Kaip priversti jį elgtis taip, kaip nori tu?

moteris-vyras-pora-63365370(1).jpg
 
Daugelis moterų norėtų, jog vyras pildytų jų užgaidas, atitiktų išsikeltus standartus, bei iš vieno žvilgsnio suprastų, ko jos nori. Tiesa, dažnai vyrai nebūna linkę elgtis taip, kaip norime mes. Ar įmanoma kokiais nors būdais paskatinti vyrą elgtis taip, kaip nori tu?

Galbūt atsiras vadinančių tai manipuliacija, kas yra iš esmės neigiama sąvoka, tačiau kartais yra verta žinoti naudingas psichologines gudrybes ir esant reikalui mokėti jas pritaikyti. Taigi, kokie yra tie psichologiniai triukai ir metodai, padedantys pastūmėti vyrus elgtis taip, kaip norime mes?

Buvimas silpna

Šiais laikais, jau tampa įprasta, kad moterys yra stiprios ir sugeba pilnai savimi pasirūpinti pačios. Tačiau, jei nori sulaukti pagalbos iš partnerio, kartais visai pravartu parodyti savo silpnumą. Vyrai pasąmoningai trokšta globoti moterį ir ja rūpintis, todėl, jei parodysi jam savo silpnąją pusę, išdrįsi paprašyti pagalbos didelė tikimybė, jog ne tik jos sulauksi, bet ir paskatinsi vyro globėjiškus jausmus, bei sustiprinsi jo norą tavimi rūpintis ir saugoti.

Komplimentai

Moterys komplimentus girdi dažniau nei vyrai, todėl joms tai tampa įprastu ir savaime suprantamu dalykų, tačiau vyrai, nors ir dažnai sakantys, jog tokių dalykų visiškai nesureikšmina, ir kad komplimentai skirti moterims, iš tiesų labiau juos vertina ir atsimena. Taigi, jei nori patraukti vyriškio palankumą, pagirk jį: pasakyk nuoširdžių komplimentų susijusių su jo išvaizda ar asmenybės savybėmis. 

Mokėjimas laiku atsitraukti

Vyrus nepaprastai traukia moterys, kurių jie negali pasiekti lengvai. Todėl moteris, mokanti palaikyti atstumą, parodanti, jog gali būti laiminga ir savarankiškai juos skatina įdėti daugiau iniciatyvos ir pastangų. Na ir atvirkščiai: moteris, kuri paprastai tariant yra nuolat "prilipusi" prie vyro, neduoda jam erdvės, leidžia jam suprasti, jog jis ir tik jis yra visų svarbiausias, dažnai gąsdina ir skatina vyrą atsitraukti. Leisk jam tavęs siekti.

Švelnumas ir prisilietimai

Kadangi vyrai nuo mažumės dažniausiai auklėjami būti stiprūs ir nerodyti jausmų, juos nepaprastai veikia moters švelnumas, prisilietimai, apkabinimai ir tai gali tapti stipriu ginklu siekiant gauti tai, ko nori. Todėl laiku ir vietoje parodytas tavo švelnumas, jausmingi prisilietimai ir jausmingumas dažnai nuginkluoja ir stipriausius bei logiškiausius argumentus.

Tikiuosi, jog šie patarimai pasirodys naudingi ir panaudosi juos tinkamai. Ar pavadinsi tai manipuliacija, ar tiesiog pranašumų išnaudojimu - spręsti tau. Nebūtina aklai viskuo vadovautis - kartais tiesiog naudinga žinoti būdus, kaip reikalui esant, paskatinti jį elgtis taip, kaip nori tu.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras