Kaip lovoje išvesti vyrą iš proto?

73c8854b32a7839881218f8d6b0dc208.jpg
 
Kiekviena moteris savo mylimajam nori būti pati geriausia meilužė: nepamirštama, velniškai seksuali, ir priverčianti vyrą dėl jos eiti iš proto. Taigi, kaip tapti miegamojo diva, ir jūsų meilės naktis paversti neužmirštama geismo pasaka? Kokiomis savybėmis pasižymi neprilygstama meilužė, kas jai būdinga? Pabandykime išsiaiškinti, ką turėtų daryti moteris, norėdama priversti vyrą netekti žado:

Pasirūpinkite savo išvaizda. Vyrai visų pirma myli akimis, todėl turite atrodyti nepriekaištingai: saikingas makiažas, šukuosena, raudonos lūpos, viso kūno pilingas, truputis saikingo įdegio, bei žinoma lašelis mėgstamiausių bei seksualiausių kvepalų sustiprins jūsų išvaizdos galią. Taip pat pasirūpinkite seksualiu ir idealiai jūsų figūrai tinkančių apatinių komplektu. Perregimi plonyčiai nėriniai veda iš proto – palikdama truputį paslapties vyrą tik įkaitinsite. Tai pat galite išbadyti seksualius naktinukų komplektus – jie atrodo ypač viliojančiai, taip pat puikiai paslepia figūros trūkumus. Dar vienas labai populiarus ir karštai atrodantis aprangos lovoje variantas – vadinamas katės kostiumas – t.y viso kūno kojinė, dekoruota įvairiausiais raštais ir ornamentais. Sekso metu jos nusirengti nebūtina – pačios intymiausios vietos paliktos atviros, kad galėtumėte mėgautis sekso žaidimais pasipuošusios šiuo ypatingu drabuželiu. Svarbiausias patarimas puošiantis – visų pirma, gražiai ir seksualiai turite atrodyti pati sau: tik tada jausitės gundanti ir sugebėsite tinkamai atsipalaiduoti bei nusiteikti aistringai nakčiai.

Įsigykite tinkamos atributikos. Norėdama vakarą padaryti išskirtiniu ir nepakartojamu, išblaškyti nusistovėjusią rutiną, galite isigyti keletą sekso žaislų. Jie kaip prieskoniai: paskanins jūsų seksualinį gyvenimą. Pradėkite nuo masažinės žvakės ar kvapnaus masažinio aliejaus – jausmingas viso kūno masažas bus puiki romantiško vakaro pradžia. Dar vienas puikus pasirinkimas – oralinis lubrikantas, leisiantis mėgautis oraliniais malonumais, pagardintais įvairiausiais skoniais – pradedant vyšniomis ir braškėmis, baigiant- vanile, šokoladu ir putojančiu vynu su žemuogėmis. Taip pat galite išmėginti vibruojančius žiedus, užmovas, suteiksiančius naujų, nepamirštamų pojūčių, o jei užsimanėte aistringos nakties su aštriais prieskoniais – galbūt išbandysite antrankius ar botagėlį. Žinoma, šokiruoti nepatartina – isigykite tas prekes, apie kurias jau esate kalbėję tarpusavyje, tada jūsų mylimasis tikrai bus patenkintas jūsų iniciatyva.

Nusiteikite erotiškai. Nusiteikimas labai svarbu – tik su tinkama nuotaika gebėsite tapti tobula meiluže , taigi, kol lauksite savo mylimojo grįžtant, planuodama ypatingą meilės vakarą, nepamirškite ir savęs. Atsipalaiduokite, pažiūrėkite lengvą erotinį filmą, kuris jus įkaitina, išsimaudykite kvapioje putų vonioje, klausykitės jus užvedančios muzikos. Turite kiekviena savo lastele jausti jog esate ypatinga – graži, seksuali miegamojo diva – tada tokia ir būsite. Pasirūpinkite miegamojo atmosfera – čia jums taip pat padės žvakės, muzika – priklauso nuo jūsų išradingumo. Tik nepersistenkite – nepaverskite miegamojo šviesos, ir dirbtinių gėlių žiedlapių šou- išlaikykite skonį, saiką ir eleganciją. Taip pat atmosferai įkaitinti nepamaišys butelis gero šampano ir ledų kibirėlis, juk žinote, kad ledukus galima panaudoti ne tik putojančiam šaldyti?

Tinkama preliudija. Greituką pasilikite tam kartui, kada skubėsite ir įžanginėms glamonėms neturėsite laiko, šį vakarą užsiimkite jaudinčia preliudija. Tik nereikia sakyti jog vyrai to nemėgsta- glamonės, bučiniai ir kiti žaidimai užveda tiek vyrus tiek moteris. Bučiuokite, lieskite, glostykite, neužmirškite, kad vyro kūne taip pat yra daugybė erogeninių zonų, neskaitant jo pasidižiavimo. Nepamirškite kaklo, vietelės už ausų, krūtinės, pečių. Labai seksualu, jau minėtą ledo kubelį vedžioti kūnu, ir jam po truputį tirpstant, mažyčius lašelius tiesiog nulaižyti. Kontrastas – karšta – šalta ypatingai užveda. Būkite išradinga – tik jūs žinote, kas labiausiai patinka jūsų mylimam žmogui, palepinkite jį! Galite išbandyti švelnius bdsm elementus lovoje – pradėkite nuo švelnaus kandžiojimo, perbraukite partnerio odą nagais, lengvai timptelėkite plaukus – stebėkite kaip šis reaguoja. Jei reakcija teigiama, tęskite, jei ne – grįžkite prie švelnių žaidimų. Skyrus laiko viso kūno glamonėms galima keliauti į karštają zoną ir pasidarbuoti – nė vienas vyras nebus nepatenkintas lepinamas oraliniu seksu, jeigu jis norės atsilyginti jums tuo pačiu – patartina neatsisakyti.

Na, o ką veikti toliau – priklauso nuo jūsų abiejų fantazijos. Jei tai atradimų vakaras – išbandykite naują sekso pozą, ar rūšį, o galbūt būsite linkę prie pastovaus, senai atrasto, greičiausiai padedančio patirti malonumą varianto. Po tokios įspūdingos preliudijos, dažnas vyras jausis taip susijaudinęs, jog norės kuo greičiau perimti iniciatyvą į savo rankas. Neprieštaraukite, laikas atsipalaiduoti, bei tiesiog pasimėgauti ir jums. Neabejokite, kiekvienas mylintis vyras įvertins jūsų pastangas ir iniciatyvą jūsų meilės vakarą paversti nepakartojamu atsiminimu. Taigi, būkite drasios ir pirmyn į malonumų jūrą!


Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras