei galvoji, jog tai ne pati geriausia idėja – pabandyk pamilti savo pačios kompaniją. 

Praleisk daugiau laiko su šeima ir artimaisiais

Dabar puiki proga atnaujinti ir sustiprinti ryšius su šeima, artimais draugais. Turint antrą pusę, dažnai didžiąją laiko dalį skiriame tam jam, o dabar gali skirti jį tave mylintiems ir palaikantiems. Buvimas tarp tave nuoširdžiai vertinančių žmonių padės jaustis saugiai, stipriai ir mylimai. 

Linkiu nepamiršti, jog esi stipri ir nepriklausoma moteris ir tam, kad būtum laiminga, antroji pusė nėra būtina. Taip, galbūt svajoji apie santykius ir šeimą, tai visiškai normalu, tačiau negali virsti tavo pagrindiniu tikslu ir siekiu. Kuo desperatiškiau sieksi santykių – tuo labiau nusivilsi. Vienatvė – puikus laikas skirti dėmesį sau, suvokti ko nori iš gyvenimo, bei tapti tokiu žmogumi, kuris bus vertas paties geriausio partnerio ateityje. 

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai (2)
Išsiskirti ir pradėti gyventi įdomesnį gyvenima
Nieko nėra baisiau kai būti vienišai santykiuose - čia niekas neduos patarimo kaip tai pakeisti
Naujas komentaras